نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: یک مشکل با وایرلس Senao

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    62

یک مشکل با وایرلس Senao

من یک شبکه با 3 تا وایرلس Senao 2611Cb3 Deluxe Plus دارم که یکی Ap مابقی کلاینت هستند.

یک روز من به صورت Remote Control یکی از کلاینتها رو به Ap و اکسس پوینت اصلی رو به کلاینت تغییر دادم .

تونستند همدیگر رو بشناسند بعد دوباره من اونها رو به حالت اول برگردوندم به این صورت که اول کلاینت رو به Ap تغییر دادم و سپس Ap رو به کلاینت و تونسنتد همدیگر رو بشناسند. یعنی سیگنال میداد.

حالا مشکلی که پیش اومد اینه که آی پی کلاینت از رنج 192.168.1. خارج شد و من دیگه نتونستم با کانفیگ اون ارتباط برقرار کنم تا مجبور شدم اونو به صورت فیزیکی ریست کنم .

حالا اگر باز هم این مشکل پیش بیاد آیا باید اونو ریست کنم یا نه توی یک رنج آی پی دیگه میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    آره می تونی.
    به شرط اینکه IP کارت شبکه ای که به دستگاه متصل شده از همون رنج باشه.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    وقتی شما ار مود Bridge به مود AP یا برعکس سوییچ می کنی IP به طور خودکار به مقدار پیش فرض 192.168.1.1 تغییر می کنه

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط freeuser
    این که مشکل نیست !!! این قانون اون دستگاه هست .. من از شما خواهش می کنم قبل از اینکه با هر دستگاهی کار کنی یه بار دیتا شیت های اون رو بخونی

من فکر می کنم دستکاه شما مشکلی نداشته باشه بلکه شما بودید که برای دستگاه ها این مشکلات رو ایجاد کردی !

شما با رویموت زدن مد دستگاه را تغییر داده ای !!! این مشکل از ریموت زدن نیست !!! بلکه واسه اینه که اولین دستگاه وقتی مدش عوض می شه آی پی اون 198.168.1.1 شده تا اینجا درسته و هیج مشکلی نیست ولی اگه مد یک دستگاه دیگه ای رو عوض کنی این مشکلی که شما پیدا کردی رو دوباره پیدا خواهی کرد - چون آی پی اون دستگاه هم می شه 192.168.1.1 خوب فکر می کنی چه اتفاقی می افته ....... کانفلیگ ....... درسته !!! ؟

هر دو دستگاه از کنترل شما خارج می شوند !

چون شما 2611 استفاده می کنی و لی اگر 3054 بود همچنین مشکلی رو نداشتی ! ..

در آینده هم اگر خواستی در شبکه همچین دسته گلی به آب بدی وقتی مد اولین دستگاه روعوض کردی بلافاصله آی پی اون رو هم عوض کن

اگه هم قبول نداری دوباره همون کار رو انجام بده
    از اینکه دیر جواب دادم عذر میخوام

من زمانی که وایرلس رو توی یک مد دیگه میبرم اطلاع دارم که ریست میشه و روی آی پی 192.168.1.1 میره بهمین دلیل من اول آی پی اونو از 1 به مقدار دیگه تغییر میدم بعد میرم سراغ وایرلس بعد و اونو به مد دیگه تبدیل میکنم .

دیروز متوجه شدم مشکل از برخورد آی پی نیست بلکه هنگ کردن وایرلسه ، یعنی وقتی که اونو از برق میکشم بیرون دوباره وصل میکنم درست میشه.

علتشو پیدا کردم ولی دلیل اصلی شو نمیدونم ، زمانی که روی کانال 6 (پیش فرض) کارمیکنه بعد از نیم ساعت هنگ میکنه حالا من اونو بردم توی کانال 11 درست شده ولی نمیدنم چرا با کانال 6 مشکل داره. شاید پارازیت محیط روش اثر بذاره.

از اینکه جواب پستهای منو دادین ممنونم.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    حتما پارازیت محیطه.
    شما سعی کن ip هاتو توی یه رنج دیگه بدی. اینجوری خیلی کمتر به conflict میخوری.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ای پی senao

پیدا کردن ip senao

پیدا کردن 198.168.1.1

طریقه ریست کردن وایر لس senao

دستگاه وایرلس senao

وایرلس senao

وایراس senao

کانفیگ وایرلس senao

روش کانفیگ کردن اکسس پوینت سنائو 3220

سنائو آی پی

ip پیش فرض کارت شبکه وایرلس senao