نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11

موضوع: کانفیگ نانو 2

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18

کانفیگ نانو 2

سلام

دوستان ، مهندسان و متخصصان مخصوصآ آقای خسروی و آقای راستی و ... اونایی که نانو به عبارتی خوراکشونه یه لطفی کنن این گزینه های کانفیگ نانو 2 رو توضیح بدن

من 2 تا نانو دارم با 2 تا کامپیوتر با فاصله 500 متر می خوام اینترنت از یکی بدم به یکی دیکه اکانتینگ و این چیزارو فعلا بیخیال فقط بگید چطوری تنظیم کنم که همدیگه رو بشناسن و فرکانس رو چطوری باید اسکن کنم تنظیمات کانفیگ منظورمه

یا علی.

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    چه زود موضوع رفت پایین آقا من کلی جستوجو کردم چیزی پیدا نکردم در این مورد توضیح بدن اونایی که بلدن

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    نانو هم مثل ساير ديوايس هاي وايرلس کانفيگ ميشه... اگه مشکلی پيدا کرديد مطرح کنيد، دوستان کمک مي کنند.

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    دستتون درد نکنه بابت راهنمایی خوب اینو که همه می دونن مثل سایر دیوایس ها کانفیگ می شه ، مثل اینکه متوجه سوالم نشدید لطفآ قبل از جواب دادن اول خوب سوال رو بخونید به هر حال دوباره مطرح می کنم یه نانو دارم میخوام تنظیماتشو مرکزی قرار بدم و یه نانو دیگه دارم که می خوام اسکن کنه و فرکانس دریافت کنه یعنی نانو اولیه رو پیدا کنه . گزینه زیاد داره سر در نمیارم فقط اونایی که بلدن جواب بدن لطفآ

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    آقایون ، اساتید ، مهندسان ، آی اس پی داران ، متخصصان از اینکه سوالم آسونه جواب نمیدید یا ... ؟

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    دوست عزیز دلیل اینکه کسی جواب شما رو نمیده این نیست که سوالتون آسونه اینه که شما نمیخواین به خودتون زحمت بدید دنبال جواب برید
    شما این سایت و هر سایت فارسی دیگه ای که بگردید ان تا مطلب در مورد اکسز پوین و بریج شدن رادیو ها نوشته که میتونه سر نخ اصلی رو به دست فرد مشتاق بده اما این واسه شما کافی نیست
    شما میخواین که یک نفر بیاد مثلا بگه برو داخل تب وایرلس اونجا گزینه اول که مثلا تست هست نه گزینه دم که تست 2 هست نه گزینه سوم که تست 2 هست رو یک اسم مثل ایکس قرار بده و برو در دستگاه دیگه در تب فلان این کار و انجام بده
    درسته که ساده هست اما کسی نمیاد واسه کسی که حاضر نیست 10 دقیقه وقت خودش رو به تحقیق اختصاص بده وقا بزاره و این کار رو انجام بده
    موفق باشید

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    دقيقا حق با آقاي خسرويه
    تنظيم اکسس پوينت و کلاينت بارها توضيح داده شده... بهتره قبل از اينکه سوالو مطرح کنيد يه سرچ بکنيد، ضمنا اگه هيچ آشنايي با تجهيزات وايرلس نداريد بهتره با يه نفر که ميتونه نصب کنه تماس بگيريد تا بيان براتون نصب کنن...!

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    سلام آقای خسروی و mah.joneidi عزیز " یه سوال دارم شما از کجا می دونید که من search نکرده سوالم رو پرسیدم و هیچ زحمتی به خودم ندادم ؟؟؟ من کل این فروم و 2 تا از فروم های دیگه رو هم گشتم 10 دقیقه که خوبه 3 روزه که میگردم ، اما بریم سر وقت شما حالا باید محاکمه بشید اگه تو این انجمن لینکش هست به من نشون بدید ؟ یا لااقل کلمه کلیدیشو بگید که من search کنم ، کلمه " اکسز پوینت و بریج " که تو جواب آقای خسروی بود رو هم search کردم اما بازم پیدا نکردم .

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    آقا مجبوریم این سوال رو بی خیال بشیم یه سوال دیگه در این مورد :

من نانو رو وصل میکنم و چراغ سیگنال هم همش کاملا روشنه سوال اینه که وقتی آی پی رو تو اکسپلورر میزنم http://192.168.1.20 گاهی اوقات صفحه کانفیگ رو بالا میاره و گاهی اوقات نمیاره آی پی LAN هم اینه 192.168.1.50 دلیلش چیه ؟

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اگر دستگاه سالم باشه مشکل از طرف شماست

نام حقيقي: Mohammad Attar

خواننده شناسه تصویری attar_5184
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitikoman نمایش پست ها
    آقا مجبوریم این سوال رو بی خیال بشیم یه سوال دیگه در این مورد :

من نانو رو وصل میکنم و چراغ سیگنال هم همش کاملا روشنه سوال اینه که وقتی آی پی رو تو اکسپلورر میزنم http://192.168.1.20 گاهی اوقات صفحه کانفیگ رو بالا میاره و گاهی اوقات نمیاره آی پی LAN هم اینه 192.168.1.50 دلیلش چیه ؟

================================

دوست عزیز آی پی 192.168.1.20 آی پی دیفالت یا همون آی پی اولیه دستگاه نانو هست
    اگه کسی بهشوصل باشه یا از یه اس اس آی دی استفاده کنید مثلا دیفالت خود نانو که UBNT هست ممکنه Conflict بشه

پس خیلی بهتره که آی پیشو عوض کنی مثلا بزاری 192.168.222.1
    یا هرچر دوست داشتی

موفق باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ نانو بریج

کانفیگ نانو

http://forum.persiannetworks.com/f77/t26182.html

فارسي http:192.168.1.20

چراغ سیگنال نانو

كانفينگ مركزي نانو 2

راهنمای کانفیگ نانو بریج

کانفینگ تست نانو