صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 45

موضوع: ساختمان 15 طبقه

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    3220 400 میلی وات قدرت داره و پدر صاحب بچه رو در فاصله نزدیک در خواهد آورد از همه دوستان خواهش می کنم در ابتدا سلامت انسانها رو در نظر بگیرند
    مواظب باش نزديكش نري يه وقت

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    ضمنا واسه كساني كه اطلاع ندارن بد نيست بگم كه 3220 زماني 400 ميلي وات خروجي خودش رو داره كه روي بيت ريت 1 مگا بيت قرار بگيره وگرنه زماني كه روي مد 54 مگا بيت هست تفاوت زيادي با 2611 نمي كنه
    اين رو روي تست هم به راحتي ميشه ديد

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    ضمنا واسه كساني كه اطلاع ندارن بد نيست بگم كه 3220 زماني 400 ميلي وات خروجي خودش رو داره كه روي بيت ريت 1 مگا بيت قرار بگيره وگرنه زماني كه روي مد 54 مگا بيت هست تفاوت زيادي با 2611 نمي كنه
    اين رو روي تست هم به راحتي ميشه ديد
    دقيقا همين طور هست

شما ميتونيد با 3220 و در حالت WDS اين امكان مبايليتي را تا حدي بر قرار كني
    ولي اگه براي دوربين ميخواي اصلا فكرش هم نكن و فكر كابل كشي مسي باش

ميتوني از بيرون ساختمان با نصب يك دكل و استفاده از آنتن فلت يا سكتور بهتر كار كني
    يعني حداقل ساختمانهات چون از بيرون تغذيه ميشن و بيشتر هم پنجره هست، قدرت نفوذ بهتري ميتونه بهت بده

البته اساتيد اينجا بيشتر تجربه عملي اون را دارن

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری century21c
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط nkm نمایش پست ها
    دقيقا همين طور هست

شما ميتونيد با 3220 و در حالت WDS اين امكان مبايليتي را تا حدي بر قرار كني
    ولي اگه براي دوربين ميخواي اصلا فكرش هم نكن و فكر كابل كشي مسي باش

ميتوني از بيرون ساختمان با نصب يك دكل و استفاده از آنتن فلت يا سكتور بهتر كار كني
    يعني حداقل ساختمانهات چون از بيرون تغذيه ميشن و بيشتر هم پنجره هست، قدرت نفوذ بهتري ميتونه بهت بده

البته اساتيد اينجا بيشتر تجربه عملي اون را دارن
    دوربین های من جایی هستند که اصلاً پنجره و دری وجود نداره...!!!
    5 طبقه زیر زمین

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    می تونید در آمدن پدر رو با 2-3 ساعت در کنار 3220 بودن امتحان کنید
    این هم برای اثبات ادعا:
    روزی از روزها به دکان(شرکت و یا دفتر)یکی از دوستان رفتیم و نشستیم و حرف زدیم و ...بعد از 30-40 دقیقه من و همراه من به اتفاق گفتیم که باید یک رادیو قوی در همین نزدیکی ها روشن باشد و کار نماید گفتند بله روترهای جدید سنوا است که 400 میلی وات قدرت دارد آنها نیز که از ابتدا روز در معرض تابش بودن نیز گفتند که سر درد و حالتی در کله مبارکشان پدید آمده پاور آن دستگاه را 80% پایین به در آوردند بعد از 1 ساعت حال ناخوش دوستان به جای آمد
    این بود موضوع انشای من
    در ضمن ap-4000 معرکه هست اما پاورش خیلی پایین هست
    wrt رو بسته به زیربنای ساختمون و نوع سقف روی 3 طبقه هم می شه حساب کرد
    دوربین ها چه ip باشند و چه آنالوگ می شه روی وایرلس برد به هر جایی که بخوای هر نمونه ای که خواستی آدرس بدم ببینی(طبلیق نیصط)

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من الان ور دلم یک 3220 دارم. 6 ماه هست که داره کار می کنه هیچ مشکلی هم نداشتم.

امید راست میگه 3220 وقتی 400 میلی وات هست که But rate اون 1 مگابیت باشه. در بقیه سرعت ها توان تشعشعی میاد پایین.

بحث زیانبار بودن و یا نبودن امواج یک بحث تخصصی پزشکی است و عملا صحبت در این باره برای من و شمایی که در این موضوع سر رشته نداریم عبث هست.

