صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 27

موضوع: کمک : پیدا کردن ای پی وایرس با مک آدرس ان؟!!

mry
    mry آنلاین نیست.
    نام حقيقي: mohammd reza yousefi

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9 کمک : پیدا کردن ای پی وایرس با مک آدرس ان؟!!

سلام بر اساتید و دوستان گرامی!

اقایان من با یک مشکل خیلی اساسی بر خورد کردم وخواهش می کنم کمکم کنید!
    عزیزان من یک دستگاه وایرلس به شماره asu_24005g با مارک alcon دارم! اما متاسفانه این دستگاه هیچ دگمه ای برای ریست کردنش نداره!!!!!!!!!!!!
    و اما مشکل!
    مشکلم اینه که اول یک ای پی داشت که من با اون ای پی میرفتم داخلش! و وقتی میزدم یوزر و پسورد از من می خواست! اما الان من رفتم روی یک ای اس پی دیگه و از اون دارم سرویس می گیرم این اقا اومد واسم کنفیگ کرد و رفت! منم دیگه سیستم رو ریست نکرده بودم! جلوی من تست کرد و توی وایرلسم واسه کنفیگ ی رفت! وقتی ایشون رفت من سیستم رو ریست نکردم و اینترنتم براه بود و چند بارم واسه چک کردن درصد سیگنال به داخلش هم با IE و هم با FireFox رفتم و همه چیز درست بود! اما بعد از 2 ساعت از نصب یکی از دوستام که اونم وایرلس داره اومد گفت منم از اون سرویس می گیرم می خوام ببینم تو هم چقدر سیگنال داری ! اقا اومدم زدم دیدم اصلا اون ای پی رو قبول نداره و توی ای پی نمیره تا از من پسورد بخواد! زنگ زدم ای اس پی بهش گفتم اونم اومد اونم نتونست بره توش! (لازم به ذکره سیستم رو ریستارت کرده بودم) اقا بالا پایین نتونست!!!!!!!!!!!اما من اینترنت رو هنوز از اون دارم!
    حالا از شما اساتید گرامی کمک می خوام و می خوام کمکم کنید من برم توی این وایرلسم اما این نوع وایرلس هیچ گونه دگمه ریستی نداره حتی بازشم کردم!

حالا هم نمی دونم چطور باید این رو ریست کرد تا مثل اولش بشه تا شاید مثلا بخوام برم توی وایرلس یا از جایی دیگه سرویس بگیرم با این اوضاعی که الان پیش اومده نمی تونم خواهــــــــــــــــــــش می کنم کمکم کنید!
    اما من مک آدرس رو دارم و ای اس پی مون هم مک رو ست کرده بود! تورو خدا یک کاریش کنید من اینو 250 هزار تومان پول دادم مگه میشه ریست نشه!!!!! ای خدا!
    من همهی اطلاعات رو این جا می ذارم خواهش می کنم کمکم کنید واسه ریست! بدیش اینه که میگه آدرس درست نیست مدیر ای اس پی میگه که شما به ای پی دست زدی و این اون ای پی نیست که می وای باهاش لوگین کنی! !!!
    اما از سایت های خارجی که من دیدم دیدم فرمان این رو نوشته تا با مک ادرس بشه ای پی وایرلس من رو پیدا کرد!!!!arp -a
    اما این فرمان ای پی سیتم منو میده که یک مک واسه خودش داره و ای پی هست که اون ای اس پی بهم داده! اما این مکی که من پایین ذکر می کنم مک ادرس وایرلس هست که ای اس پی اونجا توی سیتم خودش ست کرده!
    من شنیدم با مک ادرس میشه به ای پی ریسید! من اون ای پی خودم رو می خوام! تو رو خد کمکم کنید منتظرم!
    اینم مک ادرس:
    00:C0:A8:F0:41:1F
    Wireless MAC Address 00:C0:A8:F0:41:1F

موضوعات مشابه:

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9

اینم یک شات اسکرین من قبل از خرابی خواهشن کمکم کنید!!!!!!!!!!!

http://i33.tinypic.com/taps82.jpg

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    اساتید گرامی اینم خود دستگاست شاید لازمتون بشه! ببینین چی هست خواهشن کمک کنید منتظرم ASU-24005g

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    شما 192.168.12.255 رو پينگ كنيد شايد بهتون جواب داد.

