صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 از مجموع 35

موضوع: اینترنت یصورت عمومی

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad22
    وقتی شما HotSpot راه میندازی کاربر با زدن اولین صفحه وب یه صفحه براش باز میشه و تو اون از کاربر User و Pass میخواد که این یوزر و پسورد رو میتونید تو اکانتینگ خودتون تعریف کنید.
    در نتیجه دیگه مشکل BadUser هم ندارید!
    من هنوزم این ماجرای HotSpot درست برام جا نیفتاده. اینطور که من برداشت کردم HotSpot از نظر جغرافیایی به محیطی گفته میشه که توش سیگنال یه اکسس پوینت وجود داره که امکان سرویس دهی اینترنت یا یه LAN رو داشته باشه و اتصال بهش نیازمند ورود به یه سیستم Accunting از طرف کاربره.
    حالا سوالی که هست اینه که این سیستم Accounting از رو یه سرور و یه نرم افزار مثل NTTAC انجام میشه یه مثل اکسس پوینتهایی که قابلیت دادن DHCP دارند از روی یه Device داره مدیریت میشه؟ آیا این Accounting مبتنی بر Proxy نیست؟
    نیازمند چه نرم افزارها و سخت افزارهایی هست؟
    سخت افزاری مخصوص این کار (Hoot Spot) در بازار موجود هست؟
    راهی هست که ما یه صفحه WEB رو تو HOTSPOT طوری تعریف کنیم که کاربر به محض اتصال به اکسس پوینت و گرفتن IP اون Page براش باز بشه؟ مثلا یه تبلیغ یا یه صفحه Contact us یا About us؟ یا اینکه اینکار حتما نیازمند باز کردن صفحه WEB هست؟

ممنون

عضو غیر فعال
    نوشته
    131
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad22
    وقتی شما HotSpot راه میندازی کاربر با زدن اولین صفحه وب یه صفحه براش باز میشه و تو اون از کاربر User و Pass میخواد که این یوزر و پسورد رو میتونید تو اکانتینگ خودتون تعریف کنید.
    در نتیجه دیگه مشکل BadUser هم ندارید!
    ببخشید آیا میتوان این نرم افزار یا سرویس موسوم به HotSpot را بر روی سرویس دهنده های Windows راه اندازی نمود و جهت حسابرسی و تعیین هویت کاربران آن از نرم افزاری مثل nttacplus استفاده نمود ؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_dot_com
    من هنوزم این ماجرای HotSpot درست برام جا نیفتاده. اینطور که من برداشت کردم HotSpot از نظر جغرافیایی به محیطی گفته میشه که توش سیگنال یه اکسس پوینت وجود داره که امکان سرویس دهی اینترنت یا یه LAN رو داشته باشه و اتصال بهش نیازمند ورود به یه سیستم Accunting از طرف کاربره.
    حالا سوالی که هست اینه که این سیستم Accounting از رو یه سرور و یه نرم افزار مثل NTTAC انجام میشه یه مثل اکسس پوینتهایی که قابلیت دادن DHCP دارند از روی یه Device داره مدیریت میشه؟ آیا این Accounting مبتنی بر Proxy نیست؟
    نیازمند چه نرم افزارها و سخت افزارهایی هست؟
    سخت افزاری مخصوص این کار (Hoot Spot) در بازار موجود هست؟
    راهی هست که ما یه صفحه WEB رو تو HOTSPOT طوری تعریف کنیم که کاربر به محض اتصال به اکسس پوینت و گرفتن IP اون Page براش باز بشه؟ مثلا یه تبلیغ یا یه صفحه Contact us یا About us؟ یا اینکه اینکار حتما نیازمند باز کردن صفحه WEB هست؟

ممنون
    شما میتونید نرم افزار یا سخت افزاری رو که برای شما HotSpot رو راه انداخته ارتباط بدین با یه Radius Server تا اعتبار سنجی از طریق اون انجام بشه.
    برای راه اندازی HotSpot میتونید از (به عنوان پیشنهاد) Mikrotik استفاده کنید. ضمنا سخت افزاری هم موجود هست. که به عنوان HotSpot Gateway میتونید جستجو کنید.
    اون صفحه ای رو که به کاربر نشون میده رو هم میشه ویرایش کرد و تبلیغات خودتونو توش بذارید. کاری که اکثر شرکت ها انجام میدن(البته تو میکروتیک رو میگم. بقیه رو باید جویا بشین که همچین امکانی رو دارن یا نه)

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیسکو
    ببخشید آیا میتوان این نرم افزار یا سرویس موسوم به HotSpot را بر روی سرویس دهنده های Windows راه اندازی نمود و جهت حسابرسی و تعیین هویت کاربران آن از نرم افزاری مثل nttacplus استفاده نمود ؟
    تحت ویندوزشو کار نکردم.
    ولی با میکروتیک به سادگی هر چه تمام تر و بسیار کم هزینه و پایدار و با امنیت بالا میتونید راه بندازین. و اونو به NTTacPlus ارتباط بدین.

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    ممنون از راهنماییتون

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

هتل هات اسپات site:forum.persiannetworks.com

IPاينترنت شهر ابهر