نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: كلاس CWNA

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

كلاس CWNA

سلام
    آيا كسي ميدونه در كدام آموزشگاه كلاس CWNA برگزار ميشه.
    ممنون ميشم اگه بهم كمك كنيد.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    ITTTC ، جناب آقای مهندس بهزاد نظرداد

عضو غیر فعال
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen605
    سلام
    آيا كسي ميدونه در كدام آموزشگاه كلاس CWNA برگزار ميشه.
    ممنون ميشم اگه بهم كمك كنيد.
    سلام دوست گرامی ، برای یادگیری این درس بدون نیاز به کلاس ، می توانید از CBT های آموزشی که به صورت خودآموز طراحی شده اند به همراه eBook بسیار خوب CWNA Official Study Guide (Exam PW0-100), McGraw-Hill Osborne Media استفاده کنید .

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    آخرین کتاب CWNA مربوط به چاپ شرکت Planet3 مال سال 2003 هست که قدیمیه.
    Cd های Learn key و CBT Nuggets هم خوبه ولی Wireless تجربه عملی می خوتد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط shabake_karan
    آخرین کتاب CWNA مربوط به چاپ شرکت Planet3 مال سال 2003 هست که قدیمیه.

Cd های Learn key و CBT Nuggets هم خوبه ولی Wireless تجربه عملی می خوتد.
    سلام دوست گرامی ،

آخرین ویرایش این کتاب که چاپ سوم آن باشد مربوط به سال 2005 است و شما می توانید در آدرس زیر از صحت این مطلب اطمینان حاصل نمائید :

http://books.mcgraw-hill.com/getbook...bae4f97d1bf9a8

CBT Nuggets CWNA نیز بر اساس آخرین تغییرات جدیدا به روز شده است . با توجه به اینکه بخش زیادی از CWNA به مفاهیم تئوری و پایه پرداخته می شود و کار عملی مورد نیاز در حد این درس به صورت فردی نیز قابل تحقق است ، لذا حضور در کلاس الزامی نخواهد بود . مخصوصا وقتی اکثر آموزشگاه ها به روز بودن مطالب ، به کارگیری مدرس با دانش و مجرب و تامین کارگاه عملی مناسب را رعایت نمی کنند .

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    دوست عزیز ، من هم می دونم که آخرین چاپ این کتاب مال سال 2005 هست و McGrawhil هم اونو چاپ کرده ، من هم دارمش . منهتا امر برای Download ، نسخه سال 2003 در دسترس است و چاپ 2005 تا امروز به قالب CHM یا PDF تبدیل نشده و در نتیجه موجود نیست .
    بله CD هم در بسته 5 تایی ارئه می شود ئ قیمت اون بین 15 تا 20 هزار تومان می باشد.
    در ضمن آموزشگاه هایی هستند که تلفیق مناسبی از آموزش علمی و عملی را ارائه کنند . و در ضمن در 3-4 ساعت CD نمی توان که 500 صفحه مطالب علمی را یاد گرفت ، اونهم CWNA که نسیتا مطالب انگلسیس اون کمی سنگینه . همه انگیلیسی را در حد عالی بلد نیستند و یک اشتباه در یادگیری و یا سوء تفاهیم در مطالب می تواند که موضوع را کمی پیچیده کنه.

ویرایش توسط shabake_karan : 2006-06-05 در ساعت 01:55 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز ، من هم می دونم که آخرین چاپ این کتاب مال سال 2005 هست و McGrawhil هم اونو چاپ کرده ، من هم دارمش . منهتا امر برای Download ، نسخه سال 2003 در دسترس است و چاپ 2005 تا امروز به قالب CHM یا PDF تبدیل نشده و در نتیجه موجود نیست .

بله CD هم در بسته 5 تایی ارئه می شود ئ قیمت اون بین 15 تا 20 هزار تومان می باشد.
    در ضمن آموزشگاه هایی هستند که تلفیق مناسبی از آموزش علمی و عملی را ارائه کنند . و در ضمن در 3-4 ساعت CD نمی توان که 500 صفحه مطالب علمی را یاد گرفت ، اونهم CWNA که نسیتا مطالب انگلسیس اون کمی سنگینه . همه انگیلیسی را در حد عالی بلد نیستند و یک اشتباه در یادگیری و یا سوء تفاهیم در مطالب می تواند که موضوع را کمی پیچیده کنه.
    سلام دوست گرامی ،

با کمی دقت در آدرسی که تقدیم شد ، لینک فروش نسخه eBook همین نسخه 2005 نیز قابل مشاهده است که به قرار زیر است :

http://books.mcgraw-hill.com/getbook...template=ebook

اصولا در سالهای اخیر اکثر کتب، از سوی ناشر به صورت eBook نیز عرضه می شوند و معمولا eBook ها چند ماهی زودتر از نسخه چاپی در دسترس قرار می گیرند . شما اگر چاپهای اول ، دوم و سوم این کتاب را ملاحظه بفرمائید خواهید دید که تغییرات و اصلاحات در حد جزئی است و کسی که حتی نسخه 2003 را داشته باشد ، عمده مطالب را می تواند فرا بگیرد .
    محصول Wireless Networking شرکت Learnkey مشتمل بر 5 CD است که 15 ساعت تدریس داره و محصول CWNA شرکت Nuggets دارای 1 CD است که 9 ساعت تدریس داره ، که اینها در کنار مطالعه آن کتاب بسیار مناسب و کافی خواهند بود. لطفا دقت داشته باشید که زمان در CBT ها زمان تدریس واقعی و مفید است و با
    زمان آموزشی کلاس آموزشگاهها که معمولا 5/1 ساعت را 2 ساعت آموزشی لحاظ می کنند و همین 5/1 ساعت هم تدریس مفید و واقعی نیست ، قابل مقایسه نخواهد بود.
    کسی که میخواهد در دنیای شبکه کار و مطالعه کند و خصوصا به دنبال اخذ مدارک بین المللی است ، ناگزیر است که زبان انگلیسی خود را تقویت نماید و تا حد امکان بدین تبحر دست یابد که خود مطالب مورد نیاز خود را از منابع گوناگون استخراج و مطالعه نماید ، که مستحضر هستید بیشترین و معتبرترین منابع به زبان انگلیسی هستند ، پس بهتر است به جای اینکه فراگیرنده به فرار از انگلیسی تشویق شود به تقویت آن ترغیب گردد.
    اشتباه در یادگیری مساله ای است که در آموزشگاه ها نیز میتواند رخ دهد ، خصوصا جاهایی که از هر فردی برای تدریس استفاده می کنند .

