صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 33

موضوع: ipconflict

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    ویروس ، ویروس ، ویروس

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    نه ویروس نیست یک احتمال دیگه هم این هست که جایی لوپ درست شده بعضی وقتها ویندوز با این قضیه اینجور برخورد می کنه

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet
    ویروس ، ویروس ، ویروس
    اصلا هر چی شما بگی فقط عصبانی نشو.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet
    ویروس ، ویروس ، ویروس
    شما که اینقدر مطمئن هستی. یه دونه از این نوع ویروس ها رو مثال بزن.

البته شما که استاد هک هستید و گفتن اسم این مدل ویروس ها و یا تروجانها برای شما کاری نداره. ولی اگه گفتی شرح ویروس رو هم از داخل یکی از سایت ها امنیتی هم بزار با همه بفهمم. یکیشون هم من.

ممنون و متشکر.

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    هیچ ویروسی اینکار رو نمی کنه می تونید توی ویروس لیست چک کنید ببینید اصلاً همچین دیسی وجود نداره

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    اولا خدمت دوستان عرض کنم که ذکر کردم با توجه به تجربه شخصی خودم به این نتیجه رسیدم
    در مورد لیست ویروس ها هم چشم لینک میزارم ولی شاهنامه آخرش خوشه بزارین ببینیم اخر سر مشکل از کجا میشه
    در ضمن وبگرد جان ما مخلص رفیق با مرام هم هستیم
    آقای آریاگوهر هک چیز خوبی نیست !!!

Network viruses
    A network virus is a self-contained program (or set of programs) that can spread copies of itself or its segments across networks, including the Internet. Propagation often takes place via shared resources, such as shared drives and folders, or other network ports and services. Network viruses are not limited to the usual form of files or email attachments, but can also be resident in a computer's memory space alone (often referred to as memory-only worms).
    In many cases, network viruses exploit vulnerabilities in the operating system or other installed programs. Some existing network viruses have the ability to spread themselves via legitimate network ports, such as port 80 (HTTP), 1434 (SQL), or 135 (DCOM RPC).
    Once a network virus infects a new system, it often searches for other potential targets. It achieves this by searching the network for other vulnerable systems. Once a new vulnerable system is found, the network virus will attempt to infect the other system as well.
    Some network viruses also have payloads, such as denial of service (DoS) attacks. When such an attack is carried out, infected computers will attempt to overwhelm the target system until it is unable to function properly.
    The most notorious network viruses are CodeRed, Nimda, SQLSlammer, and MSBlast.
    CodeRed spreads as a series of packets in system memory via network port 80 (http) by exploiting a vulnerability hole (MS01-033) in Microsoft IIS (Internet Information Service).
    Nimda spreads via network port 80 (http) by exploiting a vulnerability hole (MS00-078) in Microsoft IIS (Internet Information Service). Nimda is considered a blended threat, since it also has the ability to spread itself across the network via shared drives and email attachments.
    SQLSlammer spreads as a series of packets in system memory via UDP network port 1434 (SQL) by exploiting a vulnerability hole in Microsoft SQL Server 2000 and Microsoft Desktop Engine 2000 (MSDE).
    MSBlast spreads via network port 135 (DCOM RPC) by exploiting a vulnerability in the Windows Distributed Component Object Model (DCOM) Remote Procedure Call (RPC) interface. It also uses several other network ports (UDP 69, TCP 4444) during its propagation

ویرایش توسط wazet : 2007-02-22 در ساعت 09:19 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    TROJ_SMALL.EDW
    Detail Link:http://www.trendmicro.com/vinfo/viru...LL.EDW&VSect=T

در ضمن هومن تویه کانفیگی که کرده بودی IP دستی Set کرده بودی یا از DHCP استفاده کردی ؟

ویرایش توسط wazet : 2007-02-22 در ساعت 09:50 PM

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اگه ویروسه چه توجیهی برای کانفلیکت دادن ap دارید؟

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    دوستان ممنون از همگی.
    فعلا دستم از اونجا کوتاهه و ساختمون مشکل ساز رو خارج کردیم.البته با mac filter که خارج میکنیم مشکل کانفلیکت حل میشه ولی شبکه میخوابه مگر اینکه اون دستگاه کلا خاموش شه .
    به محض اینکه بتونم به اونجا دسترسی داشته باشم و مشکل رو پیدا کنم اینجا برای همه مینویسم.