پس بهتره به همون کاری که نصفه و نیمه بلدیم انجام بدیم تو کار دکتر ها دخالت نکنیم.

برای ترافیک بالای شبکه اصلا 3220 رو پیشنهاد نمی کنم. مخصوصا وقتی که IP Camera رو بخواین روش بزارین.

من در شگفتم که جناب جنیدی در مورد توان های دستگاه ها مختلف دچار یه جور وسواس شده اند. از طرفی 3220 رو حداکثر توان 26dBm تقبیح می کنن ولی از اونطرف AP-4000 رو با توان 22dBm (100mW( رو قبول ندارند.

توان Proxim AP-4000 حداکثر توان تشعشی مورد تایید WiFi هست و من حداقل در این ناحیه باهاش مشکل نداشتم. اگه می خوای منطقه وسیع تری رو پوشش بدی از آنتن جداگانه استفاده کن.

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوست عزیز و گرامی من ap-4000 رو قبول دارم الهی 3220 به قربونش بره خودم هیچ وایرلس isp رو ازش بی نصیب نگذاشتم اما این چیزی که این دوستمون می خواد با این ناناز حل نمی شه 100 میلی وات داره اما قیمتش بالاست پیگتیل و آنتن و بند و بساط هم جدا .بدلیل ناناز بودنش شما اگر هر طبقه 1 دونه بگذاری که ورشکست می شه
    وسواس هم نیست
    شما هم لطفاً برای سلامتی خود 3220 خود را خاموش کنید و به جای آن از دستگاه های دارای استانداردهای بهداشتی اروپا و آمریکا استفاده کنید
    سلامتی شما آرزوی ماست
    آها راستی این رو هم بگم من با ap-4000 مخالفت نکردم که یه آنتن کرنر 15 دی بی بگذار تا حالش رو ببری ولی گرونی بیداد می کنه 3220 بخرید 190 بهتره!!!!!!!!

ویرایش توسط almas455 : 2007-04-24 در ساعت 04:45 PM

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    در درجه اول ip camera یه چیز آشغال و به درد نخوره حالا اگه رور شبکه وایرلس باشه که وای وای خدا نصیب هیچ ملخی نکنه.
    3220 هم که نمیان با یه آنتن directional مستقیم بزارن روبروی شما.
    ادیسون هم برق رو اختراع نکرده.(refrence : کتاب ثبت اختراعات).

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    با سلام به دوست عزیز.
    این پروژه ای که میخوای اجرا کنی صرفا بری رو wireless هم کم خرج در نمیاد هم باید به قول دوستمون پدر صاحب بچه رو در بیاری ( البته هنوز مضرات به اثبات نرسیده و مطلبی در مورد قطعیت این مسئله یافت نشده و برای محکم کاری ) و هم این این حجم کار برای وایرلس زیاده.
    پیشنهاد:
    تلفیقی از شبکه سیمی و بیسیم اجرا کن.چرا میگی حتما میخوام وایرلس باشه؟ دلیل خاصی داره؟
    اگر نه و سرعت، پایداری، عدم قطع ارتباط و کیفیت برای شما مهم هست ترکیبی استفاده کن.
    کار زیاد مشکلی نیست. اگر میتونی این کارو بکنی بگو تا بیشتر راهنمائیت کنم.

ویرایش توسط hmn566 : 2007-04-25 در ساعت 01:43 AM

نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    در درجه اول ip camera یه چیز آشغال و به درد نخوره حالا اگه رور شبکه وایرلس باشه که وای وای خدا نصیب هیچ ملخی نکنه.
    3220 هم که نمیان با یه آنتن directional مستقیم بزارن روبروی شما.
    ادیسون هم برق رو اختراع نکرده.(refrence : کتاب ثبت اختراعات).
    من کار ip camera رو از نزدیک دیدم... اصلاٌ این حالتی که شما گفتید رو نداره... کیفیتش هم بسیار خوبه...
    مارک فی نت و اوتیما رو من تست کردم... البته خیلی گرونه... تازه اونی که من دیدم 360 درجه با دید در شب فوق العاده بود...
    شما هم کتاب های مرجع زیاد میخونی ها... احسنت...
    اما میدونی بازهم اگر ادیسون برق رو کشف نمی کرد چی میشد؟

نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط hmn566 نمایش پست ها
    با سلام به دوست عزیز.
    این پروژه ای که میخوای اجرا کنی صرفا بری رو wireless هم کم خرج در نمیاد هم باید به قول دوستمون پدر صاحب بچه رو در بیاری ( البته هنوز مضرات به اثبات نرسیده و مطلبی در مورد قطعیت این مسئله یافت نشده و برای محکم کاری ) و هم این این حجم کار برای وایرلس زیاده.
    پیشنهاد:
    تلفیقی از شبکه سیمی و بیسیم اجرا کن.چرا میگی حتما میخوام وایرلس باشه؟ دلیل خاصی داره؟
    اگر نه و سرعت، پایداری، عدم قطع ارتباط و کیفیت برای شما مهم هست ترکیبی استفاده کن.
    کار زیاد مشکلی نیست. اگر میتونی این کارو بکنی بگو تا بیشتر راهنمائیت کنم.
    از mesh که بی خیال شدیم... حالا ip camera wireless رو هم بی خیال بشیم... فکر کنم 3-4 روز دیگه بگذره باید از اون مجموعه اسباب کشی کنیم بریم یه جایه دیگه...
    95% برای دوربین ها نمی تونم کابل بکشم... باز باید برم جا رو دوباره بررسی کنم... اما اینترانت و اینترنت رو که دیگه باید وایرلس باشه... یعنی از اکسس پوینت ها نمیشه گذشت...

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    1-ip camera خوبه ولی وایرلسش رو نگیر خودت یه رادیو بگذار بغلش
    2-توی شهرهای کله گنده این کار شده و خودمون هم توی شهرهای کله کوچیک این کار رو وایرلس کردیم بدون مشکل تازه اون تلفیق دوربین های ptz آنالوگ بود که رد کردن دیتای کنترلش بزرگترین دردسر هست ip بگذار با کیفیتش بگذار که راحت هست

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    اگه رادیو شما واقعا توان پردازشی بالا داشته باشه چرا وایرلس نزنی. بزن چون من Wireless Ip Camera رو روی AP-4000 گزاشتم و عالی هم جواب گرفتم. 6 دونه IP Camera هست مارک Level1. البته Bit Rate رو کم کردم روی 1200 کیلوبیت بر ثانیه تنظیم کردم.

ولی 2 تا از اونها رو روی شبکه کابلی گزاشتم چون سوییچ هاشون Planet بود هر 1 ساعت شبکه میره تو کما و باید دوباره روشن و خاموش بشن.

خلاصه جون تعداد بسته های داده در انتقال تصویر بالا هست شما باید در نظر بگیری که آیا دستگاه شما توان پردازش این همه Packet رو دره.

تست های که من گرفتم اینو به من گفت که باید دور خیلی ار محصولات وایرلس تو رده SMB رو باید برای این کار ها خط بکشم مثل Senao , Planet, Compex , ovislink ,

عضو غیر فعال شناسه تصویری Dr cisco
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    16
    سلام دوست عزيز
    مشخص نكرده بودي كه روي چه فركانسي مي خواي كار كني 2.4 يا 5.8
    در ضمن 50 مگ براي وايرلس مگه چقدر پهناي باند براي اينترنت مي خواي
    اگه منظورت 2.4 است كه تجهزات طرف كاربر ارزونه اين مي تونه تا 2 مگ پهناي باند بهت بده البته واقعي و براي هر راديو كه برات كافيه
    اگه منظورت 5.8 است كه تجهيزات طرف كاربر گرون تر ميشه و پنهاي باند بيشتري بهت ميده
    من خودم تست كردم فروشندگان تجهيزات وايرلس بهت ميگن 11 مگ روي 2.4 و تا 54 مگ روي 5.8 و حتي بعضي از تجهيزات تا 300 مگ بهت پهناي باند مي دن اينها همه حرف فروشندگان من پروژه هاي وايرلس زيادي راندازي كردم اين حرف ها صحت نداره به نظر من شما ميخواي رومينگ راه اندازي كني كه در تمام ساختمون ارتباط اينترنتي داشته باشي ولي تواقع شما از شبكه بي سيم زياده
    من در مورد پهناي باند واقعي TCP دارم صحبت مي كنم نه پهناي باند غير واقعي و روي انتقال UDP

دوست خوب خواهشمندم به قوانین انجمن احترام بزارید تا دلخوری پیش نیاد

ویرایش توسط aryagohar : 2007-04-25 در ساعت 03:15 PM علت: تبلیغ!!!!

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    عدم توجه به قوانین انجمن

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

پاورلاين