نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: کمک برای وایرلس شهری

نام حقيقي: آریا

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon14 کمک برای وایرلس شهری

باسلام خدمت تمامی اساتید انجمن
    همین اول کار بگم که با یه آماتور کاملا صفر صفر صفر صفر طرفید
    جونم براتون بگه ما جدیدا یه ISP نه چندان ترو فرز دایال آپ رو با بالاترین قیمت ممکن که اونم برمیگرده به اشاره اول بحث، از مدیر قبلیش خریدیم
    اول بسم الله پهنای باندشو ارتقاء دادیم و ولی چون EROR721 داشتیم نتیجه افزایش پهنامون به نسبت رقیب به جای عکس العمل مثبت به عکس العمل دوبل منفی تبدیل شد. بعد از مدتی اونو هم رفعش کردیم و به سرمون زد یه کار جدید تو این شهر کوچیک انجام بدیم که هم دهن پر کن باشه و هم چشم گیر
    من خودم نه از شبکه و نه از وایرلس هیچکدوم سر در نمیارم اما تا حدودی با سخت افزار کامپیوتر آشنام ( درحد تعمیرات) از اساتید یکی از شرکتهای معتبر اصفهانی خواستیم کارو برامون کلید بزنن و آماده شده تحویل بدن که بندگان خدا قبول زحمت کردن و با شرط آموزش کامل و راه اندازی یه آماتور مثل من (البته با پرداخت حقوق مکفییییییییییییییییییییی) اومدن و کارو راه انداختن و خداحافظ اما من که سر در نیاوردم چی به چی شد؟؟؟؟ خلاصه 24 ساعت بعد از بدرقه دوستان وایرلس ما خوابید . حالا بعد از حدود 3 ماه خرج تراشی بیخود و کلی هزینه های تبلیغاتی که واسه این کار کرده بودیم که آهااااااااااای ملت ما اینیم و آنیم و چه کردیم ؟؟؟/خوردیم به در بسته به هزار زحمت تونستیم یه جورایی فعالش کنیم البته لا حدود 170 هزار تومن پول تلفن زبون بسته .
    حالا؟
    مشکل اینه که این سیستم فقط با دید خیلی خیلی مستقیم کار میکنه یعنی کوچکترین جاخالی رو قبول نداره؟چرا؟
    چطوره که تو بعضی جاها حتی تو بدترین شرایط ساختمانی و ... آنتن دارن اما من حتی تو خود مرکزم بعضی وقتا خوابیدم؟
    خواهشم از یکی از استادان عزیزاینه که بهم کمک کنید تا توی یک شهر به طول کلی 2.5 کیلومتر و عرض تقریبی 1.5 کیلومتر تو تمام مناطق آنتن داشته باشم آخه شهر پیشرفته ما تا الان به زور دایال آپ داشته حالا هم که ما با کلی اهن و تلپ این سیستمو راه انداختیم شده دردسر جواب دادن های بیخود و یه دید بدی (خیلی خیلی بد) راجع به این سیستم پیشرفته تو این منطقه ایجاد شده لطفا کمک کنید آخه من با هزار امید و آرزو کلی سرمایه رو این مرکز و این سیستمها خوابوندم نمیخوام هدر بره ؟ همین الانش هم کلی بدهکار شدم؟

مشخصات سیستم وایرلس : رادیو میکروتیک XL860 با آنتن اومنی 25 دبی و دکلی به ارتفاء 25 متر از سطح زمین
    راستی برای شعاع پایین از تندا 541 ع استفاده کردم بدک نبوده اما زیادی به دید حساسه!!
    از نانو استیشن 2 هم استفاده کردم اما بالاترین مسافتی که گرفتم باهاش زیر 850 متر بوده چرا؟
    مگه نانو2 تا 5 کیلومتر جواب نمیده ؟ ( به گفته دوستان اصفهانی)
    ببخشید که روده درازی کردم این اولین پست منه دیگه ناشی هستیم هنوز

نام حقيقي: KurD BoY

عضو غیر فعال شناسه تصویری Ronin
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    5
    مشکل اینه که این سیستم فقط با دید خیلی خیلی مستقیم کار میکنه یعنی کوچکترین جاخالی رو قبول نداره

یعنی چی بیشتر توضیح بده

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    یعنی اینکه قدرت پاور دستگاه با اینی کعه روی 25 تنظیمه و حداکثره اما نمیتونه حتی پشت یه دیوار 20 سانتی رو پوشش بده

نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    5
    خوب این وایرلسه وای مکس که نیست وایرلس دید مستقیم می خواد تو تو کلاینتها نباید انتظار داشته باشی با همون آنتن سر خود راحت هر جا که باشن وصل بشن باید آنتن بزاری و دید هم داشته باشی
    موفق باشی

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    Ronin جان ممنون از اینکه جواب دادی
    اگه ممکنه کمی بیشتر در مورد این وایمکس توضیح بده ؟
    میخوام بدونم واسه راه اندازیش چه تجهیزاتی لازمه ؟
    علاوه بر این تجهیزات ، تجهیزات دیگه ای میخواد ؟ یا اینکه یه سری کاملاً مجزاست ؟؟؟

نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    5
    اگه یه سرچ کوچیک بکنی مقاله در مورد وای مکس خیلی زیاده اما گرتن مجوزش کار منو شما نیست
    تا این حد که اطلاع دارم هزینه یی بالغ بر 6 میلیون داره اما مجوزش واویلا

نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    5
    خوب شما دیگه آیه یاس و نا امیدی نخون چون وایرلست سالمه فقط واسه کلاینتهات 1 کارت 30 تومنی و یه آنتن 50 ، 60 تومنی لازم داری
    اگه یه سرچ کوچیک بکنی مقاله در مورد وای مکس خیلی زیاده اما گرفتن مجوزش کار منو شما نیست
    تا این حد که اطلاع دارم هزینه یی بالغ بر 6 میلیون داره اما مجوزش واویلاست

انشا ال.. موفق باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

سیستم وایرلس شهری

eror721

شبکه وایرلس شهری

توضیح eror721

برچسب برای این موضوع