صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: time out dadan 3610

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط GLC نمایش پست ها
    مسله پینگ نیست
    این دستگاه تو حالت عادی هم بعضی اوقات timeout میده
    گرین لاین یا همون جی ال سی منظورتونه دیگه ؟

GLC
    GLC آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    گرین لاین یا همون جی ال سی منظورتونه دیگه ؟

عجـــــــــــــــــــــــ ــب!
    با GLC اصلا مشکلی نبوده تا حالا

منظورم این 3610 بود که شما دادین به این آقا
    من شخصا خودم تستش کردم توی حالت عادی(32byte) هم بعضی اوقات timedout میداد
    بعدش این دستگاه اگه firewall داشت و شما رنج پکتها رو limit میکردی
    فکر میکنی او کلاینت وقتی بش وصل میشه و کار میکنه دیگه پکت سند و رسیو نمیشه؟

ویرایش توسط GLC : 2008-04-14 در ساعت 04:08 PM

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    خدمت دوستان عرض کنم که جناب قربان نیا دستگاهشون رو برای گارانتی به شرکت ما ارسال کردن و در فورم گارانتیشون نوشته بودن دستگاه زمانی 8 تا پکت 40.000 تایی ارسال میشه براش شروع میکنه به تایم آوت دادن
    در حالی که حتی پراکسیم رو هم نمیشه با پکت به حجم 40.000 تا پینگ کرد
    این مسئله رو برای اطمینان بیشتر روی 4-5 تا دستگاه دیگه هم تست کردیم و جواب همون بود
    گفتن رادیو خودشون رو میشه پینگ کرد با این حجم
    از راه دور ریموت کردیم به سیستم خودشون و دستگاه خودشون هم با این حجم پکت پینگ نشد
    گفتن حجم پکت 4000 تا بوده و مدیر فنی اشتباه کردن
    دستگاه معیوبشون هم در حجم 4000 پکت روی 50 تا پینگ یک عدد تایم آوت یا پینگ بالا نداشت که تصویر براشون ارسال شد
    نتیجتا با خودشون تلفنی هماهنگ شد و دستگاه براشون ارسال شد
    الان که دستگاه ارسال شده نامه دادن برای ما که با مدیر فنی شرکت مشاوره کردن و نتیجه شده اینکه زمانی که دستگاه در حالت اکسز پوینت هست و یک رادیو لول وان یک رادیو مینیتار و یک رادیو وپ 4000 پلنت به دستگاهشون کانکت هست و از جانب اونها همزمان پکت های 40.000 تایی به سمت اکسز پوینت ارسال میشه دستگاه در لن خود مطابق اولین پست خودشون تایم آوت میدهد
    والا ما که قاطی کردیم از عیب پیدا کردن دستگاه جناب قربان نیا
    سلام آقايه خسروي

شما که اهل فن هستي و صاحب کمالات هستي و استاد اين کار هستي و نماينده رسمي شرکت سنائو؟؟!!
    هستي خوب شما پکت نفرست به راديو 3610 يه فايل 3mb يا 4mb بفرست يا دريافت کنيد( البته به وسیله یه رادیو دیگه وصل بشید به 3610 که حالت ap هست لطفا و این send &recive با اون رادیو انجام بدید ) ببنيد نتيجه چي ميشه .درست من راديو پراکسيم نگرفتم من هم قبول دارم در حد اندازه اين حرفا نيست . اما تا اونجايي که من ميدونم اين دستگاهها بايد حد اقل 4mb بايد بده .
    تازه فکر نکنم اينجا شرکت شما يا مرکز پاسخ گويي شما باشه .شما بهتر بود به جاي مطرح کردن در اينجا جواب تلفنهاي منو ميدايد .
    در کل من دو یوز 128kb روش انداختم اول 3610 زیر خودش time out میداد و بعد ارتباط با یوزها قطع میشد . البته یه یوز تو فاصله 1700متری بود و یه یوز هم 1900 متری.
    من این پست برای ارسال به گارانتی ایجاد نکردم من میخواستم مشکلم حل بشه و یه چیز هم یاد بگیرم . در کل فکر کنم ایجا حرمتش بیشتر از این حرفا باشه خلاصه من از جانب خودم از بقیه دوستان معذرت خواهی میکنم که اینطوری شد.

ویرایش توسط almas455 : 2008-04-14 در ساعت 08:06 PM

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah.joneidi نمایش پست ها
    به نظر من بهشون بگید به اکسس پوينت و راديو هاي کلاينت کامپيوتر وصل کنن و بجاي پينگ راديو، کامپيوتر ها رو پينگ کنن، با هر حجم پکتي که ميخوان!
    فکر ميکنم اينجوري صحت و یا خرابی دستگاه معلوم میشه...

به تجربه خودم : ( کلا زير پينگ گذاشتن راديو صحيح نيست)

دقیقا همین کارو هم کردیم باری که هم روش بود نهایت 128kb برای استفاده از اینترنت اما کلا ارتباط ظاهرا قطع میشه

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    به هر حال ما با جناب قربان نیا به توافق رسیدیم که جای این دستگاه یک رادیو دیگه ارسال کنیم براشون رو و چون کماکان پرتغال فروش را پیدا نکردیم دستگاه رو تکه تکه کنیم و واسه موارد دیگه استفارش کنیم

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    به هر حال ما با جناب قربان نیا به توافق رسیدیم که جای این دستگاه یک رادیو دیگه ارسال کنیم براشون رو و چون کماکان پرتغال فروش را پیدا نکردیم دستگاه رو تکه تکه کنیم و واسه موارد دیگه استفارش کنیم
    آقای خسروی نفرمودن که به جایه 3610 خراب که یک ماه و نیم ازشون گرفتیم چی می خان بدن به ما2611 ایندور البته فرمودن کلیه متعلقات 3610 هم برای ما ارسال کنن حتا پیچ و مهره و بست 3610 احتمالا هم برای 3610 دیگه بدرد میخوره ؟؟؟؟!!!(البته آقای خسروی خودش خوب میدونه که این دستگاه مشکل داره و تست هم کرده و به یقین هم رسیده فقط سنائو قبول نمیکنه پس یقینا ایشون هم قبول نمی کنه)

آقا ما فکر کردیم اینجا انجمن تخصصی وایرلس باشه مثل اینکه محلی برای پیدا کردن پرتغال هست . قابل توجه مدیر بخش وایرلس آقا این قانون انجمن کجاست نکنه برای بزرگان صدق نمیکنه.

من هم حاضرم اگه گارنتی به این شکل باشه 2611 =90تومان و 3610= 225 بدم هر کسی می خواد بسم اله رویه تعداد هم با هم راه میایم.

آقای خسروی اون راهی که شما میرید ما هم بلدیم .لطفا بحث خصوصی دارید تماس بگیرید. جاش اینجا نیست آقا؟؟!!
    ما را به خیر شما حاجت نیست لطفا شر مرسان.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

در راه اندازی شبکه request time out

برچسب برای این موضوع