اگه نشد از ip scanner استفاده كنيد.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    عکس با کیفیت از بردش می گیری بگذاری (از همه جای برد)

نام حقيقي: Mahtab

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mry نمایش پست ها
    سلام بر اساتید و دوستان گرامی!

اقایان من با یک مشکل خیلی اساسی بر خورد کردم وخواهش می کنم کمکم کنید!
    عزیزان من یک دستگاه وایرلس به شماره asu_24005g با مارک alcon دارم! اما متاسفانه این دستگاه هیچ دگمه ای برای ریست کردنش نداره!!!!!!!!!!!!
    و اما مشکل!
    مشکلم اینه که اول یک ای پی داشت که من با اون ای پی میرفتم داخلش! و وقتی میزدم یوزر و پسورد از من می خواست! اما الان من رفتم روی یک ای اس پی دیگه و از اون دارم سرویس می گیرم این اقا اومد واسم کنفیگ کرد و رفت! منم دیگه سیستم رو ریست نکرده بودم! جلوی من تست کرد و توی وایرلسم واسه کنفیگ ی رفت! وقتی ایشون رفت من سیستم رو ریست نکردم و اینترنتم براه بود و چند بارم واسه چک کردن درصد سیگنال به داخلش هم با IE و هم با FireFox رفتم و همه چیز درست بود! اما بعد از 2 ساعت از نصب یکی از دوستام که اونم وایرلس داره اومد گفت منم از اون سرویس می گیرم می خوام ببینم تو هم چقدر سیگنال داری ! اقا اومدم زدم دیدم اصلا اون ای پی رو قبول نداره و توی ای پی نمیره تا از من پسورد بخواد! زنگ زدم ای اس پی بهش گفتم اونم اومد اونم نتونست بره توش! (لازم به ذکره سیستم رو ریستارت کرده بودم) اقا بالا پایین نتونست!!!!!!!!!!!اما من اینترنت رو هنوز از اون دارم!
    حالا از شما اساتید گرامی کمک می خوام و می خوام کمکم کنید من برم توی این وایرلسم اما این نوع وایرلس هیچ گونه دگمه ریستی نداره حتی بازشم کردم!

حالا هم نمی دونم چطور باید این رو ریست کرد تا مثل اولش بشه تا شاید مثلا بخوام برم توی وایرلس یا از جایی دیگه سرویس بگیرم با این اوضاعی که الان پیش اومده نمی تونم خواهــــــــــــــــــــش می کنم کمکم کنید!
    اما من مک آدرس رو دارم و ای اس پی مون هم مک رو ست کرده بود! تورو خدا یک کاریش کنید من اینو 250 هزار تومان پول دادم مگه میشه ریست نشه!!!!! ای خدا!
    من همهی اطلاعات رو این جا می ذارم خواهش می کنم کمکم کنید واسه ریست! بدیش اینه که میگه آدرس درست نیست مدیر ای اس پی میگه که شما به ای پی دست زدی و این اون ای پی نیست که می وای باهاش لوگین کنی! !!!
    اما از سایت های خارجی که من دیدم دیدم فرمان این رو نوشته تا با مک ادرس بشه ای پی وایرلس من رو پیدا کرد!!!!arp -a
    اما این فرمان ای پی سیتم منو میده که یک مک واسه خودش داره و ای پی هست که اون ای اس پی بهم داده! اما این مکی که من پایین ذکر می کنم مک ادرس وایرلس هست که ای اس پی اونجا توی سیتم خودش ست کرده!
    من شنیدم با مک ادرس میشه به ای پی ریسید! من اون ای پی خودم رو می خوام! تو رو خد کمکم کنید منتظرم!
    اینم مک ادرس:
    شما ممکنه IP رو اشتباها بدون اينکه متوجه بشي تغيير دادي وگرنه هيچ دليل ديگه اي نميتونه داشته باشه ضمنا ميدوني که بايد حتما يک آي پي از همون رنج راديو نيز توي Lan کامپيوتر متصل به آن ست شده باشه تا بتوني بهش کانکت بشي ضمنا بعداز اينکه از رنج IP مطمئن شدي از برنامه هاي خاص مثل :IP-Scanner ميتوني استفاده کني تا آي پي که توي راديو ست کردي پيدا بشه لازم به ذکر است که اون کسي که راديو رو برات کانفيگ کرده هم يوزر رو داشته هم پسورد و ميتونه از راه دور وارد دستگاه راديو شما بشه و آي پي رو خيلي راحت بدون اينکه شما متوجه بشي عوض کنه

