صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 22

موضوع: GLC

خواننده شناسه تصویری Odin
    نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50

GLC

سلام این همه از این مارکای معروف گفتید حالا میخوام بدونم کسی از شما با محصولات GLC هم کار کرده یا نه اگه کار کردید چطور بوده مزایا و معایب ؟

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    اگه این پست فلتر نشه من کار کردم.

مدل GLC-RW-1928 که4 یوزر روش هستن تو فاصله 780متری و 2400متری و 4200متری و 11300متری که تا حالا بدون مشکل دارن کار می کنند.به نظر من این ap به خیلی عالی کار میکنه برای Wisp ها و خیلی به صرفه تر هست. و دارای cpu 180mhz هست.
    و مدل 2426 اون هم چند تا لینک زدم به نظر در حد اندازه proxim 5054 lr کار میکنه فریم ور همه مدلها Linux base هست و قابلیت گراف گرفتن cpu ,ram,wifi,و .... داره.

نام حقيقي: maziweb

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا ما هم کار کردیم با اون.
    هم باRW-1928 و هم با 2426 و هم 2128 فکر کنم اگه همکارها با این برند کار کنن خیلی مشتاق بشن چون لینک زدن با این خیلی راحت و خیلی بیشتر از انتظار شما جواب می ده. ما که راضی بودیم از اون تا حالا .اما یه چیزی این مدل 1928 خیلی خوب حال میده امتحان کنید خیلی تعجب میکنید.

ویرایش توسط maziweb : 2008-05-10 در ساعت 08:45 PM

GLC
    GLC آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    الانه که یکی بیاد خاله بازی رو شروع کنه

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    بله قربان
    تا کسی هم بیاد از کار شما ایراد بگیره میشه خاله زنک آره ؟
    من خودم اولین نفری بودم که گفتم اگر کسی از این تجهیزات استفاده کرده باشه و جواب گرفته باشه من خودم مشتریش میشم
    اما شما حتی تبلیغ کردن هم بلد نیستن
    نتیجه رو این چند روز همه دیدن
    الان هم که به عبارتی به همه پرسی گذاشته شده کی جواب داده ؟
    1 - رفیق فابریکتون و به عبارتی نماینده شمال کشورتون
    2 - یه بنده خدایی که تازه 20 روزه داخل فروم عضو شدن و کلا با 2 تا پست این تاپیکشون 8 تا پست دادن و جالب چیه ؟
    داخل این تاپیک درخواست اطلاعات کردن و خودشون رو فردی کاملا بی اطلاع از وایرلس نشون دادن و حتی آنتن ها رو هم نمیشناسن
    وایرلس آی اس پی با ap 4000mrl و آمپلی فایر 500mw
    و در این تاپیک در عرض 10 روز چند تا لینک بلند راه اندازی کردن و حتی فروشنده رادیو هم شدن
    PTP با سنائو 8610 سری جدید
    یک پست دیگه میمونه که اون هم باز تبلیغ برند شما رو کردن
    جالبه والا
    بهتره یکی رو که داخل فروم خیلی ها قبول دارن و البته هم کم نیست تعداد همچین آدمهایی بیاد استفاده کنه از رادیو اگر جواب مثبت بود دلیل نداره حتی من خودم نیام از برند نبلیغ کنم
    در کل داداش این طرز تبلیغ اشتباه و جوابش منفیه
    شما اگر واقعا به خودت و کارت اطمینان داری بهتره قید یک جفت از رادیو هات رو بزنی و برای تست هر کدوم رو 15 روز به یکی بدی
    اینجوری واقعا چند نفر که باید لینک رو تست می کنن و اگر جواب بده خودشون میان تبلیغ می کنن لینکت رو

GLC
    GLC آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    کافر همه را به کیش خود پندارد

