نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط wazet
  • 3 توسط wazet

موضوع: 30 به 1

نام حقيقي: reza

عضو عادی
    نوشته
    106
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8

30 به 1

اگر بخواهم از 30 تا دفتر را به يك مركز لينك وايرلس برقرار نماييم چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد؟

1- فاصله دفتر ها از مركز گوناگون است از 2 كيلومتر هست تا 50 كيلومتر

2- مرحله امكان سنجي انجام شده و تمامي دفاتر قابليت وصل شدن به مركز را دارند.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    پهنای باند مورد نیاز
    نوع ترافیک

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بنده تصمیم گرفتم دیگه پست فنی نزنم در بخش وایرلس جدیدا متوجه شدم برخی دوستان البته انگشت شمار امدن اینجا مطلب رو گرفتن رفتن اجرا کردن پول به جیب زدن پشت سر ما هم خنده کردن.درسته ما اینجا بی منت جمع شدیم و اطلاعات میدیم و به قول جناب جنیدی ذکات علم ولی ... هم نیستیم.

Alux سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    بنده تصمیم گرفتم دیگه پست فنی نزنم در بخش وایرلس جدیدا متوجه شدم برخی دوستان البته انگشت شمار امدن اینجا مطلب رو گرفتن رفتن اجرا کردن پول به جیب زدن پشت سر ما هم خنده کردن.درسته ما اینجا بی منت جمع شدیم و اطلاعات میدیم و به قول جناب جنیدی ذکات علم ولی ... هم نیستیم.
    پس فکر کردین چی ؟
    تازگی نداره این مسئله که
    میان اینجا سولوشن میگیرن بعد میرن میگن با مشاور فنی صحبت کردیم انقدر هزینه شده

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    ای بابا تا بوده همین بوده.

نام حقيقي: رضا

عضو غیر فعال
    نوشته
    120
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    43
    با سلام خدمت آقای نصیری و باقی اساتید
    مطمئن هستم اگر اساتید این انجمن به ما تازه کارا کمک نکنن کارمون خیلی لنگ میمونه، همینطور میدونم خیلی سخته که شما طی چندین سال سختی کشیدن به اینجا رسیدید اونوقت کسی بیاد و از لطف شما سوء استفاده کنه، این واقعا بده
    ولی بنده و خیلی از دوستان امثال من هستیم که تو پروژه های کوچیک به راهنمائی شما دوستان احتیاج داریم، همین یکی دو هفته پیش بود میخواستم برای یک لینک از پاور استیشن استفاده کنم که شماها لطف کردید گفتید جواب نمیده، اگر لطف شماها نبود الآن کلی دردسر داشتم.
    نمیدونم راه حل این مشکل چی میتونه باشه ولی امیدوارم کماکان راهنمایی شما عزیزان رو داشته باشیم.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام
    با تشکر ازبیان نظرات دوستان و با عرض پوزش از بازکننده این تاپیک که بحث کمی به حاشیه رفت.والله نه تنها بنده بلکه تمامی اعضای بخش وایرلس و سایر بخش ها بی هیچ چشم داشت و منتی دارن راهنمایی می کنند.ولی در بخش وایرلس متاسفانه این مسئله پیش اومده.البته بنده همچنان در خدمت بخش وایرلس اطلاعات و تجربه ناچیز خودم رو در اختیار دوستان خواهم گذاشت ولی باید فرق گذاشت بین کسی که میاد یه لینک وایرلس برای خودش شخصی می زنه با کسی که میاد اینجا طرح می گیره که بره برای دیگری انجام بده و درآمد اقتصادی کنه.به مدد این انجمن و بخش وایرلس برای خودش هم اسم و رسم دست و پا کنه هم پول به جیب بزنه بدون اینکه صاحب کار بدونه طرح و نقشه از کجا آمده و به قول یه مثل ترکی طرف با آب حمام برای خودش دوست پیدا کنه.
    درکل بنده همیشه و همه وقت در خدمت دوستان بودم دوستانی که تلفنی راهنمایی می کنم شاهد امر هستند که تا ساعت ها پشت تلفن سولوشن توضیح دادم براشون.چند طرح تو تهران(جمهوری،دارآباد) یک طرح در گلپایگان یک طرح در اصفهان یک طرح در بهشهر یک طرح در مشهد یک طرح در بیرجند(یوزر edris که خانم هم بود )یک طرح دراهواز یک طرح در دزفول یک طرح در سمنان وچندین طرح دیگر که همگی اجرا شدن که بنده تا اونجایی که تجربه ناقصم یاری می داد مشاوره دادم به دوستان درطرح و خرید و اجرا و یک طرح بزرگ دیگر که در مرحله برآورد هزینه و بزودی اجرا خواهد شد در یکی از استان ها و بنده ریالی بابت هیچ کدام از این طرح ها دریافت نکردم اگر خلاف مطالب ذکر شده باشه دوستان همگی عضو انجمن هستند.
    بهرحال دوستان کمی معرفت بخرج بدن و نگذارن اینجور دلسردی ها پیش بیاد چون هدف همگی کمک برای رفع مشکل هستش و کسی در بخش وایرلس چشم داشت اقتصادی نداره بابت مشاوره و یاری.
    با آرزوی موفقیت برای همگی و با عذزخواهی از بازکننده تاپیک بعلت حاشیه.
    --------------------------------------------------------------------
    در جواب دوست عزیز هم اولا شما ترافیک رو ذکر نکردین که چی هستش ولی اینجور که پیداست اتوماسیون باشه که اگر اینطور بود شما باید پهنای باند مورد نیاز برای اجرای اتوماسیون رو به دست بیارید با یک نرم افزار محدود کننده پهنای باند حداقل پهنای مورد نیاز یک گره رو پیدا کنید اگر هم اینترنت هستش که خوب ریسک کار خیلی پایین میاد و به نفع شماست.محل اجرا هم اگر تهران باشه کمی باید حوصله به خرج بدین در اپ کردن لینک ها اگر هم جای دیگری بود به مراتب تمیز تر از تهران خواهد بود فضای فرکانسی.
    کلا از همان 2 تا 20 کیلومتر روی اسلب 5826 حساب کن(البته از نظرپهنای باند هیچ تضمینی نمیشه داد باید اجرا کنید تا خودتون ببینید چقدر میگیره ) تا25 و 50 هم برو روی موتورولا، سولکتک ، ردلاین یا میکروتیک433ah با مینی یوبی 600 میلی 5.8 با انتن سولید دیش یا فلت با کیفیت.البته زیر 10 کیلومتر رو می تونی روی پاور استیشن 2 یا 5 هم حساب کنی.البته صرفه جویی هم می تونید بکنید در نصب و نقاطی که در یک مسیر هستند رو پوینت تو مولتی پوینت بزنید باید محل ها رو دید و کار کرد تا به نتیجه رسید پیشنهاد بنده تا حدودی استنباطی بود چون هیچ کدوم از پارامترها رو ذکر نکردین و قابل رویت هم نیست برای ما.

SADEGH65، reza9 و a_ahmadi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: reza

عضو عادی
    نوشته
    106
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    متاسفانه کلمات زشتی در این تایپیک دیدم
    یکم خودتونو جمع و جور کنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.