صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: بازی تحت شبکه بیسیم

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظر من شما از یک رادیوی outdoor مناسب مثل Senao scb8610 که خروجی 400mw و فرکانس 2.4و5.8 کار میکونه استفاده کن و اگر امکانش هست از آنتن امنی (البته ممنوع هست) ویا از 2 تا 4 آنتن sectore بسته به جهت و سطح پوشش مورد نظر استفاده کنی بهتره میتونی آنتنهای k-best 16dbi با اسپیاتورهای متناسب انتنها تهیه کنی .
    اگر خواستی پیغام بده .
    جزئیات نصب و راه اندازی هم خواستی میتونم در اختیارت بگذارم . میتونی پیغام بدی .
    اگر هزینه کمتر خواستی میشه کارای دیگه ای کرد که هزینه هات کمتر شه.

عضو غیر فعال شناسه تصویری aiyar2000
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا ما تسلیمیم من در مورد مقدار پهنای باند مود نیاز بازیها نمیدونم و نظرم با توجه به سیستم های Real Time و اینجور کاربریها بیان کردم . اگر بازیها از حد اقل پهنای باند استفاده میکنند و یا با Dial up هم میشه بازیهایی مثل Warcraft را میشه انجام داد خیلی عالی در صورتی که بصورت عملی کاربران از Delay ها و وقفه های ایجاد شده شاکی نشن.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه تحت شبکه بازی کنیم

بازی تحت شبکه چیست

بیسیم کانتر

بازی تحت شبکه

نصب و راه اندازی بازی کانتر تحت شبکه وایرلس

چگونه کانتر را شبکه کنیم با وایرلس

بازی تحت شبکه بدون سیم

بازی کانترر

بازی تحت شبکه وایرلس

چگونه کانتر را با وایرلس بازی کنیم

چگونه کانتر را شبکه کنیم

شبکه بی سیم بازی

كانتر را به صورت شبكه بي سيم بازي كنيمراه شبکه کردن بازی کانتر بیسیمشبکه بی سیم بازی counter strikeچگونه شبکه کانتر بیسیمچگونه بصورت شبکه بازی کنیم؟ به صورت وایرلسراه اندازی بازی کانتر تحت شبکه چطوری کانتررا شبکه کنیمکانتر وایرلسچگونه بازی کانتر را از طریق وایرلس شبکه کنیمچگونه میشه کانتر شبکه بازی کردچگونه کانتر با سیم شبکه بازی کنیمشبکه بازی کرذن خانگی کانتر بدون سیمچگونه با کانتر شبکه کنیم

برچسب برای این موضوع