صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: مشکل با آنتن امنی

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سوال در مورد استفاده از انتن امنی

با سلام خدمت دوستان محترم
    بنده چند سوال دارم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم .
    در یک محیط جغرافیایی که اصلا از انتنهای وایرلس وجود ندارد به غیر از انتنهای bts مخابرات

1) یک عدد انتن امنی dd-wrt 12 db12
    2) لپ تاپ با کارت شبکه cisco dual band usb n
    3) bullet m5
    ارتفاع نصب انتن حدودا 16 متر از سطح زمین
    خوب من فقط تا فاصله 200 متری میتونم به این اکسس پوینت وصل بشم .در حالی که فروشنده میگفت تا 2 کیلومتر من میتونم به راحتی وصل بشم
    اگر این تجهیزات میتونه مشکل منو حل کنه که شاید مطلبی یا موردی باشه که راهنمایی بفرمایید تشکر میکنم و یا اگر چیزی باید از تجهیزات کم و یا زیاد بشه با هم تشکر میکتم .
    در ضمن اگر با یک نانو استیشن 5 از فاصله 7 کیلومتری بخواهم به این انتن وصل بشم تقریبا با دید مستقیم انتن ایکسترنال لازم دارم یا با خود نانو میتونم کانکت بشم .

نام حقيقي: رضا جداوی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    دوست عزیز آنتن تو فک کنم تا ۸۰۰ متر برد مفیدشه و اگه کارت شبکه ی اکسترنالت سندش قوی باشه میتونی تا همچین بردی سند و رسیو داشته باشی اونم تو فضای باز و بدون مانع. وگرنه کارت شبکت از آنتن امنی میگیره ولی برا سند کم میاره . نانو که مدلشو گفتی اصلا آنتن اینترنال نداره و باید حتما آنتن بهش بزنی و امنی استفاده میکنی که گفتم نهایت برد مفیدش ۸۰۰ متره حالا به نظرت میتونه تا ۷ کیلومتر سند داشته باشه!!! به هیچ عنوان پس برای ۷ کیلومتر باید حتما آنتن رو عوض کنی

نام حقيقي: رضا جداوی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام . کیما جان چطور میشه با یه آنتن امنی بالای ۶ کیلومتر رو پوشش داد؟؟؟؟؟ اگه مدلی هست که این کارو بکنه و قانونی باشه رو معرفی کنین ما هم استفاده کنیم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    شما این تجهیزات بهتون جوابگو هست
    حتی بالای 6 کیلومتری که میخواین
    آنتن امنی رو بالای دکل ببندید که میله های دکل نقطه کور درست نکنه براش و برق گیری با حداقل 1.5 متر ارتفاع بالاتر نصب کنید براش
    شما مشکل رعد و برق مطمنا نخواهید داشت فقط ممکنه دکلتون بار بگیره از ابر که اون هم به نوبه خودش خطرناکه
    با سلام . کیما جان چطور میشه با یه آنتن امنی بالای ۶ کیلومتر رو پوشش داد؟؟؟؟؟ اگه مدلی هست که این کارو بکنه و قانونی باشه رو معرفی کنین ما هم استفاده کنیم.

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز آنتن تو فک کنم تا ۸۰۰ متر برد مفیدشه و اگه کارت شبکه ی اکسترنالت سندش قوی باشه میتونی تا همچین بردی سند و رسیو داشته باشی اونم تو فضای باز و بدون مانع. وگرنه کارت شبکت از آنتن امنی میگیره ولی برا سند کم میاره . نانو که مدلشو گفتی اصلا آنتن اینترنال نداره و باید حتما آنتن بهش بزنی و امنی استفاده میکنی که گفتم نهایت برد مفیدش ۸۰۰ متره حالا به نظرت میتونه تا ۷ کیلومتر سند داشته باشه!!! به هیچ عنوان پس برای ۷ کیلومتر باید حتما آنتن رو عوض کنی
    خدمت دوست عزیزم
    سلام اولا بنده معذرت خواهی میکنم از اینکه e-mail گذاشتم در قسمت سوالم که از طرف سایت تذکر ائین نامهای دادن
    دوباره سوالاتی پیش امد که مزاحم شدم
    1) ارتفاع انتن امنی از سطح زمین چقدر باشه بهترین پوشش و بیشترین پوشش رو میده
    2) برای نصب انتن بدی که بتونه ادامه پوشش این انتن امنی رو بده چیکار باید بکنم و چه تجهیزاتی مورد نیاز است (شبکه مش باید راه اندازی کنم؟)
    یا نه ؟
    3) اگر از فاصله 7 کیلومتری با نانو استیشن 5 با انتن فلت 24 db میتونم به این بولت وصل بشم یا نه ؟
    تشکر از شما دوست عزیز

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rocita نمایش پست ها
    خدمت دوست عزیزم
    سلام اولا بنده معذرت خواهی میکنم از اینکه e-mail گذاشتم در قسمت سوالم که از طرف سایت تذکر ائین نامهای دادن
    دوباره سوالاتی پیش امد که مزاحم شدم
    1) ارتفاع انتن امنی از سطح زمین چقدر باشه بهترین پوشش و بیشترین پوشش رو میده
    2) برای نصب انتن بدی که بتونه ادامه پوشش این انتن امنی رو بده چیکار باید بکنم و چه تجهیزاتی مورد نیاز است (شبکه مش باید راه اندازی کنم؟)
    یا نه ؟
    3) اگر از فاصله 7 کیلومتری با نانو استیشن 5 با انتن فلت 24 db میتونم به این بولت وصل بشم یا نه ؟
    تشکر از شما دوست عزیز
    بهتر نیست سوالاتونو توی یه تاپیک جدید بپرسین و از اول کامل توضیح بدین که مشکلتون و درخواستتون چیه تا دوستان راهنمایی کنن
    با تشکر

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

نقشه شهر ملایر

نقشه شهرستان ملایر

آنتن امنی

نقشه شهر ملاير

انتن امنی

نقشه ملاير

نقشه شهرملایرآنتن Omniتنظیمات میکروتیک برای آنتن omniنقشه شهر کرد23نقشه ملایرنقشه شهری ملایرآنتن آمنیانتن بیسیم18انتنبرج میلاد رعد و برقآنتن بیسیم2مشکل با انتن امنی عکس بیسیمآنتن امنی شکلارتوایرلس آنتن

برچسب برای این موضوع