نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: reset system رادیو میکروتیک - نداشتن ip پیش فرض

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    3

reset system رادیو میکروتیک - نداشتن ip پیش فرض

با سلام
    من به دلایلی مجبور شدم با winbox به رادیو میکروتیک وصل بشم و اونو reset system کنم . متاسفانه یادم نبود که ip اون هم رست میشه . حالا اگه بخوام دوباره وصل بشم با چه ip و یوزر پسوردی باید وصل بشم .
    ممنون میشم اگه کمکم کنید . چون در غیر اینصورت باید برم بالای دکل و اونو بفرستم تهران

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    ip که 0.0.0.0 ميشه، البته روي بعضي از RBها IP ديگه اي هم ست هست: 192.168.88.1 ولي به هر حال کافيه با همون winbox جستجو کنيد تا mac address ميکروتيکو بشناسه و با user:admin و بدون پسورد وارد بشيد.

tromideh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    3
    ممنون مهندس
    مشکلم حل شد
    همون کاری که گفتین انجام دادم . زمانی که ریست میشه دیگه با ip نمیشه وصل شد و باید با مک ادرس وارد بشی . اونم اگه چند بار تو قسمت connect to که یه مربع انتخاب داره( تو winbox) کلیک کنی خودش میره مک ادرس را سرچ میکنه و پیداش میکنه . بعد میتونی بری بهش ip بدی
    از راهنمایتون مننون

کلمات کلیدی در جستجوها:

پسورد پیش فرض میکروتیک

پسورد دیفالت میکروتیک

ای پی دیفالت میکروتیک

رادیو میکروتیکرمز پیش فرض میکروتیکیوزر و پسورد پیش فرض میکروتیکای پی پیشفرض میکروتیکپسورد پیش فرض رادیو میکروتیکرمز پیشفرض میکروتیکریست رادیو میکروتیک یوزر و پسورد رادیو میکروتیکآی پی پیشفرز رادیو میکروتیکip پيش فرض ميكروتيكای پی پیشفرض رادیو میکروتیکآي پي پيش فرض در راديو هایوزر و پسورد دیفالت میکروتیکآی پی پیش فرض میکروتیک میکروتیک ip پیش فرضآی پی پیش فرض رادیوپسورد دیفالت میکروتییوزرنیم پسورد دیفالت میکروتیکای پی دی فالت میکروتیکيوزر راديو ميكروتيك آی پی دیفالت میکروتیک آي پي راديوميكروتيك

برچسب برای این موضوع