صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 47

موضوع: پيشنهاد براي راه اندازي شبكه وايرلس در يك هتل

نام حقيقي: Wireless

عضو عادی
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط davood_mir نمایش پست ها
    تجهیزات outdoor مناسب کار شما نیست.
    از indoor های senoa استفاده کنید. فکر کنم 4 تا 3610 یا 8610 جواب بده. من حتی با 3220 هم تا چهار طبقه تست گرفتم . اما محل نصب خیلی مهم هست که تا دیده نشه نمیشه نظر قطعی داد.
    سلام .
    چرا تجهیزات OutDoor مناسب کارشون نیست؟ به چه دلیل؟؟؟!!!!

خواننده شناسه تصویری davood_mir
    نوشته
    330
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    28
    - تجهیزات outdoor معمولا برای فضا های بیرون استفاده میشند و برا همین هم طراحی شدند.
    - تجهیزات indoor هم برای فضاهای داخلی - البته اکثرا - ضمن اینکه همیشه در یک طراحی باید جنبه اقتصادی را هم در نظر گرفت.

sinpin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    و اما بحث پاور بالا در ساختمان:همیشه پاور بالا افزایش برد سیگنال رو نخواهد داشت اون هم در یک فضای متراکم
    با اینکه برای 2 جا مجبور به استفاده از 400 میلی وات پاور برای هر طقبه بودیم اما شرایط محیطی بسیار سنگینی در محل وجود داشت
    وقتی هم بنا به تعدد AP باشه بهتر است از دیوایس های اروزن تر استفاده بشه تا دیوایس های با پاور بالا چون با تعدد AP های ارزون نقطات کور کمتری وجود خواهد داشت

sinpin و r0otsharp سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    اینجور که جناب جنیدی میگه داخل ساختمان میشه مدرسه اکسس پوینت ها!

عضو عادی
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    111
    - تجهیزات outdoor معمولا برای فضا های بیرون استفاده میشند و برا همین هم طراحی شدند.
    - تجهیزات indoor هم برای فضاهای داخلی - البته اکثرا - ضمن اینکه همیشه در یک طراحی باید جنبه اقتصادی را هم در نظر گرفت.
    سلام

خوب طبق طرح بعضی از دوستان و طرح خودم که محل نصب را بیرون ساختمان پیشنهاد دادیم پس تجهیزات outdoor نیاز هست !!! در مورد هزینه هم وقتی یک هتل فکر دادن اینترنت به مهمان هاشا توی سر داره پس معلومه خیلی به فکر رفاه مهمان هاش هست . پس حاظرم هست تا هزینه کنه تا کارش کیفیت مطلوب داشته باشه .

عضو عادی
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    و اما بحث پاور بالا در ساختمان:همیشه پاور بالا افزایش برد سیگنال رو نخواهد داشت اون هم در یک فضای متراکم
    با اینکه برای 2 جا مجبور به استفاده از 400 میلی وات پاور برای هر طقبه بودیم اما شرایط محیطی بسیار سنگینی در محل وجود داشت
    وقتی هم بنا به تعدد AP باشه بهتر است از دیوایس های اروزن تر استفاده بشه تا دیوایس های با پاور بالا چون با تعدد AP های ارزون نقطات کور کمتری وجود خواهد داشت
    سلام.

خیلی جالبه !!!!!!!!! شاید تعدد AP ها بتونه کیفیت خوبی هم بده اما به نظر شما منطقی هست؟؟؟

مثل این میمونه که بجای خریدن ماکسیما بریم 1000 تا ژیان بخریم ! چطوره؟

بای

r0otsharp سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    330
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    28
    استفاده از ap در بیرون محیطی که می خواهیم داخل آن اینترنت داشته باشیم نه تنها باعث بالا رفتن کیفیت نمیشه بلکه شاید نقاط کور بیشتری را هم داشته باشیم.
    ضمن اینکه طراحی بهینه همیشه یک اصل هست .
    به طور مثال از یک آنتن فلت برا سرویس دهی لینک های طولانی و جهتی استفاده میشه و استفاده از آن برای فقط یک ساختمان اون هم چند عدد روبروی هم به نظر من که مناسب نیست. ضمن اینکه از نویزی که برا هم ایجاد می کنند هم صرف نظر می کنیم.
    استفاده از تعدادی ap ایندور و wds توصیه میشه.

