نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: انتقال صدا از طریق خطوط وایرلس بین دو تا کامپیوتر

نام حقيقي: محمد رحمتي

عضو غیر فعال شناسه تصویری router
    نوشته
    238
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    11

انتقال صدا از طریق خطوط وایرلس بین دو تا کامپیوتر

سلام بر دوستان تا حالا شما بین کامپیوتر که به وسیله وایرلس به هم وصل هستند صدا منتقل کردید؟
    من می خواهم کامپیوتر یک با میکروفن حرف بزنه و از طریق وایرلس از کامپیوتر 2 پخش بشه و همچنین بلعکس.
    ممنون می شم کسانی که تجربه دارند من را راهنمایی کنند.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10
    فکر میکنم اگه دوتا pc با هم شبکه شده باشند به سادگی با net meeting توی ویندوز بشه این کارو کرد(حتی ارتباط ویدیویی و ...)

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    این کار خیلی راحت هست اگر کارت رو راه بندازه و الا باید تجهیزات دیگه ای جور بکنی مثلاً tv card تا بتونی صدا رو روی وب بفرستی البته شاید بشه نرم افزار های دیگه ای پیدا کرد
    ولی اگر کار تجاری می خوای انجام بدی voip باید انجام بدی البته توی لینوکس بدون تجهیرات می تونی راه بندازی

نام حقيقي: محمد رحمتي

عضو غیر فعال شناسه تصویری router
    نوشته
    238
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    11
    نه کارم تجاری نیست فقط بین دو تا کامپیوتر ساده هست .فکر می کنم با net meeting حل بشه اگر نشد بازم مزاحمتون می شم در هر صورت متشکرم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال صدا از طریق وایرلس

انتقال صدا از طریق شبکه

انتقال صدا در شبکه

انتقال صدا با وایرلس

انتقال صدا در شبکه خانگی بین دوتا کامپیوترارسال صدا از طریق شبکهارسال صوت از طریق وایرلس اشتراك گذاري فايل بين كامپيوتر و موبايل با وايرلسفرستادن وایرلس از pcخطوط وایرلسانتقال اطلاعات از کامپیوتر به موبایل بوسیله wlanنرم افزاری برای انتقال صدا از طریق شبکهوایرلس صداارسال صدا بوسیله شبکهانتقال صدا شبکهانتقال صوت و تصویر از طریق وایرلسارسال صدا با وایرلسانتقال صوت ودیتا از طریق وایرلسانتقال صدا بین دو کامپیوتر از طریق شبکهاشتراک صدا در شبکهسیستم انتقال صدای بیسیم وایرلستجهیزات وایرلس انتقال صداارتباط صدا بین دو کامپیوترانتقال صدای کامپیوتر از طریقروش انتقال صدا به صورت وایرلس

برچسب برای این موضوع