صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: اجرای شبکه Wireless با تجهیزات Micronet

نام حقيقي: Siamak

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    فکر می کنم اینجا یه سری آدم بیکار فقط منتظرن تا تایید کنند یا نقض کنند نه ؟ مثل برادر ارزشی که ریپورت دادند !!! (M-r-r) رو عرض می کنم !!!
    واقعا چقدر آدم میتونه عقده ای باشه که برگرده هرچی طرف پست زده رو اعتراض و نقض کنه . هان یعنی چقدر ؟ تصور کتید !!!
    قول میدم هیچ کدوم از آدمایی که الان اومدن دارن حرف میزن حتی یه بار تاپیکو از اول نخوندن ! فقط منتظرن واسه اینجور مواقع !
    این آقای almas خان همون پست دوم اومد گفت جست و جو ، من دلیل آوردم حتی گفتم که اگر اشتباه می کنم و فکر می کنید پستی هست که منو راهنمایی می کنه بگید ! کو کجا گفتن ، نمیشه که فقط بیای یه چیزی بگی ، فکر می کنید فقط خودتون سرچ بلدینو هرکی میاد توی این انجمن زرتی میاد سوال جدید میپرسه !
    بعد یه آقایی اومده میگه Micronet خوبه ! زور نداره ؟ این همه آدم سوال پرسیده اولین نفر گیر بیخود میده دومیم که واقعا زحمت میکشه !
    آقای نصیری در مورد شما هم :
    1. اولین پستی که در این تاپیک زدید 30/6 بوده و من 1/7 پاسخ داده یعنی یک روز اختلاف !
    2. فکر می کنم شما ، خیلی زبلی که فکر میکنی میتونی توی 1 روز گندم آرد کنی !!!
    3. من مشغله کاری دارم نمی تونم دم به ساعت توی انجمن باشم این دلیلیه که جواب ندید ، هرکی بخواد به جواب سوالش برسه باید از کارو زندگیش بزنه نه !!! شما خیلی منطقی هستیا !!!
    4. بعد از اینکه پست شما رو پاسخ دادم (فردای اون روز) شما حرفی نزدی تا 7 روز دیگه ، حالا چی فکر می کنی فکر نمی کنی توی محاسباتت اشتباه کردی زبل خان !
    5. خودت یه بار پستی و که زدی خوندی "با این تفاسیر که گفتی شبکه داخل ساختمان هست و آنتن های امنی ایندور 7 دی بی و 9 دی بی موجود هست" خودت فهمیدی چی گفتی تا من بخوام بفهمم ، مگه من پرسیدم آنتن Omni 7 dbi موجود ، که تو اینو گفتی ؟ اصلا وجود اینا چه ربطی داشت به جمله اول ؟
    اون الماس خان هم که نه جواب پست 3 منو دادن نه 11 واقعا اگر حرف منطقی داشتی باید میومدی میزدی
    جالبه که به من می گن شما جواب تمام سوالاتتو گرفتی !!! آخه نامردا چرا اینقدر پیچیده جواب میدید که آدم نمی فهمه !!!
    واقعا برای مدیریت اینجا متاسفم که به جای اینکه تاپیک رو واقعا مورد بررسی قرار بده ، این طور صحبت می کنه .
    میشه رفتار ناشایستو بگید ، واقعا رفتار ناشایستی هست اگر که به زبل خان ناشایست میگید !
    درسته که دیر به دیر جواب میدم ولی برای همین پست 20 دقیقه تاپیک رو از اول خوندم و تحزیه تحلیل کردم تا ببینم شاید جایی اشنباه داشتم ولی می بینم اشتباهی نبوده ، فکر نکنم حتی یکدوم از شما 5 دقیقه تاپیک رو مطالعه کرده باشید و بعد نظر بدید ، پاسخ گرفتنم دیگه مهم نیست (البته هر چند که ممکنه بعضی از دوستان خارج از این تاپیک باشن که واقعا منطقی فکر کنند و بخوان پاسخ بدن) فقط منظورم از این همه نوشتن این بود که منطقی حرف بزنید ، اگر کسی حرف منطقی بزنه جوابی ندارم نه اعتراضو نقض بزنه یا گندم کاری بکنه و گزارش بده ، یا اینکه مدیریت انجمن اینقدر از سایت و خودش راضی باشه که جای جواب منطقی دادن این طور جواب بده

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ببینید دوست گرامی
    ظاهرا شما انجمن را با خدمات اختصاصی Helpdesk اشتباه گرفته اید و امر بر شما مشتبه شده است که همه پرسشها می بایست در اسرع وقت پاسخی کامل دریافت کنند. اینجا انجمن است و محل تبادل نظر. هیچ کس هم مجبور به پاسخ دادن نیست. اگر کسی پاسخی می دهد، منت گذاشته و لطف کرده و جای تقدیر و سپاسگذاری دارد.
    در این انجمن درصدی از پرسش کنندگان پاسخ مناسب پرسششان را پیدا می کنند و این درصد کم نیستند. درصدی هم هستند که به دلایل مختلف پاسخ خود را به موقع نمی گیرند. شاید در خیلی از موارد شیوه پرسش به گونه ای است که به دریافت پاسخ منجر نمی شود.

قبول دارم که برخی اوقات برخوردهایی صورت می گیرد که درست نیست، ولی شیوه رفتار و برخورد و لحن نوشته های شما به هیچ وجه شایسته نبوده است.

ببینید، اگر انجمنی باشد که به محض نوشته شدن پرسش، پاسخ کامل و دقیق داده شود، بسیار عالی و ایده آل است. جایی مانند Experts Exchange، ولی این انجمن حداقل فعلا چنین وضعیتی ندارد. همه ما هم که در آن حضور پیدا می کنیم باید با علم به وضعیت و شرایطش از آن استفاده کنیم و سعی کنیم روز به روز آن را بهتر کنیم.

مطمئن باشید همین حداقل و آب باریکه هم غنیمت است.
    حال به نظر شما گل آلود کردن همین برکه کوچک بهتر است یا استفاده با آرامش از آن؟!

طعنه ای به گزارش هایی که داده می شود زدید، این امکانی است که همه دارند. همه حاضرین می توانند در صورت مشاهده مواردی که خلاف قانون هستند، موضوع را به مدیریت گزارش دهند تا بررسی شود. این یک لطف است و یک کمک به مدیریت بهتر انجمن.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بنده کاملا پست شما و جناب حکیمی رو خوندم.

دوست گرامی برادر حکیمی منتظرم برخورد شما رو با این دوست ببینم.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    یادآوری می کنم در هر صورت از برخورد شخصی با افراد خاطی پرهیز کنید. اگر او بگوید و من و شما هم با همان ادبیات پاسخش را بدهیم، اینجا تبدیل به میدان شوش می شود!

این نوشته را می بندم تا این موضوع خاتمه یافته تلقی شود.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نبستین پس چرا ؟
    فراموش شد ؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

آنتن micronet