ویرایش توسط davood_mir : 2008-06-06 در ساعت 05:41 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    دوست عزیز شما یه نقشه از محل هایی که میخوای پوشش شبکه داشته باشی رو بکش و اینجا بزار، فکر نمیکنم یه سر به هتل زدن و یادداشت برداری و بعد از اون چند دقیقه وقت صرف Paint کردن و آپلود در سایتی مثل تینی پیک، کار شاقی باشه که نتونین از پسش بربیاین. همچین نیازی هم نیست دقیق بکشی که اینجا بتون آرمه هست و قطر اینقدره، اونجا اونجوری، ...

در مورد اینکه بخواین از بالا به پایین پوشش ایجاد کنین، اینکار اصلا جواب نمیده، همونطور که متوجه میشین اون طبقه بالایی ها از شدت امواج و آلودگی الکترومغناطیسی سردرد میگیرن، از طبقات وسط به پایین هم که دیگه چیزی نمیرسه .
    در مورد گذاشتن اکسز پوینت در اطراف هتل هم وضعیت همینطوریه، شما بجای استفاده از چند ابزار کوچیک و راحت که برای افراد حاضر هم ایجاد مشکل نمیکنه، علاوه بر ایجاد مشکل اومدی هزینه رو هم بیخود و بیجهت بردی بالا .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوستان چرا به در و دیوار می زنید برای بالا بردن پاور ؟؟
    می دونید توی یک محیط 50*100 4 تا پاور 400 میلی وات چی می شه؟؟
    4 تا با 8 هیچ فرقی نمی کنه این رو کسایی می دونند که حداقل یک بار نمونه این کار رو کرده باشند والا از بیرون گود هیچ وقت حریف لنگ نمی شه

r0otsharp سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    111
    استفاده از ap در بیرون محیطی که می خواهیم داخل آن اینترنت داشته باشیم نه تنها باعث بالا رفتن کیفیت نمیشه بلکه شاید نقاط کور بیشتری را هم داشته باشیم.
    ضمن اینکه طراحی بهینه همیشه یک اصل هست .
    به طور مثال از یک آنتن فلت برا سرویس دهی لینک های طولانی و جهتی استفاده میشه و استفاده از آن برای فقط یک ساختمان اون هم چند عدد روبروی هم به نظر من که مناسب نیست. ضمن اینکه از نویزی که برا هم ایجاد می کنند هم صرف نظر می کنیم.
    استفاده از تعدادی ap ایندور و wds توصیه میشه.
    سلام .
    حرف شما کاملا درسته اما اگه به گفته دوستمون دقت کنیم اتاق ها در اطراف هتل هستند نه در داخل هتل . در ها و دیوار ها در سمت داخلی هتل ایجاد نقاط کورتری می کنند نسبت به پنجره های رو به بیرون هر اتاق در هتل . اگر در داخل ap قرار دهیم نقاط کور بیشتری داریم . اما در بیرون ap ها کاملاً رو به اتاق ها هستند و اتاق ها هم همگی دارای پنجره . پس عملاً نقطه کور کمتری خواهیم داشت . در مورد نویز هم با انتخاب تجهیزات با توان کمتر میشه این مشکل را رفع کرد . مثلاً نیازی به ap با توان 400 که نیست . توان کمتر میزارن خوب . در مورد آنتن هم شاید همون امنی( 5 db ) که روی خود AP هست بتونه براشون مفید باشه . اما شاید !!!!!!

