صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 25

موضوع: نکته جالب : قطع شدن لینک وایرلس بعد از یکسال!!!

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14

نکته جالب : قطع شدن لینک وایرلس بعد از یکسال!!!

دوستان ما توی شهرستان یه رادیو 3220 به یه آنتن امنی وصل کردیم و داشتیم سرویس می دادیم و درست هم کار می کرد . نمی دونم یه دفه چی شد از کار افتاد . آنتن امنی 15 دی بی دیلینک هست . مطمئن هستم که تو منطقه بجز ما هیچ سرویس وایرلس دیگه ای وجود نداره ( آلودگی فرکانسی نداریم ) . رادیو و کابل رابط تا آنتن رو عوض کردیم 2 روز کار کرد اما دوباره از کار افتاد . موندم از چیه .یکی دیگه از همکارامون تو یه شهر دیگه سیستمش عین مال ماست اونم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده . یکی دیگه از همکارامون یه لینک پوینت تو پوینت با 3220 راه اندازی کرده اونم به مشکل خورده و لینکش خوابیده . جالب اینجاست که همشون حدود 1 سال از عمرشون میگذره و در سالگرد یک سالگی اینطوری میشن .مسئله یه جوری شده که من شک کردم 3220 ها لایسنس 1 ساله دارن . سرویس خودمون الان خوابیده و فقط آنتن رو عوض نکردم . کسی از دوستان تا حالا چنین مشکلی نداشته ؟ یا راه حلی به ذهنش نمی رسه ؟ ممنون می شم .

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط microwave نمایش پست ها
    دوستان ما توی شهرستان یه رادیو 3220 به یه آنتن امنی وصل کردیم و داشتیم سرویس می دادیم و درست هم کار می کرد . نمی دونم یه دفه چی شد از کار افتاد . آنتن امنی 15 دی بی دیلینک هست . مطمئن هستم که تو منطقه بجز ما هیچ سرویس وایرلس دیگه ای وجود نداره ( آلودگی فرکانسی نداریم ) . رادیو و کابل رابط تا آنتن رو عوض کردیم 2 روز کار کرد اما دوباره از کار افتاد . موندم از چیه .یکی دیگه از همکارامون تو یه شهر دیگه سیستمش عین مال ماست اونم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده . یکی دیگه از همکارامون یه لینک پوینت تو پوینت با 3220 راه اندازی کرده اونم به مشکل خورده و لینکش خوابیده . جالب اینجاست که همشون حدود 1 سال از عمرشون میگذره و در سالگرد یک سالگی اینطوری میشن .مسئله یه جوری شده که من شک کردم 3220 ها لایسنس 1 ساله دارن . سرویس خودمون الان خوابیده و فقط آنتن رو عوض نکردم . کسی از دوستان تا حالا چنین مشکلی نداشته ؟ یا راه حلی به ذهنش نمی رسه ؟ ممنون می شم .
    انتن رو عوض کن ببین چی میشه بعد جواب رو بگو .

نام حقيقي: network-ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری network_pr
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    یوزر ها چه رادیویی دارن؟؟بار رو سیستم زیاد نشده؟

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط microwave نمایش پست ها
    جایی نگین ازتون می خندنا

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    جایی نگین ازتون می خندنا

ایشون تجربه دارن ، شما سعی کنین تجربه ایشون رو دوباره تجربه نکنین

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    کلاً 3220 به شدت ...هست
    اما دقیقاً بکسالش مشکوک هست

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    جایی نگین ازتون می خندنا

ممنون از لطفتون . (به حل مشکل کمک کرد )

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط network_pr نمایش پست ها
    یوزر ها چه رادیویی دارن؟؟بار رو سیستم زیاد نشده؟

کلا 2 یا 3 تا یوزر بیشتر روش نیست .

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    انتن رو عوض کن ببین چی میشه بعد جواب رو بگو .

آنتن نداریم . میترسم بخرم از آنتن نباشه و آنتن هم رو دستمون بمونه . (بعیده از آنتن باشه ، آخه آنتن چیزی نداره که بخواد خراب بشه . )

نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    پیام شخصی خدتونو چک کنید.

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    همچنان مشتاق دونستن دلیل هستم...