این بابای که میبینی پست زده امروز تازه درمورد glc از من اطلاعات گرفت و 1 ساعت بعدش دیدم که اینجا پست داده و به جون خودم اسم این آقا رو هم یادم نمیاد
    اطمینان دارم اگه میدونست اینجا سایه ی منو با بمب اتم میزنن پست نمیزد
    درمورد آقای قربانیا هم باید بگم که ایشون مشتری و نمایندگی ما هست شمال کشور و با این طرز برخورد و جبهه گیریهای شما انتظار دارین ساکت بشینن؟
    من تبلیغاتچی نیستمو تبلیغ هم نکردم
    از کسی هم واسه تبلیغ استفاده نکردم و اونقد هم رو ندارم که از کسی بخوام واسمون تبلیغ کنه البته غیر از اینکه عضو گروه و شرکت خودمون باشه و فعلا هم بنا به دلایلی نیاز به تبلیغ نیست
    کی همه پرسی گذاشته ؟ مگه مثه سناو هست که همه استفاده کرده باشنو بشه همه پرسی گذاشته گذاشت
    درکل بحثهای که تو این انجمن میکنم مثه سرگرمی هست واسم و بیشتر به این مسایل میخندم
    در مورد مباحث فنی هم با اهل فن بحث میکنم فقط
    هیج عجله ی واسه فروش نیست
    شما میگی یه رادیو رو بیخیال شو که .....آیا شما از تلترونیکش به شرط تست رادیو گرفتین دفعه ی اول؟ اونا خونشون رنگینتره؟ ما واسه افکار کج یه بابایه دیگه حتی یه bracket رادیو هم نمیدیم
    ما که کلاه بردار نیستیم خودمون تست کردیم نتیجشم داریم میگیم
    مگه کسی تو این انجمن هست که بتونه به ما ISO9002 بده؟

من که همه کارم وایرلس نیست اگه به فکر پولش بودم هر برندی رو که فکر کنی میتونم زیر قیمت بازار بیارم بفروشم
    اگه میخوای امتحان کنی بیا بندر همین یوبی رو که 6 ماه پیش واسه آنالیز گرفتمو الان دل شما رو برده رو الان به قیمت دبی میدم بت با توجه به اینکه کاملا تو taiwan تولید میشه و فقط دفترش کالیفرنیا هست و اگه شک دارین خودتون باز کنید و ببینید جنس آمریکای اصل اگه میخواین motorola canopy هست تو این رنج
    این آقای قربانیا هم که میبینید بعنوان مثال اول خرید و تست کردجی ال سی رو بعد از اون تا الان کلی سفارش داشته مجدد و توی منطقه ای خودشون کار میکنه

خدایش خسته شدم از فارسی نوشتن از خدامه که دیگه بحث جی ال سی نشه که نیام فارسی تایپ کنم
    بابا این کیبورد فارسی نداره باید شانسی کلیدهاشو بزم

ویرایش توسط GLC : 2008-05-11 در ساعت 01:22 AM

نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    بحث تبلیغات نبود اینجا ،
    بحث اینه که کیا کار کردن چه طور هست
    چون تو دنیا محصول بی عیب و ایراد فکر نمی کنم کسی پیدا کنه
    حالا میخواستم ببینم اینا چطورن نه تبلیغه نه چیزه دیگه ای ولی من خوشحال می شم که یک شرکت ایرانی انقدر پیشرفت داشته باشه

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    خدمت آقای خسروی عرض شود که: آقا ما با هم جنگ زرگری که نداریم بدهکار که هم نیستیم به هم؟؟!!! و احیانا وسیله همدیگه رو که بالا نکشیدیم آقا شما یا یکی از همکارهای شما این برند بگیرند آزمایش بکنن ببینید خوب یا بده لا اقل یه بار هم شده امتحانش کنید در مورد اینطور کار کردن که آقای کمالی 15 روز تست بدن و شما یا همکارهای شما پول رادیو یا نصف پول رادیو بعد تست بدن فکر نکنم این درست باشه چون من هم یه بار از شما درخواست کردم شما قبول نکردید .یقینا همکارهای دیگه هم اینطوری کار نمی کنن. انصاف داشته باشید. باور بفرمایید آقای کمالی فرار نمکنه.
    در مورد رفقیق فابریک بودن من و آقای کمالی شک نکنید همینطور که شما با بعضی ها رفیق فابریک هستین . من با هیکس مشکلی ندارم.
    ببینید مسئله دو تا هست یا می خاید که کاسبی کنید و فقط جنس بفروشید و همین بس و مسئله دیگه اینکه می خاید همکارهایی که جنس می خرن هم کارشون راه بفته هم به جون شما دعا کنن. فکر کنم اگه اعتقاد این باشه که کاره مشتری راه بیفته خود به خود بحث کاسبی هم رونق پیدا میکنه .

از اونجایی که من در مورد شما شناخت دارم مسئله دوم صدق میکنه و یقینا اگه برند خوبی باشه و شما به این یقین برسید مطمئنا با اون کار خواهید کرد. باور بفرمایید چه شما و چه خود آقای کمالی هیچکدوم راضی به نون بریدن هم دیگه نیستید چو اگه اینطور بود حتما تا حالا همین کار رو میکردید.