بای

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    معلوم نشد برای ما در طی این هفته یوزر mansoor66 که به گفته خودشون در زمینه وایرلس کاملاً بیسواد هستند!!! ا یک کارشناس خبره هستند یا همون چیزی که خودشون فرمودند!!

نوشته
    330
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    28
    تجهیزات indoor در داخل تا 3 - 4 طبقه هم جواب میده و در و دیوار اتاق ها و سقف طبقات نقطه کور تو اون محدوده ایجاد نمی کنه .مگر در شرایط خاص که بستگی به محل داره .(این را شخصا تجربه و آزمایش کردم).شما تو این محدوده حتما نیاز به دید مستقیم ندارید.ضمن اینکه پوشش منظمی در داخل سا ختمان وجود خواهد داشت . قرار نیست با قرار دادن indoor فقط راهرو ها سیگنال داشته باشند . مطمئن باشید درون اتاق ها هم به خوبی سیگنال دارید . حتی با در بسته و پرده های کشیده. فقط باید محل نصب رادیو ها به خوبی ها انتخاب شود.
    در هر حال به نظر من هدف ساخت تجهیزات indoor با outdoor و محل به کار گیری آنها فرق می کنه.
    ضمن اینکه نویز فقط با پاور حل نمیشه . چگونگی پوشش امواج و تداخل آنها - به نظر من - تاثیر گذار است.

در کل برا این هتل باید محل را دید و بعد نظر قطعی داد . البته سولوشن ها متفاوت است.

ویرایش توسط davood_mir : 2008-06-06 در ساعت 10:52 PM

عضو عادی
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    معلوم نشد برای ما در طی این هفته یوزر mansoor66 که به گفته خودشون در زمینه وایرلس کاملاً بیسواد هستند!!! ا یک کارشناس خبره هستند یا همون چیزی که خودشون فرمودند

سلام .

جناب almas455 من هر دوش هستم! کاش یکی بود که پست های سوال برانگیزه مدیر ها را ویرایش می کرد !!!! جالبه که نوشتن کلمه " عاجزانه خواهش می کنم " نیاز به ویرایش داره و ویرایش میشه! اما نوشتن متن های اهانت آمیز اونم توسط یک مدیر امری کاملاً درست و مطابق با قوانین هست . خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!! فقط می تونم بگم متاسفم !

اینجا محلی هست برای رفع مشکلات و اشتباهات و بحث و تبادل نظر . من نمی گم حرفام درسته . نه ، اصلاً همشون اشتباه هست ! اما اگه اشتباهی هم هست باید در موردش بحث بشه نه اینکه با سخنان بی ارزش از بحث اصلی خارج بشه !!! بازم متاسفم . گفتن این جمله " معلوم نشد برای ما در طی این هفته یوزر mansoor66 که به گفته خودشون در زمینه وایرلس کاملاً بیسواد هستند!!! ا یک کارشناس خبره هستند یا همون چیزی که خودشون فرمودند " پاسخ به یک اشتباه نیست بلکه یک توهینه به تمام کسانی که اضهار نظر می کنند . اگه بگید دیگه حرف نزن (یا کلمات مشابه !!) خیلی بهتر هست تا اینکه به نظر یکی توهین کنید .

بای

ویرایش توسط mansoor66 : 2008-06-06 در ساعت 11:24 PM

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    تجهیزات indoor در داخل تا 3 - 4 طبقه هم جواب میده و در و دیوار اتاق ها و سقف طبقات نقطه کور تو اون محدوده ایجاد نمی کنه .مگر در شرایط خاص که بستگی به محل داره .(این را شخصا تجربه و آزمایش کردم).شما تو این محدوده حتما نیاز به دید مستقیم ندارید.ضمن اینکه پوشش منظمی در داخل سا ختمان وجود خواهد داشت . قرار نیست با قرار دادن indoor فقط راهرو ها سیگنال داشته باشند . مطمئن باشید درون اتاق ها هم به خوبی سیگنال دارید . حتی با در بسته و پرده های کشیده. فقط باید محل نصب رادیو ها به خوبی ها انتخاب شود.
    در هر حال به نظر من هدف ساخت تجهیزات indoor با outdoor و محل به کار گیری آنها فرق می کنه.
    ضمن اینکه نویز فقط با پاور حل نمیشه . چگونگی پوشش امواج و تداخل آنها - به نظر من - تاثیر گذار است.

