صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 45

موضوع: کمک در مورد SLAB5826 و H.264 DVR

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    ما با خود اسلب اين کار و انجام داديم، مشکلي هم نداشتيم...
    احتمالا اين دوستمون يه جاي کار دارن اشتباه مي کنن، در اين مورد با نظر شاهين موافقم که بهتره از يه نفر بخواد که سيستمشون و چک کنند

نام حقيقي: عليرضا قاسم زاده

عضو عادی شناسه تصویری alirezag
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    بحث streaming به علت تعدد packet ها برای ارسال بعضی مواقع برای رادیو هایی که پروسس ضعیفی دارن مشکلاتی در ارسال ایجاد می کنه.
    به کمک یک network monitor ترافیک شبکتون رو در هنگام ارسال تصاویر بر اساس pps یک سنجشی بزنید.

ولی پیشنهاد من اینه که از تلترونیکس صرف نظر کنید. برای انتقال تصویر حداقل پراکسیم 5054 در نظر داشته باشید.
    دوست گرامي همانطور که در پست اول گفتم من از همين دستگاه DVR در جايي که فاصله کمتري دارد با يک جفت SENAO NOC3220 انتقال تصوير را بسيار عالي دارم. با اينکه لينک برقرار شده 12Mbps نشان داده ميشه، ولي فريم ريت ها خوبه. منظورتون از عدم کارايي تلترونيکس اسلب بخاطر فاصله است يا پروسسينگ آن از سناوو ضعيفتر است؟ در اينصورت ميشه بدونم بي دردسر (و نه خيلي گرون) واسه اين فاصله 14 کيلومتر کدام مدل پراکسيم رو بگيرم؟
    باز هم متشکرم

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    جناب پروفسور
    اینجال هیچ کس بر اساس وظیفه کمکی نمیکنه بلکه از سر لطف هست.
    دعوا هم نمیکنیم که کسی جا بزنه.
    شما فکر میکنم به دلیل عدم اطلاعات کافی خصوصا در مفاهیم اولیه متوجه صحبتهای دوستان نشدید. جوابها کامل بود.
    پیشنهاد میکنم از یه متخصص بخواید براتون راه بندازند اینو.
    کاکو چرا جوش آوردي؟ من که گفتم استاد من هستند همه. از اينکه دو سه روز بود جوابي نميگرفتم گفتم چرا جا زدين؟ هيچوقت هم نگفتم وظيفه کسي است. لطف ميکنيد. (البته دور از ادب است خودتان بگوييد لطفم ميکنيد). ضمنا دوباره ميگم نه مهندسم نه پروفسور، 11 سال ازت بزرگترم، ولي در سن 24 سالگي از دانشگاه تهران مدرک دکتري گرفتم. فکر کنم اگر دست مارو بگيريد ما هم کم کم بالا مي آييم. فلسفه وجودي چنين سايتهايي همينه. کسي اطلاعات خودشو به رخ کسي نميکشه. همه به هم کمک ميکنند.
    از ساير دوستاني که کمک بنده بودند بازهم تشکر ميکنم ولي بالاخره ما نتيجه نگرفتيم.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    با سلام خدمت جناب قاسم زاده
    دوست گرامی فلسفه یک چنین سایت هایی این نیست که بیاییم بگیم 11 سال از فلانی کوچیکترم یا بزرگترم یا دکترا از دانشگاه تهران دارم.این مکان انجمن تخصصی شبکه هستش و فارغ از این جریانات که یک شخصی بزرگ است کوچک است دکتر است مهندس است یا غیره.شما هم اگر اهل فن و بیان بودید هیچوقت لفظ جا زدین رو بیان نمی کردین در مکانی که اکثر دوستان تخصص دارن در این کار.جوابی هم که دوستان دادن از منظر تخصصی بود مخصوصا جواب جناب آریاگوهر هر کس باید فن و اصول کار خودش رو بداند.و دوستان الحق و الانصاف در کمک به شما و رفع مشکل کوتاهی نکردن و شما باید به اصول و منابعی که جناب اریاگوهر و شاهین عرض کرد آشنایی داشته باشید و با راهنمایی دوستان به رفع مشکل بیانجامد.

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    .... که جناب اریاگوهر و شاهین عرض کرد....
    ...فرمودند..

نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    ....و با راهنمایی دوستان به رفع مشکل بیانجامد.
    انشاءالله

خواننده شناسه تصویری Green
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    5
    آقای قاسم زاده من فکر کنم که همشهری هستیم و می تونم 2 slab تون را راه اندازی کنم می تونین تماس بگیرین و فکر کنم از نام فامیلیم کامل منو بشناسین.تازه location شما رو دیدم قبلا توجهی نکرده بودم

alirezag سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط Green نمایش پست ها
    آقای قاسم زاده من فکر کنم که همشهری هستیم و می تونم 2 slab تون را راه اندازی کنم می تونین تماس بگیرین و فکر کنم از نام فامیلیم کامل منو بشناسین.تازه location شما رو دیدم قبلا توجهی نکرده بودم
    ظهر خدمتتون ميرسم پشت زندان! - يکي از اولين مشتري هاي isp شما

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    من نه به اسم توجه میکنم نه اطلاعاتی که این بغل نوشته نه پروفایل کسی.
    شما هم اگر پزشکید که کلا بدید یه نفر راه بندازه براتون.
    اگر هم دکتری دارید فکر نمیکنم در زمینه IT باشه. چون یک دکترا IT یا Computer حتما میدونه توی ethernet نباید load 65500 بزاره. اگر هم نمیدونه حتی اگر لیسانس سخت افزار هم باشه باید مدرکشو باطل کنن که چرا داره شبکه کار میکنه.
    قبلا هم گفتم شما 10 تا پینگ با لود 1000 بزارید ببینید جواب میگیرید یا نه.
    اینجا هم کلاس ادبیات نیست اشکال بقیه رو میگیرید.
    لطفا از بحث خود داری کنید و به رفع مشکلتون بپردازید تا جو فروم همینطور آروم بمونه.

نام حقيقي: a_ahmadi

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    50
    آقا شاهين بايد بدانيد شما اولين نفر بوديد متلك انداختيد و اون هم اينطور جواب شما رو داد.
    ببينيد از هر آدمي كه فكرش بكنيد تو كار كامپيوتر هم هست فرقي نمي كنه دكتر باشه مهندس باشه و شغلهاي ديگه مهم داشتن علاقه در اين جور مواقع حتي با دانش سطحي.

alirezag سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_ahmadi نمایش پست ها
    اينكه مي گي براي انتقال وب خوبه
    بايد از پينگ 65500 بايت استفاده كرد اون هم چند مرتبه
    خيلي از لطف شما ممنونم.
    حداکثر حجم بافر بدون تايم اوت پينگ در lan---slab=4068
    حداکثر حجم بافر بدون تايم اوت پينگ در lan---DVR=119
    يعني در هر دو دقيقا 1 عدد اضافه کنم همه اش تايم اوت ميشه.
    در حاليکه dvr ----lan براحتي تصوير ترانسفر ميشه.
    همچنين dvr----senao----senao----lan انتقال تصوير عالي است
    حتي dvr-----senao----senao----lan----planet wap 6100-----planet wap 6100----lan هم انتقال تصوير خوب است ولي با فريم ريت کمتر.
    ولي lan---slab---slab---lan فايل ترانسفر ندارم. حتي از فاصله نزديک.

چند تا email به پشتيباني تلترونيکس زدم. خودشون هم تست کردن ديدند slab پينگ با سايز بالا رو جواب نميده. تعجب کرده بودند. خودشون هم اينو نميدونستند!!!
    يکي تو اين فروم پيدا نشد اين رو با دستگاه مطمئن سالم خودش تست کنه. همه اش به من گفتند يه جاي کار اشتباه ميکني يا بلد نيستي. پس اصولا مشکل در حجم بافر نبود. مشکل جاي ديگه است. امروز از کمک همشهريمون استفاده ميکنم. حتما نتيجه اش رو براي دوستان کم اطلاعي مثل خودم ميذارم. بعضي اساتيد که نياز ندارند.
    بخشي از جواب email تلترونيکس رو مي آرم. البته بعدا هم چند نوبت جواب داده و مسائل ديگه اي رو هم مطرح کرده. تماما با کمال ادب.(جهت اطلاع بعضي بداخلاق ها)

