نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: تجهيزات لازم براي مسافت حداكثر يك كيلومتر

نام حقيقي: Mobin

عضو عادی
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    11

تجهيزات لازم براي مسافت حداكثر يك كيلومتر

سلام
    براي برقراري ارتباط wireless بين دو نقطه به فاصله ي حدود 800 تا 1000 متر نياز به راهنمايي دارم.تا به حال wireless كار نكردم و يه سري سئوال دارم كه ممنون ميشم پاسخ بديد.
    1- قيمت برام خيلي مهمه،شبكه براي share كردن ADSL هست و به سرعت بالايي نياز ندارم.اگر الان تو بازار تجهيزاتي كه فقط استاندارد 802.11b رو ساپورت كنه هست قيمت تجهيزات با استاندارد 802.11b چقدر با 802.11g تفاوت داره؟
    2- حدود 150 و 200 متري خونه دو تا ارگان نظامي هست! كه در بين دو نقطه ي مد نظر من نيستن اما مركز مخابرات منطقه ي ما "تقريباً" بين دو نقطه هست و چند تا دكل مخابراتي در بين دو نقطه قرار داره؛به هر حال ميخواستم بدونم ممكنه مشكلي ايجاد كنه؟
    3- تجهيزات وايرلس چطوري هست؛منظورم از نصب و نگهداري هست،مثل ديش و LNB زير باد و بارون كار ميكنه؟ و با شرايطي كه گفتم كجا بايد نصب بشه تا بهترين جواب رو بگيرم.خونه ميتونم به راحتي 4 متر ببرمش بالا و طرف ديگه هم 2 تا 3 متر بيشتر.با اين ارتفاع بين دو تا نقطه چند تا ساختمون قرار ميگيره اما اگر مشكلي باشه ميتونم هر دو طرف رو حدود 5 متر ببرم بالاتر كه ديد بهتري داشته باشم.
    4- يه سوئيچ D-Link دارم كه به مودم وصله و قراره AP يا هر چيز ديگه اي كه معرفي كنيد رو وصل كنم بهش.مارك هاي ديگه جز D-Link باشه مشكلي پيش نمياد؟ آخه اين مودم و سوئيچ كه هر دو تا D-Link هستن بعضي موقع ها قاطي ميكنن!
    5- مديريت شبكه هم برام سئوال شده،چطوري ميشه بدون اينكه سيستمم روشن باشه فقط به يك MAC address اجازه ي دسترسي بدم؟ روي خود AP ميشه همچين تنظيماتي انجام داد؟
    ببخشيد كه سئوالات يه خورده زياد شد،اگر يك سئوال رو هم پاسخ بديد خيلي كمك كرديد.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    1- زیاد فرقی نمی کنه ولی b گرونتر هست !!!!
    2- چون فاصله خیلی کم هست مشکلی نداری
    3-شما آنتی که بیرون میگذاری مشکلی نداره ولی برای ارزون تر شدن تجهیزات ایندور باید استفاده کنی که داخل منزل می گذاری و نگهداری خاصی نداره
    4- هر برندی که بخوای می تونی بگذاری
    5-روی اکسس پوینت خیلی ساده می تونی اجرا کنی این قضیه رو
    اما راه حل من:
    1-آنتن پژوهش 2 تا
    2-wap54 1 ذونه
    3-pci wireless 1 دونه
    4- کابلهای آنتن و cat5
    نزدیک به 250 خرج داره برات

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    پیشنهاد اول : دوتا پارابولیک پژوهش . سمت سرویس دهنده سنائو 3220 سمت سرویس گیرنده 2611 سنائو کابل به مقدار لازم + کانکتور .
    پیشنهاد دوم : دوتا پارابولیک پژوهش . سمت سرویس دهنده سنائو 2611 سمت سرویس گیرنده wireless pci مارک پلانت کابل به مقدار لازم + کانکتور

نام حقيقي: Mobin

عضو عادی
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    11

Icon1 چرا اينقدر گرون در اومد؟

آقاي almas455 خيلي ممنونم.
    عجب اشتباهي كردم من،همون اول يه روتر wireless واسه ADSL ميگرفتم ارزونتر تموم ميشد برام.اين شبكه رو دارم براي خودم راه اندازي ميكنم و بيشتر جنبه ي كسب تجربه و آشنا شدن با wireless رو برام داره واسه همين قيمت يه خورده داره اذيت ميكنه!
    فكر كنم كارت PCI با يك AP لينك سيس حدود 110 تومن درمياد البته اونطوري كه اينجا قيمت داده.كابل هم كه فكر نميكنم قيمتي داشته باشه پس يعني يه جفت آنتن اينقدر گرونه؟
    من تا به حال هر چي قيمت تو اينترنت ديدم بالاتر از قيمت بازار بوده،ماشالله جنس چيني هم كه تو ايران كولاك ميكنه بالاخر هر چي باشه گوش شيطون كر جواب كاراي كوچيكي مثل اين رو كه ميده.نميشه با قيمت پايين تر اين كار رو انجام داد؟

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    به پیشنهاد الماس اگه بگی گرونه پس بی خیال پیشنهاد جناب wazet شو

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    آنتن ها 2 تاش رو 100 حساب کن دیگه
    80 وپ رو
    کابل ها هم 20 تومن
    40 pci
    چون دفعه اولت هم هست 10-20 تومن باید حساب داشته باشی یکوقتی خراب کاری می کردی اگر مودم وایرلس روتر گرفته بودی 40-50 تومن به نفعت بود

کلمات کلیدی در جستجوها:

تجهيزات لازم براي شبكه كردن يك مكان 30 متري

چقدر کار میکنه؟ lnb

تجهزات لازم برای اتصال وایرلس 100 کیلومتر

تجهیزات لازم برای وایرلس دو نقطه

وایرلس بین دو نقطه 200 متر

تجهيزات مورد نياز اتصال فيبر تا 2 كيلومتر

كابل مورد نياز براي فاصله 1000متر

برچسب برای این موضوع