نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط webgard3
  • 1 توسط herus_deus
  • 1 توسط mtbiirir

موضوع: چنتا سوال در مورد اینترنت بیسیم

نام حقيقي: RezamMoh

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    40

Icon14 چنتا سوال در مورد اینترنت بیسیم

با سلام.من اینترنت وایرلس گرفتم ولی نمیدونم چرا به lan وصل میشه.یک رادیو(پلانت) تو یک انتن باکس رو پشتبوم زدم و خروجیش زدم به lan حالا به این چی میگن؟وایرلس نصفه؟!
    1.اسمشو به من بگید چون تو برنامه های افزایش سرعت نمیدونم چی بزنم؟؟؟
    2.من با 35 متر کابل cat5e وصل کردم که حدود 10 متر اضافه اومده ایا رو سرعت تاثیر میزاره؟
    (اکانت من مثلا 64k)
    3.سرعت من از دایل اپ هم کمتره به طوریکه با دایل اپ متوسط 6.4 کیلو بایت دانلود داشتم ولی با این وایرلس متوسط 5.2 تا 5.5KB دانلود دارم.اخه چرا اینجوریه؟ سرویس دهنده میگه من دارم 7 KB دانلود میکنم حالا این یکی دو کیلوبایت در ثانیه کجا میره؟ ممکنه بخاطر ضعفه سیگنال باشه.الان سیگنا من 32 -30 است.
    ماهی هم 10 تومن میدم حدود 150 هم وسایلش شد.
    4.این مغازه ای که ازش سرویس گرفتم میگه مستقیم اینترنتشو از مخابرات میگیره در صورتی که سایتهای فیلتر سایت سپنتا رو نشون میده من ای پی خودم هم چک کردم به اسم سپنتا ثبت شده یعنی سرم کلاه رفته؟
    5.حالا این مغازه فروشنده تا چه حد میتونه اطلاعات رد وبدل شده منو ببینه؟ سایتهایی را که رفتمو میتونه ببینه؟رفته بودم پیشش که میگفت دیروز داشتی فلان برنامه رو دانلود میکردی البته درست هم میگفت.
    6.من با وی پی ان باید به اینترنت وصل شم این اطلاعاتی که تو هوا میره امنیت داره؟فایلهای کامپیوترم چی امنیت داره؟(البته من zone alarm هم نصب کردم).چون سرویسی که به ما داده نه وایرلسش انکریپت شده نه وی پی انش secure است.
    7.ایا با این رادیو میتونم با بقیه کاربرها شبکه بشم؟
    ببخشید سرتونو درد اوردم ولی دیگه این سوالا رو دلم مونده بود نمیتونستم نپرسم شرمنده.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    کیفیت خط وایرلستو چک کن.
    پهنای باند دست isp هست.
    همه چیزتو میتونه ببینه. یه کانکشن vpn بگیر هم فیل طر رو میشکونی هم ارتباطت امن میشه.
    با ماهی 10 تومن هم خوب bw میده بهت.

ZEDA سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    به به چه سوال هاي خوبي
    نه وايرلس نصفه نيست.همه لينك هاي وايرلس اين شكلي هستن.تنظيمات داخل راديو ذخيره ميشه و شما دقيقا مثل يه Lan*بايد باهاش برخورد كنيد.
    1-شما بايد LAN*رو انتخاب كنيد.البته اين برنامه ها اصلا تاثيري ندارند تو شبكه LAN
    2-هيچ تاثيري نداره تو اين متراژ
    3-به خاطر ضعف سيگنال نيست.چون پهناي باند 64 زياد نيست تو پهناي باند هاي بالا معمولا اين مشكل پيش مياد.پس نتيجه اينكه سرعت اون كسي كه ميگيريد ازش پايين هست احتمالا.بايد تو مواقع خلوتي چك كنيد تا مطمئن بشيد مثلا 3 شب.
    4-كلاه كه نرفته.مستقيم از مخابرات گرفتن يا نگرفتن تاثير نداره.سرويس دهنده بايد پهناي باند كافي داشته باشه حالا از هر جايي كه گرفته باشه به شرطي كه كيفيت داشته باشه.
    5-اگه بخواد مي تونه سايت هايي رو كه رفتيد ببينه و ذخيره كنه.
    6-اگه با وي پي ان وصل ميشيد امنيت داره.در كل امنيت يه مقوله نسبي هستش.بايد ديد چي ردو بدل مي كنيد و چه امنيتي مي خواهيد در كل براي كارهاي معمولي امنيت داره.
    7-معمولا نه مگه اينكه راديوتون قابليت repeter*داشته باشه.
    البته اين جوابهايي كه دادم خيلي ناقصه ها من با شرايط شما گفتم والا رو هر كدومش كلي جاي بحث وجود داره.

ZEDA سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    1- وقتی با vpn یا وایرلس وصل میشی تو برنامه های دانلود گزینه broad band یا cable رو تیک بزن اسمش مهم نیست.
    2- طول کابل تا 50 متر زیاد مهم نیست . مهم packet lost هستش ip server رو پینگ کن
    3-خط 64 کیلو حداکثر بهت 8 کیلو بایت میده اگه دیتای شما درحالت شیر باشه 5.5 کیلو بطور متوسط خوبه ممکنه سروری که ازش دانلود میکنی بهت دیتای بیشتری نده با سایتهای تست سرعت یه تست بزن بدک نیست
    4- نمی دونم
    5- اگه کش داشته باشه ونرم افزار کنترل کاربران میتونه شما رو کاملن مانیتور کنه البته این حق قانونینه اونه چون مسولیت کارکرد شما و isp با اون هستش مخصوصن که بخشنامه امنیت و کنترل کاربران اخیرا ابلاغ شده است
    6- مواقعی که وایرلس با vpn کارکنه درجه سکیوریتی معمولن بالاست - اینکه یوزرها همدیگر رو ببینند یا نه هم از تو نرم افزار میشه کنترل کرد هم در قسمت ایزولیشن رادیو -احتمالا این قسمت رو بسته وگر نه تا حالا میفرستادنش رو هوا
    7- اگه ادمین اجازه بده میتونید

ZEDA سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: RezamMoh

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    40
    با تشکر از دوستانی که زحمت کشیدن و جواب این همه سوال بنده را دادن.یک مسئله ای که برای من هنوز روشن نشده اینه که فروشنده میگه من هروقت اکانت تورو تو چند روز چک کردم با سرعت 6 تا 7 کی داشتی دانلود میکردی در صورتی که سرعت من بزور به 6 میرسه معمولا رو همون 5.5 است.تو سایت تست سرعت هم همینو نشون میده.جالب اینجاست که یه سایت سرعت اپلود منو تا 12 نشون داد!!!
    یا یک مشتری دیگشو میگفت از طرف سرور 20 کی میره ولی رو مشتری بزور 16 میرسه.که البته کاشف بعمل اومد که کارت شبکش براد کست اضافی داشته.من برنامه NET LIMITER ,ZONE ALARM هم نصب کردم و نمیزارم برنامه ای بدون اطلاع دیتا ردوبدل کنه.
    مینیمم پینگ 2 و ماکزیممش یک بار 1086 بود ولی متوسط 56 میلی است در زمان 10 دقیقه

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مشکل از طرف isp هست. که البته با 10 تومن خیلی چیز قابل قبولی داره بهت میده.
    با این حال میتونی یه بازاریابی کنی بریم برای ISP یه BW manager نصب کنیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تحقیق در مورد اینترنت بیسیم

تحقیق در مورد اینترنت بی سیم

دانلود vpnافزایش سرعت اینترنت

برچسب برای این موضوع