Dear customer:
    I’m not sure exactly what causes this issue and would like to forward your case to our software guys and see if they can give us a better explanation. I believe the issue should have nothing to do with our TT firmware. I did a “ping” test using the same TT unit with different firmware 3.14 and a beta 3.18 and also did the same “ping” test to some other PC of our internal network.
    Here is what I did and noticed:
    From my desktop, I got exactly the same “ping” result as you did no matter using 3.14 or 3.18.
    From my desktop, I can ping other computers with buffer size more than 4068 and no problem.
    The strange thing is: when I do the same test from another laptop, I can ping them all with no problem at all (including the same TT with different firmware as well as those PCs) even when the buffer size is more than 4068 (I did up to 11111).
    No matter in which test, traffic can go through the link with no problem (we tried “ftp” a 10MB file and it worked ok)
    It seems implying the ping result has to do with the combination of the source and the destination (maybe the firewall or some other settings block the ping package size).

Regards,
    Teletronics Tech Support
    Sent: Wednesday, April 30, 2008 7:51 AM
    To: support@teletronics.com
    Subject: Help me please with SLAB 5826

Dear Sir,
    I've got problem with a brand new pair of your SALB 5826 systems. They don't reply pinging with buffer sized more than 4068.
    I mean:
    When I ping each of the AP or Bridge directly from a PC as:
    Ping 192.168.10.240 –l 4068 -t
    Reply from 192.168.10.240: bytes=32 time=1ms TTL=64
    But :
    Ping 192.168.10.240 –l 4069 -t
    Request timed out
    Request timed out
    Request timed out
    Request timed out
    Request timed out
    Request timed out
    Request timed out
    .
    .
    .
    It's same when I ping the other wireless side.
    So they can't transfer data properly via wireless, although I have got a very good signal (-58dBm 54Mbps).
    Please inform me what to do since I've got shame to ask my dealer as I'm a computer engineer.
    Regards,

ویرایش توسط alirezag : 2008-05-04 در ساعت 08:21 AM

نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    با تشکر از تمام دوستان ، آقاي نظري اومد مشکل ما رو حل کرد. دمش گرم. زد تو خال. حالا اگه گفتين مشکل چي بود؟

نام حقيقي: Nader Hossein Zadeh

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون می شم اگه بگید مشکل چی بود.من نمی دونم.

نام حقيقي: رضا

عضو غیر فعال
    نوشته
    120
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    43
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezag نمایش پست ها
    با تشکر از تمام دوستان ، آقاي نظري اومد مشکل ما رو حل کرد. دمش گرم. زد تو خال. حالا اگه گفتين مشکل چي بود؟
    شرمنده ام این پست رو کشیدم بیرون ولی افسوس که خیلی از این بحث های اینچنینی در نهایت بعد از حل مشکل راه حل رو نمینویسن دوستان.

شرمنده ام، قصد بی ادبی ندارم ولی دوست عزیز خیلی سختت بود خودت میگفتی مشکلت چی بود ؟ من هم الآن مشکلی شبیه به مشکل شما دارم، گشتم تا این پست رو پیدا کردم و خط به خط خوندم و در آخر ...

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    همیشه همین طور بوده و هست.
    کسی که جواب مشکلش رو میگره ...

نام حقيقي: رضا

عضو غیر فعال
    نوشته
    120
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    43
    مشکل با آپگرید حل میشه، یک باگ نرم افزاریه که آقای نظری لطف کردن راهنمائی کردن بنده رو.
    منتهی یک ریست نرم افزاری هم کنید اگر نتیجه نداد آپگرید باید جواب بده

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریست کردن DVR

مقاله درباره تنظیمات dvr

http://forum.persiannetworks.com/f77/t20408.html

تنظیمات DVR H.264

ریست کردن dvr h.264تنظیمات شبکه dvr h.264شبکه کردن dvr h264دستگاه DVR h.264 راهنمای H.264 Network DVRانتقال تصویر رادیوییh.264 network dvrدستگاه H.264 DVR دستگاه dvrتنظیم dvr h.264h264dvr دستگاهدستگاه dvr h264h.264dvr کد ریستانتقال تصویر دستگاه dvr h264شبکه کردن H.264شبکه کردن H 264 DVRروش اظافه کردن اندازه paket از 65500تنظیمات h.264 dvrh.264 network dvr روش کار تنظیمات h264 dvrشبکه کردن dvr h.264

برچسب برای این موضوع