نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط wazet
  • 1 توسط mtbiirir
  • 1 توسط almas455

موضوع: درخواست راهنمائی در باره قرارداد ریسلری wisp

نام حقيقي: رضا

عضو غیر فعال
    نوشته
    120
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    43

درخواست راهنمائی در باره قرارداد ریسلری wisp

سلام به همه.
    از اونجایی که هم ساختمان ما دید خوبی نسبت به محل و شهر داره و همینطور امکان بازاریابی و فروش اینترنت وایرلس رو داریم (در شمال تهران) داریم با یک شررکتی که معروف هم نیست قرارداد ریسلری میبندیم.

کلیات قرارداد به این صورته که ما پشت بام رو در اختیارشون میگذاریم، دکل و تجهیزات و اکسس پوینت و غیره رو نصب و کانفیگ میکنن و ما از هر فروش 30% (مادامی که مشتری ادامه بده سرویس رو) میگیریم.
    حالا سوال های بنده اینه :
    1.اون شرکت باید چه مجوزهایی داشته باشه برای اینکه بتونه این سرویس رو ارائه بده ؟ خودشون میگن ریسلر یک ICP هستن و دارن مجوز ISDP میگیرن. بر فرض اینکه مجوز ISDP نتونن بگیرن ایا مجوز ریسلر بودن یک ICP برای ارائه این سرویس کافیه ؟ در ضمن خوشون در حال حاضر در یکی 2 منطقه از تهران دارن سرویس میدن.
    2.معمولا مدت قرارداد بابت در اختییار گذاشتن پشت بام چقدره، اینها میگن 5 سال، من نظرم تا 3 سال هست.
    3. من خودم با مشتری طرف حساب باشم، یا حساب و کتاب و ساپورت رو به عهده اونها بگذارم بعد ماه به ماه درصدم رو بگیرم ؟ اونوقت امکان دور زدن من هست، چه راهی پیشنهاد میکنید ؟

غیر از اینها هر راهنمائی دیگه ای بفرمائید مشتاقانه میشنوم و پیش پیش از همه تشکر میکنم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با این حساب اینجور که شما گفتی،شما موءجر تلقی میشید همان بهتر که اجاره بگیرید و در کارشون شریک نشوید حالا یوزر پیدا می کنند یا نه به خودشون مربوط باشه و شما حق اجاره بگیر اگر کمتر از درامد شراکت در سرویس دهی باشه باز ارزش داره دردسر وایرلس و حساب کتاب هم متوجه شما نمیشه.

reza9 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    تهران دست زیاده
    اگه میخواهی قرارداد ببندی با icp قرار داد ببند یا اجاره بده
    یه پیشنهاد : اگه قصد فروش پهنای باند داری و اگه توانایی ساپورت رو داری با توجه به موقعیت خوب شما یه قرارداد نمایندگی با یه icp ببند هزینه تجهیزات هم کم میشه
    تجهیزات : یه دکل 30 متر کافیه (نهایتا یک و نیم میلیون) - یه لینک خوب (یک میلیون) دوتا سوییچ (دو میلیون) سه تا کامپیوتر خوب (دو میلیون) همین
    ولی این نکته روبدون در تهران کار کردن خیلی سخته شرکتهای بزرگ زیادند

نام حقيقي: رضا

عضو غیر فعال
    نوشته
    120
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    43
    ممنونم.
    متاسفانه خودم فنی این کار نیستم و icp پیدا کردن هم فکر نکنم به همین سادگی باشه، هست ؟
    یک جای معتبر دیگه هست که نمیدونم خودشون ICP هستن یا خیر، ولی خیلی معتبر هستن، منتهی فوکوس کارشون روی سرویس dediccate هست و فروش dedicate خیلی سخت تره نسبت به سرویس share.
    امور مشتررکین موبایل داریم، مشتری خور اینترنت پر سرعتش خوبه . منتهی اکثراً سرویس share میخوان و تو این منطقه پورد adsl خالی موجود نیست.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    به نظر من شما جا رو اجاره بده و قرداد بلند مدت بنویس
    512 واسه خودت بخواه
    بقیه رو هم پول بگیر اصلاً خودت رو درگیر سرویس دادن و گرفتن نکن