نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: تنظیم نانو 2 بعنوان گیرنده و فرستنده

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18

تنظیم نانو 2 بعنوان گیرنده و فرستنده

سلام دوستان عزیز

شنیده بودم میشه یک اکسس پوینت رو هم برای دریافت کردن اینترنت ( گیرنده ) و هم برای فرستادن اینترنت ( فرستنده ) تنظیم کرد آیا نانو 2 رو هم میشه به همین صورت تنظیم کرد ؟ توضیح بدید از کدوم قسمت ؟
    و آیا از توان رادیو کم میشه ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Javad Afzalan

عضو عادی شناسه تصویری javad_1368
    نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitikoman نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

شنیده بودم میشه یک اکسس پوینت رو هم برای دریافت کردن اینترنت ( گیرنده ) و هم برای فرستادن اینترنت ( فرستنده ) تنظیم کرد آیا نانو 2 رو هم میشه به همین صورت تنظیم کرد ؟ توضیح بدید از کدوم قسمت ؟
    و آیا از توان رادیو کم میشه ؟
    اکسس پوینت هم گیرنده هست هم فرستنده

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    دوست عزیز اینو که هرکی میدونه

منظور من این بود که میتونی در یک زمان هم به عنوان گیرنده ازش استفاده کنی و هم فرستنده ؟؟؟؟
    یعنی هم ap باشه هم station ؟؟

نام حقيقي: Abbas Tromideh

عضو عادی
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    99
    سلام
    آيا منظور شما همان wds است ؟

نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    اگه منظور شما مد wds باشه بله
    همزمان میتوند باهاش به یه ap وصل بشید و همزمان میتونید به عنوان ap عمل کنید و دیگران به شما وصل بشن

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    احنمالا همینی که میگیده اما من نمیدونم معنی Wds چیه بیشتر توضیح بدید الفآ
    من میخوام با یک نانو 2 هم در یافت کنم و هم بفرستم بطوری که یک سیستم دارم با 2 تا کارت شبکه که یکی نانو بهش وصله و یکی یه خط اینترنت ADSL با نانو اینترنتو دریافت میکنم تو سیستم و میخوام اون اینترنتی که ADSL هست رو با همون نانو بفرستم جای دیگه تنظیمات رو باید به چه صورت انجام بدم ؟

نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    من میخوام با یک نانو 2 هم در یافت کنم و هم بفرستم بطوری که یک سیستم دارم با 2 تا کارت شبکه که یکی نانو بهش وصله و یکی یه خط اینترنت ADSL با نانو اینترنتو دریافت میکنم تو سیستم و میخوام اون اینترنتی که ADSL هست رو با همون نانو بفرستم جای دیگه تنظیمات رو باید به چه صورت انجام بدم ؟
    من که نفهمیدم چی گفتی اول گفتی با نانو اینترنتو میگیری بعد گفتی با adsl بعد...

نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    من که نفهمیدم چی گفتی اول گفتی با نانو اینترنتو میگیری بعد گفتی با adsl بعد...

WDS>>Wireless distribution system
    آنتن هم میتونه به عنوان ap عمل کنه هم به عنوان client

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    خیلی سادست
    ببین من یه سیستم دارم با 2 تا کارت شبکه eth1 و eth 2 نانو به eth1 وصله و اینترنتو دریافت میکنه و ADSL به eth2 وصله و اونم اینترنتو دریافت میکنه ( یعنی دریافت 2 تا خط اینترنت بر روی یک کامپیوتر ) حالا میخوام اینترنتی که از ADSL یعنی همون eth2 دریافت میکنم رو با همون نانو که به eth1 وصله و اونم اینترنتو دریافت میکنه ، بفرستم به یه جای دیگه مثلا به یه اکسس پونت دیگه .
    حالا باید تنظیمات نانو رو رو چه مدی قرار بدم و چطور آی پی بدم که یک نانویی که داره اینترنتو میگیره در همون زمان یه اینترنت دیگه که رو همون کامپوتر نصبه رو بتونه به جای دیگه بفرستم ؟

ویرایش توسط mitikoman : 2009-09-04 در ساعت 12:51 AM

نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    57
    خیلی سادست
    ببین من یه سیستم دارم با 2 تا کارت شبکه eth1 و eth 2 نانو به eth1 وصله و اینترنتو دریافت میکنه و ADSL به eth2 وصله و اونم اینترنتو دریافت میکنه ( یعنی دریافت 2 تا خط اینترنت بر روی یک کامپیوتر ) حالا میخوام اینترنتی که از ADSL یعنی همون eth2 دریافت میکنم رو با همون نانو که به eth1 وصله و اونم اینترنتو دریافت میکنه ، بفرستم به یه جای دیگه مثلا به یه اکسس پونت دیگه .
    حالا باید تنظیمات نانو رو رو چه مدی قرار بدم و چطور آی پی بدم که یک نانویی که داره اینترنتو میگیره در همون زمان یه اینترنت دیگه که رو همون کامپوتر نصبه رو بتونه به جای دیگه بفرستم ؟
    این کاری که شما میخواید بکنید رو با اکسس پوینت نمیشه کرد.شما نیاز به یه روتر دارید مثل میکروتیک دارید.

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    خیلی سادست
    شما یا میتوانید این سیستم را در حالتی قرار دهید که کلاینت باشد یا درحالتی که سرور باشد و شما با یک نانو نمیتوانید این مورد را انجام دهید میکروتیک نیز فقط با 2 کارت میتواند این کار را برای شما انجام دهد.

اگر تمامیموارد دست شما است از جایی که قرار است نانو اینترنت را بگیرد نیز به نانو شما ارتباط بزند و مورد دوم نیز ارتباط بزند یعنی نانو فقط در یک حالت باشد شاید بشود ولی با این سناریو شما نمیشود.

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    18
    یعنی به هیچ روش و روی هیچ سیستمی نمیشه 2 تا پهنای باند مختلف رو روی یک کارت شبکه داشت ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

نانو 2

معنی WDS

wds معنی

مفهوم wds

نانو2

wds مفهوم

آنتن گیرنده و فرستنده نانو استیشن

استفاده از نانواستیشن بعنوان فرستند و گیرنده همزمان

گیرنده و فرستنده نانو استیشن

معنی کلمه استیشن wds

آنتن نانو استیشن میتونه فرستنده باشهآنتن فرستند ه گيرنده نانو استیشنروش تنظیم انتن نانو استیشن به گیرنده وفرستندهآنتن نانو استیشن فرستندهتنظیم نانوستیشن به اکسس پوینتمفهوم wds در وایرلشتنظیمات فرستنده و گیرنده وایرلسفرستنده نانوwds repeater معنىتنظیم کردن آنتن نانو استیشن به عنوان گیرنده و فرستندهتنظیم نانو5 به عنوان فرستندهتوضیح تنظیمات نانوnano station گيرنده و فرستنده كردننانو استیش به عنوا ن گیرندهتنظیمات نانو اتیشن ۲ در حالت wds

برچسب برای این موضوع