بهترین پیشنهادی که میتونم بدم اینه که یه نفر که هم شما و هم آقای کمالی قبول داره بیاد یه تست از رادیو ها بگیره و نتیجه به همه تو فرم بگه .

من خودم مصرف کننده هستم اینو اگه تبلیغ نشه میگم کار خودم خیلی راه انداخت خیلی ازش راضی واقعا بیشتر از اون چیزی هست که انتظار دارید.

ویرایش توسط mghd : 2008-05-11 در ساعت 09:09 AM
    M-r-r و shnov سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    408
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    50
    اینجا فکر میکنم بازارچه نیست
    فقط تجربه دوستان مهم هست

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    اینقدر از توانایی صحبت میکنید حداقل لیست قیمت رو هم قرار بدید

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    ممنون میشم اگه قیمت این تجهیزات رو هم برای من بصورت خصوصی بفرستید.
    دوستان دیگه ای هم اگه در نزدیکی خراسان نصب و راه اندازی موفقی روی فرکانس 2.4 و بصورت P2MP داشتن خبر بدن تا اگه مقدور باشه خدمتشون برسیم و از تجربیاتشون استفاده کنیم.

عضو غیر فعال شناسه تصویری araz_t
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من حدود 5-6 ماه پیش برای اولین تجربه لینک بیسیم بر خلاف توصیه آقای جنیدی که Slab5826 رو بهم پیشنهاد کردن گول حرفهای و امکانات آقای کمالی رو خوردم و رادیو BW-2128 را به قیمت گزافی خریدم و برعکس امکاناتی که براش نوشته بودن نتیجه در مسافت 11 کیلومتر در محیط کویری اردستان یزد برای منتقل کردن 128 کیلو بایت اینترنت شدیدا نا امید شدم
    دست آخر هم به این نتیجه رسیدم که آدم باید به حرف بزرگترش گوش کنه و ضرر رو به جون بخره و رفتم slab5826 رو با نصف قیمتش که پرداخت کرده بودم به آقای کمالی خریدم و تا به امروز هم بدون مشکل ازش کار کشیدم
    یکی از رادیو های 2128 ها که باد انداختش پایین از بالای دکل و خاکشیر شد و اون یکی دیگه رو هم اگر کسی خواست می فروشم

نام حقيقي: maziweb

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقایه کیمیا شرمنده نمیدونم اسم شریف شما کیمیا هست یا نه کاملا درست ما تجریه PTMP اصلا نداشتم و کار هم نکردیم ما برایه یک شرکت می خواستیم تازه مثل اینکه شما ها با هم مشکل دارید. چرا مارا قاطی می کنید. ما هم فروشنده هستم هم خریدار اگه هر کسی قیمت خوب بده از اون میخریم .همه برندی کار میکنیم . اگه شما قیمت خوب دارید بسم اله بفرمایید ما از شما میخریم.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    اگر فارسی بلد باشید میتونید بخونید کیما
    اگر هم ایرانی باشید میتونید برای معنی اون مراجعه کنید به لغتنامه دهخدا
    راستی تونستین آخر فرق بین آنتن فلت و گرید رو متوجه شید با توضیح بدم خدمتتون ؟

amin-net سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    خدمت دوست گرامی جناب araz-t عرض کنم که برادر اسلب کجا و این مارک نا آشنا کجا.اسلب رو همین دیروز من باهاش لینک زدم فاصله 14 کیلومتر و رفت زیر بار.روی همون هم یه اسلب دیگه از پارسال زیر بار هستش بدون هیچ مشکلی.حالا کارکرد این GLC رو باید خود شخص تجربه کنه با توجه به شرایط نه اینکه کسی دیگر برود تست کند بیاید جواب بدهد شاید در شرایطی که اون زده جواب داده و برای کسی دیگر جواب نده.اسلب و غیر اسلب از این قاعده مستثنا نیست.و باید به قدری استفاده بشه از تجهیزاتی که وارد بازار میشه تا به نتیجه رسید.مثل اسلب 5826 که بنده سومین لینک هم زدم باهاش و ازش بدی ندیدم.شرایط اینجا هم 3 ماه گرم و شرجی میشه بقیه به کوب بارانی و مه الود هستش و بعضی وقت ها باد گرم های شدید که اسلب توی 14 کیلومتری که زدیم کم نیاورده تا حالا.شاید همین اسلب رو جای دیگری بزنن توی 10 کیلومتر جواب نده.GLC هم مثل همین باید تجربه بشه و کار کنن باهاش.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع