صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: راهنمایی برای افزایش کیفیت وایرلس لینک

نام حقيقي: Assassins

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    33
    من خیلی وقت بود که دنبال همچین برنامه ای (Site Survey Kit ) با این قابلیت های که شما میگید میگشتم ولی تا الان چیز خاصی در این مورد نیافته بودم
    و از بد شانسی هم هرچه توی گوگل میگردم برنامه ای به این نام (Site Survey Kit ) برای دانلود پیدا نمیکنم

یه چیزی پیدا کردم که فکر نمی کنم منظور شما این برنامه باشد

FileGets: Download blueshell ADO Survey Kit Software latest version from author site

اگر ممکن است اسم کامل و یا لینک دانلود این برنامه را بدهید

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط armashali نمایش پست ها
    هرگاه زاویه تابش افقی یک آنتن 360 درجه کامل باشد، به آن آنتن Omnidirectional یا همه جهته گفته می شود و الگوی تابش آن یک دایره کامل است.زاویه تابش عمودی همه آنتنها عموما زیر 180 درجه است و به همین دلیل برای آنتنهای همه جهته فقط الگوی تابش عمودی ارائه می شود.گیریم که شما قصد دارید که از AP همسایه خود که دارای موارد امنیتی نمی باشد استفاده نمایید و به اینترنت یا فایلهای او دسترسی پیدا کنید. گفتید فاصله شما فقط 15.62 متر است که فاصله خوبی است. و اصولا در فاصله مستقیم باید جوابگوی کار شما باشد.
    برخی شرکت ها به همراه تجهیزات بی سیم خود یکسری امکانات نرم افزاری بسیار سودمند عرضه می کنند که برخی از آنها ابزاری به نام Site Survey Kit به همراه دارند. این نرم افزار صرفا برای آزمون شرایط محیط تدارک دیده شده و بطور خودکار تستهای بسیار مفیدی را انجام می دهد.
    استفاده از این ابزار را برای برآورد طرح پوشش رادیویی محیط توصیه می کنم چرا که به غیر از تعیین کیفیت لینک و شدت سیگنال پارامترهای دیگری مثل نرخ خطای فریم ، ظرفیت مفید ، تعداد بسته های دریافتی خراب ، تعداد بسته های ارسالی ناسالم ، دفعات رومینگ ،شماره کانال فرکانسی،نرخ ارسال و نظایر اینها را نیز اندازه گیری می کند.
    فعلا این چند تست را انجام بدهید تا فردا صبح . لپتاپ خود را به کنار دیوار مربوطه منتقل کنید و آزمایش نمایید که ارسال های AP مشکلی نداشته باشند. اگر داشتند که کاری از دست شما بر نمی آید.
    اگر در آنجا مشکلی وجود نداشت این نرم افزار WIFI Signal Strength - Free software downloads and reviews - CNET Download.com را دانلود و نصب نمایید و ببینید که آیا می توانید با آن بهترین مکان را برای استفاده از پوشش AP پیدا نمایید یا خیر .اگر مفید نبود فردا صبح پیام بدهید تا نرم افزار بهتری را برایتان معرفی نمایم . چون الان دسترسی به بانک نرم افزارهایم ندارم.
    با چرخاندن آنتن کارت شبکه خود به جهات دیگر شدت سیگنال و کیفیت لینک خود را تست کنید.
    اگر جای مناسبی را پیدا نکردید می توانید از آنتنهای Omnidirectional قوی تری استفاده نمایید که به کارت شبکه شما وصل می شوند. اگر این قابلیت را در کارت شبکه خود نمی بینید که باید آن را عوض کنید.
    موفق باشید.
    سلام و عرض ادب
    امیدوارم کامل متوجه شده باشم
    من نرم افزار WIFI Signal Strength را دانلود و نصب کردم
    با فرض اینکه سرعت اینترنت مقصد 512 هستش و من هم از یه یو اس بی وایرلس کارت 500 mw به همراه یه آنتن 2 دی بی استفاده کردم ( لازم به ذکر هستش که این یه یو اس بی وایرلس کارت به همراه یه کابل 1 متری یو اس بی به لپتاب وصل میشود )
    نتایج بدست آمده این گونه است:

سیگنالم در بهترین مکان روی 60 % هستش و همچنین سرعت دانلودم با برنامه IDM در بهترین مکان
    حدود 25 KB/Sec هست

ولی متاسفانه لینک ام به گونه ای نیست که بشود با این سرعت ( 25 KB/Sec ) صفحات اینترنت را مرور کرد و فقط با برنامه IDM و یا باز کردن 10 تا صفحه به این سرعت میرسم
    حس میکنم یکم تاخیر ( Dilay ) رو توی صفحه باز کردنم هم دارم