در کل برا این هتل باید محل را دید و بعد نظر قطعی داد . البته سولوشن ها متفاوت است.
    دستگاه های ایندور و اوت دور شبیه هم هستند تنها اینها در داخل پوسته ای قرار می گیرند که قابلیت استفاده در خارج از اتاق وجود داشته باشه
    و اما با چند دستگاه ایندور 3-4 طبقه رو پوشش دادید؟ پاور دستگاه ها چقدر بوده؟آیا از آنتن دیگری استفاده شده ؟طول و عرض بنا و حتی الامکان آرایش بنا رو بفرمایید

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor66 نمایش پست ها
    سلام .

جناب almas455 من هر دوش هستم! کاش یکی بود که پست های سوال برانگیزه مدیر ها را ویرایش می کرد !!!! جالبه که نوشتن کلمه " عاجزانه خواهش می کنم " نیاز به ویرایش داره و ویرایش میشه! اما نوشتن متن های اهانت آمیز اونم توسط یک مدیر امری کاملاً درست و مطابق با قوانین هست . خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!! فقط می تونم بگم متاسفم !

اینجا محلی هست برای رفع مشکلات و اشتباهات و بحث و تبادل نظر . من نمی گم حرفام درسته . نه ، اصلاً همشون اشتباه هست ! اما اگه اشتباهی هم هست باید در موردش بحث بشه نه اینکه با سخنان بی ارزش از بحث اصلی خارج بشه !!! بازم متاسفم . گفتن این جمله " معلوم نشد برای ما در طی این هفته یوزر mansoor66 که به گفته خودشون در زمینه وایرلس کاملاً بیسواد هستند!!! ا یک کارشناس خبره هستند یا همون چیزی که خودشون فرمودند " پاسخ به یک اشتباه نیست بلکه یک توهینه به تمام کسانی که اضهار نظر می کنند . اگه بگید دیگه حرف نزن (یا کلمات مشابه !!) خیلی بهتر هست تا اینکه به نظر یکی توهین کنید .

بای
    دوست عزیز
    حتماً می دونید که نباید از این گونه جملات برای درخواست کمک استفاده کرد(ویرایش این جمله فقط برای زیبا جلوه دادن جملات شما انجام شده)
    و بعد نمی شه که شما در مفاهیم وایرلس برای کوچکترین مورد التماس دعا داشته باشید و خودتون بگید که من رو بیسواد فرض کنید و این اطلاعات رو به من بدید!!
    و از طرف دیگه در مسئله ای طرح شده و نسبتاً بین علما هم اختلاف هست شما فتوا صادر کنید!!
    حالا اگر تکرار حرف شما برای شما توهین حساب می شه پس در نسبت دادن صفات به خودتون دقت کنید!و بنده هم از شما عذر خواهی می کنم
    در هیچ کجا نیز توهینی به نظر کسی نشده و است و تمام سخنان فنی شما بدون هیچ کم و کاستی برای استفاده،نقد و تصحیح در اختیار خوانندگان هست.

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

کاربرد شبکه در هتل

هندهلت

معایب شبکه وایرلس

راه اندازی وایرلس در هتل

راه اندازي wifi هتل ها

چگونه در یک ساختمان بزرگ وایرلس راه اندازی

وايرلس ديوار بتني

بهترین راه پوشش وایرلس برای ساختمان چند طبقه

پیکو طبقه هتل wds

تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت وایرلس برای هتل