صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 49

موضوع: شبکه بیسیم با برد 4 کیلومتر شعاعی

GLC
    GLC آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    زمانی میشه گفت نویز هست که عامل ایجاد کننده نویز توی همون رنج فرکانسی باشه یا اینکه نزدیک به اون رنج باشه
    اگه mesh کار کنی پهنای باند بهتری داری
    ولی اگه به mobility و NLOS بودن رو خیلی نیاز داری میتونی حداقل با 2 تا پوینت تو اون مساحت بری سراغ wimax 16dبهتره

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    شما داخل رنج فرکانسی 2.4 چند تا کانال بدون overlap می تونی داشته باشی.

غیر از 3 کانال بقیه همه overlap دارن.

GLC
    GLC آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه این پروژه دولتی هست
    میتونم روی فرکانس 3.6ghz یا 700mhz روی wifi واستون سولوشن آماده کنم

عضو غیر فعال شناسه تصویری OmReMo
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    فقط اومدم بگم بابا مايه دار. البته سنگ بزرگ همون نزدنشه. مي خواي 50 ميليون خرج كني برو زمين بخر سال بعد 3 برابر ميشه.

در ضمن از اين عدد رقم ها بيا بيرون قبل از اينكه كاري رو شروع كني در موردش مطالعه بكن. wifi ضعف هايي داره به قولي محدوديت هاي تكنيكي. براي همين WiMAX تحت استاندارد 802.11e معرفي شد.
    درست می فرمایید . منم بودم میزدم تو کار زمین ولی پول من نیست . مال پارک علم و فناوری یک شهرستانه که قراره بستر بیسیم ارتباط شهرداری با مرکزهاش و چند تا مرکز بیمه و ... را برقرار کند .

در ضمن من اسمی از wifi نیاوردم و برای من فرقی نداره wifi یا wimax . ( فقط حداکثر 40 یا 50 میلیون )
    ما یک رنجه هزینه بهمون دادن و solution میخوان . از نظر مجوز فقط ما نمیدونم با کجا باید برای فرکانس هماهنگ کرد وگرنه چون یک سمت پروژه شهرداری هست شاید کارمون از جاهای دیگه راحت تر باشه .

از دوستانی که می تونن solution بدن یا شماره تماس یا فاکس بدن ( خصوصی ) تا تماس بگیرم.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نویز که همیشه همه جا روی هر فرکانسی میتونه بوجود بیاد و هست. حتی wimax. چند سال دیگه اونم جواد میشه مثل wifi.
    اما ایشون سرمایه دارن مشکلی ندارن.
    میشه 16 کیلومتر مربع تقریبا.
    بستگی به پراکندگی دکل میزنیم.
    حتما هم نباید یوزرها بخوابن رو زمین laptop رو بزارن رو شکمشون. فوقش میان کنار پنجره یا از آنتن استفاده میکنن.
    اما در کل عقل سلیم میگه wimax.
    اما مشکلش مجوزه.

GLC
    GLC آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    نویز که همیشه همه جا روی هر فرکانسی میتونه بوجود بیاد و هست. حتی wimax. چند سال دیگه اونم جواد میشه مثل wifi.
    حتما هم نباید یوزرها بخوابن رو زمین laptop رو بزارن رو شکمشون. فوقش میان کنار پنجره یا از آنتن استفاده میکنن.
    اما مشکلش مجوزه.

عضو غیر فعال شناسه تصویری OmReMo
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها

اما مشکلش مجوزه.
    حداکثر شعاع اینجا 5 کیلومتر هست . خوب من گفتم 40 یا 50 تا نه حالا حتما این پول بی صاحب ملت را که نمی خوام خرج کنم . به موقش حسابی حساب کتاب می کنیم .

در ضمن فقط یک اتاق امن و یک دکل قابل پیاده سازی هست که دقیقا در مرکز شهر واقع است .

فقط می خواستم بدونم روی تعداد کاربر ها محدودیت داره . مثلا با 1500 تا کاربر مشکلی نیست .

در ضمن اگر کاربرا می خواستن آنتن بزنن که دیگه من مزاحم شما نمی شدم . روی این نکته حسابی تاکید دارن که سمت کلاینت باید بدون آنتن باشه...

نام حقيقي: Hamid S

عضو عادی شناسه تصویری Samen
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    این چیزی که شما میگین فقط با Wimax یه چیزی مشابه سیستمی که داتک توی تهران راه انداخته
    بهتره از الان آستین هارو بالا بزنین واسه اخذ مجوز

البته همین داتک اکثرا جاهایی که من دیدم استفاده میکردن، آورده بودن کنار پنجره مودمشون واسه اینکه تو سرعت اینترنتشون تاثیر داشت کاهش سیگنال هایی که توی مودم داتک با LED هاش نشون میداد

من توی Proxim میدونم که اکسس پوینت هاش 250 تا مشترک رو میتونست مدیریت کنه
    اما توی دیوایس های حرفه ای تر تا چند تا میشه دوستان اساتید که تجره دارن باید نظر بدن

GLC
    GLC آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmReMo نمایش پست ها
    حداکثر شعاع اینجا 5 کیلومتر هست . خوب من گفتم 40 یا 50 تا نه حالا حتما این پول بی صاحب ملت را که نمی خوام خرج کنم . به موقش حسابی حساب کتاب می کنیم .