ویرایش توسط hmn566 : 2007-02-22 در ساعت 10:45 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    ای بابا وبگرد جان من که نگفتم حتما یا اینکه حرف خودم رو توجیه نمی کنم که
    شما راهکار داری بفرما ...
    فقط عصبانی نشو !!!

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    این لینک رو که دادی می تونی بخونی خودت یا نه خدایی برو نگاه کن ببین چه ربطی به تغییر ip داره ؟؟؟اگر ویروسی بود که ip رو تغییر می داد الان کل اینترنت دنیا پکیده بود که آخه دقت کن به چیزی که می فرستی

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست گرامی الماس دوستان یک اطلاعات در زمینه ویروس هایی که به شبکه اسیب میرسونن خواستن من هم لینک دادم .دیگه من وارد جزییات عملکرد فلان ویروس نشدم که بیاد فرضا تنضیمات TCP/IP رو انگولک کنه
    شما اگر لیست از ویروس و عملکرد اونها داری بفرمایین ما هم استفاده کنیم

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    دوست خوب. حرف الماس درسته اگه خودت مرور می کردی می فهمیدی که این دوتا پست آخر شما هیچ ربطی به موضوع مطرح شده نداشته. کم و بیش همه دوستان از در مورد Worm ها و ویروس هایی که از ضعف های امنیتی میزبان استفاده می کنن و خودشون رو گسترش می دن اگاهی دارن. ولی من ربطش رو به تغییر دادن آرس میزبان نمی تونم متوجه بشم.

دوستانه می گم. این موضوع IP Conflict هیچ ربطی به ویروس نداشته و نداره. چون شما هی اصرار بر این امر اشتباه داشتی خواستم خودت هم یه تحقیقی بکنی ببنی که ویروس ها تا حالا چنین توانایی رو نداشتن و فکر نمی کنم که کسی بخواد از این روش دردسر ایجاد بکنه.

پس خود شما هم قبول مردی که این مشکل از ویروس نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    آقای آریاگوهر قبول کردی نه مردی !!! بعدش هم من بر اساس تجربه شخصی خودم میگم چون ببینید اگر کسی حرفی واسه گفتن داشته باشه تا تجربه نباشه دزدیدن اطلاعات و مانور دادن باهاش خیلی راحته من هم اگر اشتباه کنم برام تجربه میشه که دفعه بعد اشتباه نکنم من و خیلی های دیگه خیلی راحت می تونن برن از یه جای دیگه مطلب بدزدن و بیان اینجا راهکار بدن و بگن آره ما هم چیزی بارمون هست ولی من اومدم اینجا که از اطلاعات دوستان و بحث هایی که میشه برای خودم تجربه کسب کنم و اطلاعات ناچیز خودم رو هم به دوستان منتقل کنم پس نباید کسی رو اینجا سرزنش کرد .
    و بهتره بعضی از دوستان حاشیه سازی نکنن !!!

ویرایش توسط wazet : 2007-02-23 در ساعت 07:46 PM

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    لطف کنید غلط املایی بگیرید نه تایپی به این حالت می گن ملا لغتی اگر حاشیه سازی نمی شه

ویرایش توسط almas455 : 2007-02-23 در ساعت 10:51 PM

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

forum.persiannetworks.com IP Conflict

http://forum.persiannetworks.com/f77/t15296.html

خطاي ipconflict

ip conflict پیغام ظاهر

برچسب برای این موضوع