نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط DaNi_84
  • 1 توسط kima

موضوع: نيازمند نظر شما در اين مورد!

نام حقيقي: Ali Sha

عضو غیر فعال شناسه تصویری charshakh.
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    77

Icon14 نيازمند نظر شما در اين مورد!

سلام

2 تا سنائو ساب 362 دارم ....
    مي خواستم دو تا نقطه رو كه ديد مستقيم دارن و 723 متر فاصله خطي دارن رو به بهم وصل كنم.
    دستگاه ها 23 دي بي انرژي ارسال دارن و با -90 هم ميشه پهناي باند مورد نظرمونو تهيه كرد.
    2 تا آنتن امني 12 دي بي (ميگن 12 ديبي !! اما مثل اين كه نيست ! از كجا بفهمم هست يا نيست ؟!) گرفتم واسه دو طرف و وصلشون كردم در جايي كه مستقيم هست ديد بين 2 نقطه و مانعي به نظر نمي اومد.
    در هر طرف هم كابل استفاده شده ، در جايي كه من هستم 15 متر و در جاي ديگر 20 متر ...
    كابل ها rg58au هستند كه از شيرازآنلاين با عنوان 0.5 db loss به من فروخته شده .... (از كجا بفهمم باز كه هست يا نه ؟! (نگين اسكپتروم آناليزر ها :دي ))
    در محلي كه 15 متر استفاده ميشه از كابل شبكه هايي پيدا ميشه .... اما در اون طرف كه 20 متره هيچ شبكه اي !! حتي شبكه خودمون !!
    در هر 2 طرف هم تعداد شبكه ها روي پشتبوم بيشتره و هست شبكه هايي !!
    نهايتا ، در پشتبوم ما (15 متريه) اون طرف پيدا نميشه وقتي به سيم وصله .... اما از اون طرف با 12 دي بي پيدا ميشه طرف 15 متري...

نكته جالب اينه كه با انتن 2 دي بي خودش هم اين دو نقطه رو در حالتي كه هر 2 در پشت بوم بوديم با 19 دي بي ميشد پيدا كرد .

به نظر شما من اينو چي كارش كنم :دي ؟

*** اگر پيشنهاد انتن ميدين ، آيا مي تونم يك طرف رو پژوهش 24 دي بي بزارم ؟ كدوم طرف بهتره ؟
    **** آيا واقعا اين پژوهش هاي پارابليك 24 دي بي هستن يا باز با عنوان 24 دي بي ان ؟!!

ممنون

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    آره پژوهش بزارید بد نیست

charshakh. سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali Sha

عضو غیر فعال شناسه تصویری charshakh.
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    77
    يك طرف رو بزارم مشكل حل ميشه ؟
    كدوم طرف رو بزارم ؟
    خداييش 24 دي بي آي گين دارن اين پژوهش ها ؟ ابعادش چه طورياست ؟

سوكت اين پژوهش ها چيه ؟

ویرایش توسط charshakh. : 2008-06-26 در ساعت 12:34 AM

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط charshakh. نمایش پست ها
    سلام

2 تا سنائو ساب 362 دارم ....
    مي خواستم دو تا نقطه رو كه ديد مستقيم دارن و 723 متر فاصله خطي دارن رو به بهم وصل كنم.
    دستگاه ها 23 دي بي انرژي ارسال دارن و با -90 هم ميشه پهناي باند مورد نظرمونو تهيه كرد.
    2 تا آنتن امني 12 دي بي (ميگن 12 ديبي !! اما مثل اين كه نيست ! از كجا بفهمم هست يا نيست ؟!) گرفتم واسه دو طرف و وصلشون كردم در جايي كه مستقيم هست ديد بين 2 نقطه و مانعي به نظر نمي اومد.
    در هر طرف هم كابل استفاده شده ، در جايي كه من هستم 15 متر و در جاي ديگر 20 متر ...
    كابل ها rg58au هستند كه از شيرازآنلاين با عنوان 0.5 db loss به من فروخته شده .... (از كجا بفهمم باز كه هست يا نه ؟! (نگين اسكپتروم آناليزر ها :دي ))
    در محلي كه 15 متر استفاده ميشه از كابل شبكه هايي پيدا ميشه .... اما در اون طرف كه 20 متره هيچ شبكه اي !! حتي شبكه خودمون !!
    در هر 2 طرف هم تعداد شبكه ها روي پشتبوم بيشتره و هست شبكه هايي !!
    نهايتا ، در پشتبوم ما (15 متريه) اون طرف پيدا نميشه وقتي به سيم وصله .... اما از اون طرف با 12 دي بي پيدا ميشه طرف 15 متري...

نكته جالب اينه كه با انتن 2 دي بي خودش هم اين دو نقطه رو در حالتي كه هر 2 در پشت بوم بوديم با 19 دي بي ميشد پيدا كرد .

به نظر شما من اينو چي كارش كنم :دي ؟

*** اگر پيشنهاد انتن ميدين ، آيا مي تونم يك طرف رو پژوهش 24 دي بي بزارم ؟ كدوم طرف بهتره ؟
    **** آيا واقعا اين پژوهش هاي پارابليك 24 دي بي هستن يا باز با عنوان 24 دي بي ان ؟!!

ممنون
    آنتن که روش نوشته دی بی اون رو و اگر هم نبود روی کاتالوگش هست
    کابل هم روی خود کابل رو اگر بخونید مقدار لوز اون رو نوشته
    حالا این مقدار واقعی باشه یا دروغ دیگه الله اعلم ما هم نمیدونیم و تست نکردیم عملا
    ضمنا من دلیل شما رو از اینکه برای یک لینک نقطه به نقطه از 2 تا آنتن امنی استفاده کردین واقعا نمیدونم
    اگر هم کسی پیشنهاد کرده بفرمایید تا ما باهاشون آشنا شیم و فیض ببریم از معلوماتشون
    در کل آنتن هاتون رو با پارابولیک حتی پژوهش بزارید جواب خیلی بهتری میگیزرید نسبت به امنی
    البته اگر امنی واقعا 12 دی بی باشه بعید هست که 700 متر جواب نده

charshakh. سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    700 متر باید دو طرف آنتن بگذاری مگر اینکه در یک بیابان صاف و بدون کوچکترین مانعی باشه
    پژوهش 19-21 db هست اما بیشتر شما رو 19 حساب کن
    سوکت هم نداره
    کانکتور دارهN-tape هست که هم میل داره هم فی میل(male-female)

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتن امنی کابل چند متریه ؟

برچسب برای این موضوع