ویرایش توسط mahtab145 : 2008-09-14 در ساعت 10:59 PM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    http://www.hotware.com.tw/download/u...cator-v215.rar
    با این می شه پیدا کرد ip رو

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    مرسی که جواب دادین اما شاید حق باشما باشه اما من با خیلی چیزها اسکن کردم ! اما نشد نتونستم پیدا کنم نمیشه با این مک ادرس پیدا کنیم کمک کنید من هیچی بلد نیستم! رنج منم 192.168.11.0 تا 192.168.12.255 هست البته ای اس پی از 10 میزاره تا 12!!!!! اما کمکم کنید پیدا کنم خواهش میکنم!

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    الکون راه خودش رو داره واسه ریست کردن
    طرز ریست اون هم با باقی دستگاه ها فرق می کنه
    تماس بگیرید از ساخت سیستم بپرسید یا اینکه پی ام بدین آقای آریاگهر بگم خدمتتون

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    این نشد!

C:\Users\Mry>ping 192.168.12.255

Pinging 192.168.12.255 with 32 bytes of data:

Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.

Ping statistics for 192.168.12.255:
    Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

C:\Users\Mry>

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9

نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    عکس با کیفیت از بردش می گیری بگذاری (از همه جای برد)
    من دیگه نمی تونم توش برم تا عکس بگیرم

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9

نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    الکون راه خودش رو داره واسه ریست کردن
    طرز ریست اون هم با باقی دستگاه ها فرق می کنه
    تماس بگیرید از ساخت سیستم بپرسید یا اینکه پی ام بدین آقای آریاگهر بگم خدمتتون
    میشه توضیحات بیشتر بدین یا این که شماره تماس بدین من زنگ بزنم! ممنونتون میشم عزیز

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon9

نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    http://www.hotware.com.tw/download/u...cator-v215.rar
    با این می شه پیدا کرد ip رو
    داداش من میزنم هیچی رو نشون نمیده عزیز!شاید بخاطر اینکه ویندوزم ویستاست اما بالا میاد!! برنامه سرچ میزنم هیچی پیدا نمی کنه!

نام حقيقي: Mahtab

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز
    تا زمانيکه شما آي پي از همون رنج راديو ، توي کارت شبکه سيستم خودت ست نکني چطوري ميتونه آي پي رو پيدا کنه؟ پس مشخصه که آي پي راديو چيزي غير از اونيه که شما فکر مي کني

mry
    mry آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    الان بگین من چه کنم بگین چطوری پیدا کنم ممنون میشم !

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t22049.html

پیدا کردن مک آدرس

مک آی پی

پیدا کردن مک ادرس

پیدا کردن ip از روی mac

پیدا کردن ip وایرلس

پیدا کردن ip از روی Mac Address

پیدا کردن آی پی وایرلس

پیدا کردن ip از روی مک آدرس

هک ای پی وایرلس

پیدا کردن آی پی از روی مک آدرس

ای اس پی مک آدرسهک آی پی وایرلسبهترین برنامه هک وای فای برای اندرویدچک کردن ipای پی وایرلسطریقه پیدا کردن مک آدرسپیدا کردن مک آدرس وایرلسآی پی رادیوپیدا کردن مک وایرلسهک با مک آدرسچک کردن ای پیبرنامه ریست کردن رادیو وایرلسای اس پی مکپیدا کردن ip با mac

برچسب برای این موضوع