نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل linksys , Senao 26211

در اتتظار تایید
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل linksys , Senao 26211

با سلام

یک شکلی دارم می خواهم مطرح کنم و از دوستان راهنمائی بگیرم

2 تا ساختمان داریم که به شماره 1س وس2 مطرح می کنم

در س1 سرور ما قرار دارد و در حال حاضر با یک link sys وصل است
    در س2 یک AP دیگر وجود دارد که به یک آنتن omni 9db وصل است
    توضیح اینکه تمام کامپیوترهای این مجموعه کارت شبکه وایرلس linksys دارند و به صورت وایرلس به این شبکه متصل می شوند.

حالا مشکل ما این است ک سرعت ping کامپیوترهای داخل ساختمان 2 خیلی کند و خیلی timeout می دهد.
    با دوستان که مشورت شد تصمیم به خرید یک دستگاه 2611 به جای linksys سرور شد.ولی باز هم مشکل همچنان باقی است.

سئوال

1-تنظیمات 2611 به عنوان AP سرور چه با ید باشد
    2-آیا linksys ساختمان شماره 2 قادر به دیدن 2611 هست(منظور اینکه آیا دو برند مختلف مشکلی به وجود نمی آورد)
    3-تظیمات linksys ساختمان شماره 2 باید روی client باشد یا Bridge

با تشکر

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    میگم حاجی 3 تا تاپیک کمه
    یه 6 تا دیگه باز کن انشالله زودتر به جواب میرسی

Alux سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    دوست عزیز شما اول باید یک مسئله مهم براتون تقهیم شه و اون سرور و کلاینت هست
    به طور کل سرور نمیتونه کاربر باشه
    کلاینت هم نمیتونه سرویس دهنده باشه
    البته استثناعات خاص مثل دبلیو دی اس و ... هست که برای شما صدق نمی کنه
    شما این دو اصل رو در نظر بگیرید
    در این صورت 2611 و لینک سیس که هر دو دارن به پی سی آی سرویس میدن نمیتونن به هم متصل باشن !!
    چرا ؟ حالا چراشو خودتون بگین
    شما اگر بخواین این 2 تا رادیو رو در زمان سرویس دهی به هم نیز متصل کنید باید 3220 یا 8610 بگیرید که دبلیو دی اس دارن
    و زمانی که شما دارید به رادیو خودتون سرویس میدین نمیتونه رادیو روی مد بریج باشه
    واسه اینکه این رادیو در حال سرویس دادنه
    الان 3 تا سوالتون جواب داده شده اگر سوالی بود باز بپرسید

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    البته شما در مورد تایم اوت دادن پینگ دوستان عزیز مطلع هستند که بستر وایرلس به کوچکترین حرکت ها حساس هستش و می تونه باعث افت سرعت و بالا رفتن زمان پینگ تایم و غیره بشه. این حرکت ها می تونه سر خود اپدیت شدن نرم افزار ها مخصوصا یاهو مسنجر (که توصیه بنده به دوستان این هستش که در مسیر نصب یاهو مسنجر در پوشه مسنجر فایل yupdater رو حذف کنند) باشه یا وجود نرم افزار های خرابکار و همچنین ویروس ها. شما هم از نظر امنیتی چک کنید سیستم ها رو تا مطمئن بشید که مشکل ویروسی بودن ندارید تا راه حل های دیگه رو بررسی کرد.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    جناب نصیری من فکر میکنم شما پستتون رو اشتباهی بجای یک تاپیک دیگه در این تاپیک زدید
    چرا که هرچقدر میخونم میبینم پست شما ارتباطی به مشکل دوستمون و راه حلش نداره

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_nil3 نمایش پست ها
    با سلام

یک شکلی دارم می خواهم مطرح کنم و از دوستان راهنمائی بگیرم

2 تا ساختمان داریم که به شماره 1س وس2 مطرح می کنم

در س1 سرور ما قرار دارد و در حال حاضر با یک link sys وصل است
    در س2 یک AP دیگر وجود دارد که به یک آنتن omni 9db وصل است
    توضیح اینکه تمام کامپیوترهای این مجموعه کارت شبکه وایرلس linksys دارند و به صورت وایرلس به این شبکه متصل می شوند.

