نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: آیا استفاده از ap در محیط اتاق برای سلامتی انسان مضر است؟

عضو عادی شناسه تصویری sooshiant
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اول که هیچ چیزی به ضرر نیست
    دوم فقط اینکه چون دستگاه 2611 در مد یک مگابیت خروجی 200 میلی وات داره و 11 مگابیت به مراتب کمتره و آنتن 2.5 دی بی ضعیفی رو هم استفاده می کنه مشکلش خیلی کمتره
    من که خودم از 1220 و 9750 سنائو استفاده می کنم که پاور پایینی داره و مخصوص استفاده داخل طراحی شده
    اما استفاده از دستگاه ها قدرتمند و استفاده از بوستر که بعضا دوستان در پروژه های ایندور و خانگی استفاده می کنن به نظر من چیزی نیست جز خیانت به کسانی که میخوان روزشون رو در اون محل شب کنن و بلعکس

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    هرچیزی که انسان درست کرده هر سودی داشته باشه مضراتی هم داره

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    هرچیزی که انسان درست کرده هر سودی داشته باشه مضراتی هم داره
    فکر کنم این جمله از افلاطون یا سقراط باشه

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    به شخصه با افراد زیادی سر و کار دارم که سالها در معرض امواج شدید رادیوئی کار کرده اند و بازنشسته شده اند هر چند بعضی مشکلات رفتاری مثل عصبانیت و بی حوصله بودنشان را به گردن قرار گرفتن در معرض امواج مایکروویو می گذارند اما الحمدلله حتی یک مورد عقیم شدن و مشکلات حاد دیگر مشاهده نکردم بنابراین معتقدم ضرر این امواج بسیار کم و ثابت نشده است و در حد احتیاط است و نباید کاری را برای آن تعطیل کرد

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    به نظر من هم رعایت احتیاط لازم است. یک نکته ای که من از یک متخصص نصب BTS های مخابرات پرسیدم همین بود و ایشون می گفت که با زیاد شدن فاصله قدرت اشعه خیلی کمتر میشه (فاصله به توان دو ). یعنی
    اگر دکل حدود 20 متر تا زمین فاصله داشته باشه معمولا زیر دکل هیچ خطری نداره حتی اگر بوستر 1 وات نصب شده باشه.

در مورد داخل اتاق هم اگر دقت کنید می بینید که تقریبا تمام دستگاه های با مارک معتبر توانشون زیر 200 میلی وات است و هیچ شرکتی برای مودم بیسیم روی میزی مودم 600 میلی نمی سازه ( مگه اینکه بدونه برای روی میز کاربر نیست) . راستی کسی می دونه قدرت wifi لپ تاپ های چند وات است ؟

در کل پژوهشگران توصیه می کنند که انسان در معرض میدان های الکتریکی قوی برای مدت طولانی قرار نگیرد.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    دوست عزیز جناب بیل گیتس
    استاندارد واف فای حاوی یک سری نکات امنیتی هم هست
    شرکت هایی هستن که روی دستگاه هاشون لوگویی دارن بنام وای فای سرتیفیکیت
    مثل لینک سیس سیسکو بوفالو نت گیر و ...
    این دستگاه ها خروجی هاشون رو نمیتونن بیشتراز 80 میلی وات ست کنن همونطور که شما لسنک سیس با پاور بالا پیدا نمی کنیم
    روی لبتاپ هم حتما چون توسط شرکت های پدر و مادر دار تولید میشه همه وای فای سرتیفیکیت رو رعایت می کنن و خروجی بالا ندارن
    در مورد صحبت آقای سعید مهریار
    بد نیست داستانی رو نقل کنم براتون
    در سال 1996 پلیس امارات متحده عربی دید که تعداد سرطان پروستات در بین پلس ها داره زیاد میشه
    و افزایش اون هم نگران کننده و محسوس بود
    درخواست شد به تیمی از وزارت بهداشت کشور فرانسه که مشکلی هست و نیاز به دلیل دارن
    به مدت 15-16 ماه اون تیم در امارات مشغول به برسی و تحقیق بودن که در آخر نتیجه اون تحقیق رو اعلام کردن
    فکر می کنیم نتیجه چی بود ؟
    پلیس های امارات بیسیم دستی مثل پلیس های ایران داشتن که پاور بالایی داشت دقیقا مثل پلیس های ایران
    فقط مسئله این بود که زمانی که میخواستن قبض جریمه برای کسی صادر کنن یا چیزی بنویسن عادت بود که بیسیم رو بین پاهاشون و نزدیک به بیضه نگه میداشتن و بعد از تمام شدن دوباره برش میداشتن و شروع به کار می کردن
    همین مدت زمان باعث شده بود که تعداد سرطان بیضه به ظرز نگران کننده ای افزایش پیدا کنه

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    لپ تاپ ها از 100 میلی وات بیشتر نیستند

کلمات کلیدی در جستجوها:

مضرات مودم بی سیم

مضرات wifi

مضرات امواج wifi

آيا واى فاى ضرر داردمضرات استفاده ازWifiمضرات اتاق سرورعوارص واى فاى درانسانمزرات انتن واي فاي براي بدنخطرات استفاده از wifiآیا امواج وای فای مضر است؟مضرات استفاده از wifiضرر های لب تاب برای انسانضرر امواج وای فایمضرات اتاقهاي سرور براي انسانعوارض آنتن واي فاي روي بدن انسانمضرات اطاق سرور برای انسانhttp:forum.persiannetworks.comf77t23526.htmlایا وای فای مودم برای انسان مضر است؟آیا استفاده از سرور ضرر دارد؟مضرات وای فایمضرات وای فای بر بدنمضرات امواج واى فاىآیا کار کردن در اتاق سرور برای سلامتی مضراست ؟ایا امواج وای فا مضر است ضرر های وای فای

برچسب برای این موضوع