خودم می خواستم تازه 3220 خرید کنم

انگار همه جا بد جواب داده

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    خیلی مشکل ساز شده برامون این موضوع . جالب اینجاست که همه لینکهایی که عرض کردم تو سالگرد 1 سالگی اینطوری شدن .

نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19
    این مشکل رو ما بارها و بارها دیدیم.به سال و روز نیست.روی یه لینک یادمه یه بارندگی شدید اومد از اون زمان به بعد داستان ها شروع شد.این مشکل رو یا 3220 indoor بیشتر دیدیم.شبکه های داشتیم که با تغییر کانال ها به صورت مداوم حل شد.یک نکته اگر بار شبکه زیاد نیست سعی کنید بیت ریت رو دستی تنظیم کنید مثلا 5 مگ خیلی مهمه.
    جایی هم بوده که همکار گرامی اکسس رو عوض کردیم و یه اکسس دیگه با یه مارک دیگه نصب کردیم.
    فقط زمان قطع ارتباط سیگنال اصلا ندارید؟؟؟
    این نکات مهم هستند.
    پس.
    1- تغییر کانال
    2-تنظیم بیت ریت
    3-enable spanig tree این هم فعال کنید.امکانش هست شبکه داره لوپ میکنه.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    شما میگی رادیو رو عوض کردم 2 روز کار کرده دوباره خراب شده پس خودت داری حرف خودتو که میگی لایسنس داره تکذیب میکنی. وقتیم که رادیو عوض میکنی مشکل همونه پس رادیو سالم. لطفا اسم رادیو رو هم الکی خراب نکنید. مشکلات دوستانتونم هر کدوم میتونه به یه چیزی برگرده این دلیل نمیشه که من و شما شبکمون با هم خراب بشه پس جفتمون یه مشکل رو داریم.
    شما لینکهاتو باز کن بیار بزار کنار هم اگر مشکل حل شد پس رادیو ها سالمن. بعد آنتها رو تک تک تست کن توی یه شبکه دیگه که الان داره کار میکنه. کابل pigtail رو هم عوض کن اگه نشد آنتهاتو vertical کن. اینکارارو بکن جوابشو بنویس.

Alux سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    شما میگی رادیو رو عوض کردم 2 روز کار کرده دوباره خراب شده پس خودت داری حرف خودتو که میگی لایسنس داره تکذیب میکنی. وقتیم که رادیو عوض میکنی مشکل همونه پس رادیو سالم. لطفا اسم رادیو رو هم الکی خراب نکنید. مشکلات دوستانتونم هر کدوم میتونه به یه چیزی برگرده این دلیل نمیشه که من و شما شبکمون با هم خراب بشه پس جفتمون یه مشکل رو داریم.
    شما لینکهاتو باز کن بیار بزار کنار هم اگر مشکل حل شد پس رادیو ها سالمن. بعد آنتها رو تک تک تست کن توی یه شبکه دیگه که الان داره کار میکنه. کابل pigtail رو هم عوض کن اگه نشد آنتهاتو vertical کن. اینکارارو بکن جوابشو بنویس.

آقا من که نیومدم کل کل کنیم .چرا اینطوری جواب می دین ؟ مگه من به شما چیزی گفتم ؟
    من اومدم مشکلم رو گفتم که دوستانی مثل شما کمک کنن حل بشه .
    در مورد رادیو هم ، رادیو نو گداشتیم اما قبلا خرید کرده بودیم نه همون موقع . Pigtail هم عوض کردیم . آنتن هم Omni هست .خودش Vertival هست . آنتن Omni دیگه ای هم نداریم که تست کنیم از طرفی ممکن از آنتن نباشه می ترسم آنتن بخریم آنتن هم رو دستمون بمونه . در مورد لایسنس هم من نگفتم لایسنس داره میگم رفتار رادیوها اینقدر عجیبه و شبیه به هم که شک کردم شاید رادیوها لایسنس دارن .

از همه دوستان ممنونم .

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

لینک وایرلس درخت

مشکل قطع سوئیچ بعد از چند ساعت

مشکل وصل شدن وایرلس پس از قطع شدن برق

قطع یک لینک پوینت تو پوینت

قطع وایرلس

لینک وایرلس آلودگی فرکانسی

لینک وایرلس قطع شده

قطع شدن وایرلس بعد از چند ساعت

برچسب برای این موضوع