حالا مشکل ما این است ک سرعت ping کامپیوترهای داخل ساختمان 2 خیلی کند و خیلی timeout می دهد.
    با دوستان که مشورت شد تصمیم به خرید یک دستگاه 2611 به جای linksys سرور شد.ولی باز هم مشکل همچنان باقی است.

سئوال

1-تنظیمات 2611 به عنوان AP سرور چه با ید باشد
    2-آیا linksys ساختمان شماره 2 قادر به دیدن 2611 هست(منظور اینکه آیا دو برند مختلف مشکلی به وجود نمی آورد)
    3-تظیمات linksys ساختمان شماره 2 باید روی client باشد یا Bridge

با تشکر
    جناب خسروی بنده کاملا به جا پست رو زدم جواب بنده مربوط به این قسمت قرمز رنگ هستش. بنده بعنوان یک حالا فردی که سواد و تجربه ی ناقصی در زمینه وایرلس دارم وقتی این مشکل رو ببینم اولین راهکاری که از نظر من باید چک بشه آلوده نبودن سیستم ها به نرم افزار های مخرب و ویروس و از این دست. جناب خسروی شما تا حالا با این دست مشکلات زیاد دست و پنجه نرم کردی و البته دیگر دوستان میشه بپرسم شما وقتی با این جور مشکلات روبرو می شید وقتی سیگنال قابل قبول باشه و لی پینگ تایم بالا باشه یا تایم اوت بده چه کاری می کنید رادیو رو عوض می کنید ؟ در مورد یاهو مسنجری که هم که عرض کردم مربوط به اشغال کردن پهنای باند اینترنت میشه که نگفته بودم و فکر کردم دوستان متوجه بشن ولی می بینم که فنی کارش متوجه نشده !

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    1- ابتدا سیگنال رو بررسی کنید که کم نباشد و حداقل کلاینت ها 13-17 دی بی قدرت سیگنال رو نشون بدند و پینگ ها رو با سورس های مختلف مثل اکسس پوینت و دیگر کلاینت ها بررسی کنید (تعداد کلاینت ها رو کم و زیاد کنید و تست رو تکرار کنید)
    2-می تونه لینک سیس 2611 رو ببینه و از اون به عنوان اکسس پوینت استفاده کنه و باید قائدتاً کلاینت بشه که اگر wap54باشه خودش داره این امکان رو و اگر wrt54 باشه باید upgrade کنید فریم ویرش رو

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    جناب خسروی بنده کاملا به جا پست رو زدم جواب بنده مربوط به این قسمت قرمز رنگ هستش. بنده بعنوان یک حالا فردی که سواد و تجربه ی ناقصی در زمینه وایرلس دارم وقتی این مشکل رو ببینم اولین راهکاری که از نظر من باید چک بشه آلوده نبودن سیستم ها به نرم افزار های مخرب و ویروس و از این دست. جناب خسروی شما تا حالا با این دست مشکلات زیاد دست و پنجه نرم کردی و البته دیگر دوستان میشه بپرسم شما وقتی با این جور مشکلات روبرو می شید وقتی سیگنال قابل قبول باشه و لی پینگ تایم بالا باشه یا تایم اوت بده چه کاری می کنید رادیو رو عوض می کنید ؟ در مورد یاهو مسنجری که هم که عرض کردم مربوط به اشغال کردن پهنای باند اینترنت میشه که نگفته بودم و فکر کردم دوستان متوجه بشن ولی می بینم که فنی کارش متوجه نشده !
    دوست عزیز این سیستم اتوماسیون اداری هست
    یاهو مسنجر و این چیزا درش به کار نرفته

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل رادیو سنائو 3610 اس

برچسب برای این موضوع