در مورد این مطلب تون :
    استفاده از این ابزار را برای برآورد طرح پوشش رادیویی محیط توصیه می کنم چرا که به غیر از تعیین کیفیت لینک و شدت سیگنال پارامترهای دیگری مثل نرخ خطای فریم ، ظرفیت مفید ، تعداد بسته های دریافتی خراب ، تعداد بسته های ارسالی ناسالم ، دفعات رومینگ ،شماره کانال فرکانسی،نرخ ارسال و نظایر اینها را نیز اندازه گیری می کند.
    هم درست متوجه نشدم این ها را چه طور اندازه بگیرم ؟

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    ممکن است برخی از این موارد را نرم افزار ساده گفته شده نداشته باشد. نرم افزارهای حرفه ای تری وجود دارد که این کارها را انجام می دهند. اگر با 25 کیلوبیت دانلود می کنید بد نیست. شاید آن طرف هم در حال دانلود باشند . و یا سایتی که از آن دانلود می کنید سرعتش در همین حد باشد. چند دانلود حجم دار را با هم انجام بدهید و ببینید مجموع کل چقدر می شود اگر در حدی نزدیک 512 کیلوبیت باشد همه چیز درست است.صفحه باز کردن هم پارامترهای خود را دارد. با براوزر دیگری همچون فایرفاکس چک کنید. و موراد دیگر را چک کنید.

Assassins سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    33
    ممکن است برخی از این موارد را نرم افزار ساده گفته شده نداشته باشد. نرم افزارهای حرفه ای تری وجود دارد که این کارها را انجام می دهند. اگر با 25 کیلوبیت دانلود می کنید بد نیست. شاید آن طرف هم در حال دانلود باشند . و یا سایتی که از آن دانلود می کنید سرعتش در همین حد باشد. چند دانلود حجم دار را با هم انجام بدهید و ببینید مجموع کل چقدر می شود اگر در حدی نزدیک 512 کیلوبیت باشد همه چیز درست است.صفحه باز کردن هم پارامترهای خود را دارد. با براوزر دیگری همچون فایرفاکس چک کنید. و موراد دیگر را چک کنید.
    سلام

مساله این جاست که این شرایط تنها در یک نقط خاص و با یک جهت آنتن امنی از سطح عمود بدست اومده
    و در خوصوص پهنای باند مطمئن ام که در طرف مقابل کاملا آزاد بوده
    تست قبلی رو هم با فایر فوکس انجام داده بودم

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    برای اینکه تعداد پست ها زیاد نشود پیشنهاد میکنم یک بار دیگر پست های من را مطالعه نمایید و مواردی را که پیشنهاد دادم انجام بدهید و نتیجه را اعلام کنید. اینجوری به نتیجه مطلوب شما نمی رسیم.قرار بود در یک فاصله نزدیک تست بگیرید. قرار بود آنتن را تغییر جهت دهید. قرار بود ...

Assassins سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    33
    برای اینکه تعداد پست ها زیاد نشود پیشنهاد میکنم یک بار دیگر پست های من را مطالعه نمایید و مواردی را که پیشنهاد دادم انجام بدهید و نتیجه را اعلام کنید. اینجوری به نتیجه مطلوب شما نمی رسیم.قرار بود در یک فاصله نزدیک تست بگیرید. قرار بود آنتن را تغییر جهت دهید. قرار بود ...
    سلام هر چه به AP نزدیک تر میشم سرعت افزایش پیدا میکند
    و در همه آزمایشات جهت آنتن را هم در نظر گرفتم و بهترین جهت را انتخاب کردم ونتایج را با توجه به بهترین جهت اعلام کردم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t24343-2.html

دانلود نرم افزار افزایش قدرت وایرلس

افزایش قدرت وایرلسافزایش سرعت وایلسافزایش سرعت اینترنت وایرلسدانلود برنامه برای تست انتن وایرلسافزایش کیفیت وایرلسنرم افزار افزایش قدرت سیگنال وایرلسنرم افزار اندازه گیری شدت سیگنال وایرلسافزایش سرعت وایر لسنرم افزار افزایش پهنای باند وایرلسافزایش کیفیت انتن وایرلسنرم افزار بالا بردن کیفیت آنتن وایرلسوایرلس برای شعاع 500 مترینرم افزار اندازه گیری سیگنال وایرلسافزایش قدرت دریافت امواج وایرلس لپتاپنرم افزار افزایش قدرت wirelessچگونه سیگنال ضعیف AP را تقویت کنیمنرم افزار افزایش قدرت وایرلسکیفیت وایرلسافزایش پهنای باند وایرلسنرم افزار سنجش قدرت سیگنالدانلود رایگان نرم افزار پیدا کردن سرعت پهنای باند شبکه وایلستقویت سیگنال وایرلس لپ تابدانلود نرم افزار افزایش قدرت سیگنال وایرلس

برچسب برای این موضوع