نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: درخواست کمک جهت اشتراک اینترنت از طریق وایرلس بین دو کامپیوتر

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

درخواست کمک جهت اشتراک اینترنت از طریق وایرلس بین دو کامپیوتر

سلام و خسته نباشید.
    آقا یکی منو راهنمایی کنه . دو کامپیوتر لب تاپ داریم از طریق ad hock بصورت وایرلس همیدگرو میبینن. از طریق lan یکیشون اینترنت اشتراکی از یک کامپیوتر دیگه با ip 192.168.0.1 را داره دریافت میکنه. من میخوام از طریق اون یکی لب تاپ که پورت لن نداره اینترنتو بوسیله ad hock بینشون بگیرم.
    بنظرتون چه کار کانم؟
    کاری که کردمو نشد رو هم میگم که بدونین این کارم کردم. من رو لب تاپ اولی که اینترنت داره اومدم و در نت ورک کانکشن گزینه کارت لن و وایرلس رو انتخاب کردم و در حالت انتخاب شده روی گزینه کارت وایرلس راست کلیک کردم و نت ورک بریدج رو زدم که بعد از فعلو انفعالاتی هر سه کانکت شدند اما اینترنت روی لب تاپ اولی باقی بود اما به لب تاپ دومی منتفل نمیشد. چیز جالب که دیدم این بود که ip لن و وایرلس دیده نمیشد و نتورک بریدچ ip جدید گرفته بود.
    به هر حال از این راه نتونستم. لطفا اساتید منو راهنمایی کنن که چه کنم یا کجا را اشتباه کردم؟
    با تشکر- رضا

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    این مطلب را مطالعه فرمایید
    http://www.microsoft.com/DOWNLOADS/d...displaylang=en
    موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t26522.html

اشتراک اینترنت بین دو کامپیوتر وایرلس

اشتراک اینترنت بین دو کامپیوتر با وایرلس

اشتراک اینترنت وایرلس در شبکه خانگی -ADSL

اینترنت بین دو کامپیوتر از طریق وایرلس

جهت اشتراک وایرلس

اشتراک اینترنت با وایرلس بین کامپیوتراشتراک شبکه از طریق وایرلس در 8اشتراک اینترنت کابل از طریق وایرلس اشتراک اینترنت وایر لس بین دو کامپیوتراشتراک اینترنت وایرلس در شبکه خانگی با lanاشتراک اینترنت بین دو سیستم از طریق لناشترتک اینترنت دو کامپیوتر با وایرلساشتراک وایرلس دوکامپیوتراشتراک اینترنت بین دو کامپیوتر با lanچگونه اینترنت adsl را از طریق وایرلس بین 2 کامپیوتراشتراک گذاری وایرلس در بین چند سیستم از طریق کابلاشتراک گذاشتن اینترنت کامپیوتر خانگی با وایرلساشتراک گذاری از طریق وایرلس لنراهنماي اشتراك گذاري اينترنت بين دو كامپيوتر طريق كابلوايرلس نت ووركاشتراک اینترنت با بین دو کامپیوتر wirelessاشتراک اینترنت وایرلس ازطریق لناشتراك اينترنت دو كامپيوتر با وايرلساشتراک گذاری دو کامپیوتر از طریق وایرلس

برچسب برای این موضوع