در ضمن فقط یک اتاق امن و یک دکل قابل پیاده سازی هست که دقیقا در مرکز شهر واقع است .

فقط می خواستم بدونم روی تعداد کاربر ها محدودیت داره . مثلا با 1500 تا کاربر مشکلی نیست .

در ضمن اگر کاربرا می خواستن آنتن بزنن که دیگه من مزاحم شما نمی شدم . روی این نکته حسابی تاکید دارن که سمت کلاینت باید بدون آنتن باشه...

فقط wimax توی local و ارتباط بین مراکز هم ptp wifi

حداقل در 3 نقطه

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    آقا چرا وایمکس؟

یه بستر ارتباطی قوی

بعد تو اطراف چپ و راست WDS

اینجوری رو شیکمش هم ببره سیگنال داره

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    تعداد یک بحث هست و اون رویای استفاده با لپ تاپ چیز دیگه
    اگر در شهری با جمعیت کمتر از نیم میلیون آدم زنده کار می کنید بی خیال wimax بشید و این رویا رو قاب کنید و 50 میلیون رو بانک بگذارید هم بیشتر براتون داره
    ولی برای تجربه و برای کلاس با 1-2 میلیون می تونید یک بیس بزنید و کار رو شروع کنید

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اگر فقط یه دکل میتونید بزنید که کلا بیخیال wifi بشید. اگرم فکر میکنید با بوستر و رادیو گرون و این حرفا میتونید اجرا کنید کاملا در اشتباهید.
    تنها راه wimax هست

نام حقيقي: network-ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری network_pr
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    موقعیت ساختمان ها خیلی مهمه.ولی اگه فکر میکنید طرف بره تو اتاقش با خیال راحت یتونه اینترنت استفاده کنه ..... نه
    در ضمن نگهداری و پشتیبانی در تعداد زیاد خیلی مشکل میشه.ولی با این رقم که شما فرمودید شدنیه با شرط و شروط البته

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوستان ارجمندی که میگن فقط wimax رو برو تو کارش خدمتشون عرض کنم فقط تجهیزات مورد نیاز بیس 40 ،50 تومن آب می خوره اونجور که بنده تحقیق کردم حالا اون لپ تاپی که می خواد سرویس بگیره ایا از وایمکس پشتیبانی می کنه؟ اگر نکنه یه مودم هم باید بگیری دستت اونم بشه وصله ی ناجور.این قضیه با همین wifi شدنی هست فقط باید کار رو وسعت محدود شروع کنن ببینید پوشش به چه صورت هستش تا خودتون دست به کار نشید با حرف و حدیث همون وایمکس هم زیر سوال میره و شما می مونی با چند تا نظریه که سر درگم خواهی شد که کدوم عملی میشه کدوم نمیشه.

GLC
    GLC آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    دوستان ارجمندی که میگن فقط wimax رو برو تو کارش خدمتشون عرض کنم فقط تجهیزات مورد نیاز بیس 40 ،50 تومن آب می خوره اونجور که بنده تحقیق کردم حالا اون لپ تاپی که می خواد سرویس بگیره ایا از وایمکس پشتیبانی می کنه؟ اگر نکنه یه مودم هم باید بگیری دستت اونم بشه وصله ی ناجور.این قضیه با همین wifi شدنی هست فقط باید کار رو وسعت محدود شروع کنن ببینید پوشش به چه صورت هستش تا خودتون دست به کار نشید با حرف و حدیث همون وایمکس هم زیر سوال میره و شما می مونی با چند تا نظریه که سر درگم خواهی شد که کدوم عملی میشه کدوم نمیشه.

اصلا اینطور نیست درمورد هزینه
    ما از 2 ماه دیگه تولید basestation رو واسه وایمکس 16d شروع میکنیم فعلا تو مرحله تست هستیم
    هر بیس با کمتر از 10 تومن تموم میشه همراه با آنتن و CPE هم میتونه در حد یه رادیو outdoor 2.4ghz باشه قیمتش توی تعداد بالا البته
    تنها مسله مهم تو وایمکس گرفتن مجوز هست

ویرایش توسط GLC : 2008-04-07 در ساعت 10:42 PM

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بیسیم با برد 5 کیلومتر

http://forum.persiannetworks.com/f77/t20137.html

اکسس پوینت با برد بالاتلفن بي سيم با برد بالاتلفن بیسیم با برد بالااکسس پوینت با برد 5 kmاکسس پوینت با برد 5 کیلومتراکسس پوینت با برد 4 کیلومترتلفن بیسیم با برد بالای سه کیلومتراکسس پوینت با برد 2 کیلومترمودم بی سیم با برد 3کیلومتربیسیم کوچک با برد 1 کیلومتر اکسس پوینت با برد 2 کیلومترکارت شبکه با برد 2 کیلومتراکسس پوینت با برد 7 کیلومترتلفن بیسیم با برد زیادaccess point با برد بالاتلفن بیسیم برد 2کیلومترتلفن بی سیم با برد بالااکسس پوینت برد بالااکسس پوینت برد 4 کیلومترتلفن بيسيم با برد زيادvpn چیستقیمت گوشی تلفن های بیسیم برد بالا 5 کیلومتراکسس پوینت برد بلند

برچسب برای این موضوع