نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشکل Network cable unplugged در D-Link

عضو غیر فعال
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6

مشکل Network cable unplugged در D-Link

سلام خدمت تمامي دوستان گلم،

سه چهار روزي ميشه که از طرف کاربراني که از راديو D-Link براي برقراري ارتباط استفاده مي کنند گزارش شده که حين کار مثلا بعد از 5 6 دقيقه آيکون شبکه (Local Area Network) به حالت Network cable unplugged در مياد و من از همه اين يوزرها خواستم تا دستگاه رو بيارند شرکت تا من مشکل رو بررسي کنم اما اينجا هيچ مشکلي نداره! حتي بالاي 1 ساعت و نيم وصل بودم هيچ مشکلي پيش نيومد! و من فکر کردم مشکل شايد از کامپيوتري که استفاده مي کنند باشه و من از اونا خواستم تا کامپيوتر رو هم بيارند پيش من و با همون تست کردم اما باز هم مشکلي وجود نداشت!!! اما به محض اينکه کامپيوتر و راديو رو مي برند و خونشون وصل مي کنند باز دوباره گزارش مي کنند که اين مشکل همچنان وجود داره!!! من حتي فکر کردم شايد AP (طرف ما) به اون وصل ميشن نمي تونه خوب کار کنه باهاش و من AP رو روي يکي ديگه گذاشتم اما باز هم مشکل وجود داره!

البته اين رو هم بگم که من خودم به هيچ وجه به کسي راديوي D-Link رو توصيه نکردم و بهش نفروختم و اين چند يوزرها هم خودشون قبلا اين AP ها رو خريداري کردند و مورد ديگه اينکه تقريبا 2 ماه ميشه که استفاده مي کنند و همين چند روز اخير با اين مشکل روبرو شدند!

مدل دستگاه ها هم DWL-2100 AP هست.

ممنون ميشم دوستاني که در اين مورد اطلاعات دارند بنده رو راهنمايي کنند براي حل اين مشکل.

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    تعویض فریم ویر ضرری نداره شاید قامنتیل اینها هم درد گرفته

عضو غیر فعال
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    تعویض فریم ویر ضرری نداره شاید قامنتیل اینها هم درد گرفته
    ممنون، البته من چک کردم Firmware دستگاه 2.3eu هست در صورتي که روي سايت خودش آخرين Firmware که گذاشته نسخه 2.11 هستش، آيا امکان دانگريد هست؟ و آيا باعث نميشه دستگاه غير قابل استفاده بشه؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    من Firmware 2.11 که آخرين فايرم وير براي اين مدل هست رو دانلود کردم اما همونطور که گفتم نسخه روي خود دستگاه 2.3eu هستش و من سعي کردم تا دانگريد کنم اما با پيام خطا مواجه ميشم.

طبق بررسي هايي که از صبح تا الان داشتم به اين نتيجه رسيدم که اين مشکل به اين صورت هست که دستگاه با AP هايي که در فاصله دوري از اون قرار دارند و از نوع Shared Key هستند اين مشکل رخ ميده!!! ميدونم عجيبه اما ظاهرا مشکل اينطور هست چون من دستگاه رو به يه AP که حالت Open داره و حدود 5 کيلومتر هم فاصله داره وصل کردم و سيگنالي که ميگرفت بين 45 تا 50 درصد بود و با اون ديگه اين مشکل cable unplugged رخ نميده! واقعا نمي دونم بايد چطوري اين مشکل مسخره رو حل کرد! قبلا يه AP ديگه که اونم D-link و دقيقا همين مدل بود اين مشکل رو داشتم و اونم تقريبا بعد از گذشت يه ماه و نيم اين حالت براش پيش اومد و مجبور شدم اون رو پس بگيرم و جاش يکي ديگه بدم دست مشتري و از همون موقع مشکلش حل شد.

دوستان اگه راه حل ديگه اي به نظرشون ميرسه ممنون ميشم راهنمايي کنند.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    گرما....

نام حقيقي: Abbas Tromideh

عضو عادی
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    99
    سلام
    دوست عزيز آيا طول کابل ها در زمان تست يکسان و يک اندازه بودن ؟
    طول کابل جنس کابل و نوسان برق رو بر رسی کنيد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

پیغام network cable unplugged

پیغام a network cable is unplugged

رفع مشکل network cable unplugged

خطای network cable unplugged

network cable unplugged

ايرور a network cable is unplugged

خطاي unplugged

http://forum.persiannetworks.com/f77/t21579.html

رفع ارورa network cable is notپيغام a network cable is unpluggedخطای cable is unploggedlocal area unplugged پیغام خطای unplugg در شبکهرفع ارور a network cable is unpluggedعلت پیغام در شبکه the network cable is unplugedمشکل network cable unpluggedخطای unpluggedمشکل با network cable unpluggedمشكل network cable unpluggedعلت پیغام unpluggedخطای A network cable is unpluggeda network cable is unpluggedمشکل unpluggeرفع مشکل unplug cabla network cable is unplugged مشکل

برچسب برای این موضوع