نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: استفاده از وایرلس های رایگان

نام حقيقي: alireza babazadeh

خواننده
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

استفاده از وایرلس های رایگان

سلام . من یه سوال داشتم . من نیاز شدید به اینترنت پرسرعت دارم اما منطقه مخابراتی ما adsl نداره . چند روز پیش من از نزدیک دانشگاه شریف داشتم رد میشدم . تست کردم ببینم وایرلس داره یا نه . دیدم یه 2 تا وایرلس داره که عمومی هست و بدون پسورد و این چیزا اینترنت با سرعت خوب دارن .. سرعت دانلود 50 تا 60 بود . تو ماشین همونجا وایسادم . ویندوز لپتاپو آپدیت کردم
    خلاصه مطلب اینه . فاصله مستقیم خونه ما تا شریف کمتر از 2کیلومتره . حالا بگیم 2 کیلومتر . میخواستم ببینم با کارت وایرلس و آنتن پارابولیک 24dbi میتونم از وایرلسش استفاده کنم یا نه؟ ( آنتن 32dbi پارابولیک هم میتونم داشته باشم )
    و اگه این نشد . چون ما تو مرز منطقه مخابراتیمون هستیم (مخابرات چمران) و روبرومون مخابرات توحید میشه و adsl دارن . یکی از فامیلامون تو اون منطقه هست و فاصله مستقیمش با ما حدود 500 تا 700 متر هست . چطور میتونم رو خط اونا adsl بگیرم و تو خونمون وایرلس دریافت کنم.
    من حتی به شرکتایی که وایرلس میدن هم تماس گرفتم گفتن اونورا پوشش نداریم
    خلاصا اینکه بدجوری گیر کردم . اگه کمک کنید ممنون میشم . اکه بشه از شریف بگیرم که عالیه هم سرعت خوب هم رایگان. خوش به حال اونایی که خونشون اونجاست..
    پیشاپیش ممنون از کمک دوستان

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط alirz65 : 2009-07-31 در ساعت 12:51 AM

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما با آنتن نانو فایو مشکلتان حل می شود

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط myleady نمایش پست ها
    شما با آنتن نانو فایو مشکلتان حل می شود
    چرا نانو 5 ؟
    کجا این دوستمون گفتن که سیگنالشون روی فرکانس 5.8 هست ؟
    دوست عزیز شما برای گزینه اول در مورد فرق و رادیو و آنتن سرچ کنید ببینید تفاوتشون در چیه
    بعد از به نتیجه رسیدن در مورد گزینه اول سرچ کنید ببینید دلیل اینکه لینک های هات اسپات روی فرکانس 2.4 ران میشه چیه
    دلیل اینکه 8 روز از باز شدن این تاپیک میگذره و کسی جوابی بهش نداده این نیست که کسی نمیدونه وایرلس چیه یا کسی این تاپیک رو نخونده
    دلیلش اینه که کسی سولوشن کارایی به ذهنش نمیرسه که بتونه کمک کنه

wazet و mogahi سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    62
    فکر نکنم کار زیاد درستی باشه البته اگه یه جای دولتی باشه عیبی نداره اما اگه مال یه بنده خدایی که adsl حجمی داره این کار درست نیست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

وایرلس رایگان

استفاده از وایرلس دیگران

adsl مجانیاستفاده از وایرلس رایگانhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t26154.htmlاینترنت وایرلس رایگانساعات رایگان وایرلساستفاده از وایرلسوايرلس رايگاناستفاده از وایرلس بدون پسوردنانو فایووايرلس رايگان در شيرازاینترنت رایگان وایرلساستفاده رایگان از وایرلساستفاده ی رایگان از adslاستفاده از adsl وایرلس دانشگاهاموزش استفاده از وایرلس رایگاناستفاده از adslدیگراندانلود رایگان استفاده وایرلس دیگران بدون رمزاستفاده از وایرلس دیگران بدون کدپسورد وایرلس رایگاناستفاده از وايرلس ديگرانوایرلس عمومیرد شدن از پسورد وایرلساستفاده از وایرلس منطقه

برچسب برای این موضوع