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    ebook این کتاب نیست و نسبتا افراد زیادی در سر تاس ر دنیا دنبابشن ولی همه مجبورن Hard copy بخرند. مطالب آن هم نسبت به گذشته تغییر زیادی داشته . من هر دو را دارم و هر دو رو هم خوندم . من می گم فرق داره البته این نظر کلی که حتی توسط افراد دیگه در سراسر دنیا و در فروم های بین المللی هم ارائه می شود. . حالا شما برو هی TOC شو نگاه کن بگو فرقی نداره یا بگو موجود هست . به حال من فرقی نمی کنه . بعد PDF رو از جایی Download کن و بگذار توی سایت اگر می گین هست .در سراسر دنیا آدم های زیادی دنبالشن !!!

Maybe Your Right ??? God Knows the truth !!!!

ویرایش توسط shabake_karan : 2006-06-05 در ساعت 03:26 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ebook این کتاب نیست و مطالب آن هم نسبت به گذشته تغییر زیادی داشته . من هر دو را دارم و هر دو رو هم خوندم . من می گم فرق داره . حالا شما برو هی TOC شو نگاه کن بگو فرقی نداره یا بگو هست . به حال من فرقی نمی کنه بعد PDF رو از جایی Download کن و بگذار توی سایت اگر می گین هست . یه دنیا آدم دنبالشن !!!
    هر چی شما می گی !!!

Maybe Your Right ??? God Knows the truth !!!!
    سلام دوست گرامی ،

لینکی که تقدیم شد لینک فروش eBook این کتاب از انتشارات Mc Graw-Hill است که برای دلالت بر وجود نسخه الکترونیکی این کتاب کفایت می کند . اینکه شما به eBook این کتاب دسترسی نداشته اید و یا آن را ندیده اید دلیل مناسبی بر ادعای عدم وجود آن نمی تواند باشد.
    لینک زیر نیز نسخه الکترونیکی این کتاب در سایت آمازون را به صورت Online در اختیار شما قرار می دهد که به کمک آن جستجو در کتاب نیز می توانید انجام دهید :
    http://www.amazon.com/gp/sitbv3/read...sin=0072255382#

شما که هر دو کتاب را دارید اگر کمی دقیق تر در متون فصول مختلف تامل و نگاه کنید ، خواهید دید که تغییر زیادی وجود ندارد و کتاب نسبت به قبل کمی کاملتر شده که این ذات ویرایش کتب فن آوریهای نوین است. این قیاس بین چاپهای اول و دوم نیز به همین شکل بود و تغییرات در حد کم وجود داشت.
    کسانی که چاپ 2003 کتاب را دارند با استفاده از لینک فوق می توانند مطالب آن چاپ را با این چاپ مقایسه و قضاوت کنند.

ویرایش توسط Nashre Elm : 2006-06-05 در ساعت 04:12 AM

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    دوست عزیز ،
    search inside the book سرویسی است که آمازون در اختیار شما می گذارد ؛ البته نه برای هر کتابی و در ان تنها بخش محدودی از کتاب را به شما نشان می دهد. اصولا این بخش موارد زیر را به شما نشان می دهد :

1. Front Cover
    2. TOC
    3. Copyright
    4. Disclamar
    5. One or two Sample Chapter (s)
    6 Index
    7. Back Cover

در ضمن شما اگر که به سایت CWNP مراجعه کنید ، در اونجا نوشته شده که این فقط به شکل paper back و hard copy فروخته می شود . و البته لازم به ذکر است که CBT توسط سایت به عنوان یک مرجه آموزشی تایئد می شود ولی در کنار کتاب. سعی کنید از گمراه کردن دیگران جلوگیری کنید. در ضمن باز هم تکمیل می کنم تغییرات و اضافات زیادی در چاپ جدید دیده می شود.

عضو غیر فعال
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز ،

search inside the book سرویسی است که آمازون در اختیار شما می گذارد ؛ البته نه برای هر کتابی و در ان تنها بخش محدودی از کتاب را به شما نشان می دهد. اصولا این بخش موارد زیر را به شما نشان می دهد :

1. Front Cover

2. TOC

3. Copyright

4. Disclamar

5. One or two Sample Chapter (s)

6 Index

7. Back Cover

در ضمن شما اگر که به سایت CWNP مراجعه کنید ، در اونجا نوشته شده که این فقط به شکل paper back و hard copy فروخته می شود . و البته لازم به ذکر است که CBT توسط سایت به عنوان یک مرجه آموزشی تایئد می شود ولی در کنار کتاب. سعی کنید از گمراه کردن دیگران جلوگیری کنید. در ضمن باز هم تکمیل می کنم تغییرات و اضافات زیادی در چاپ جدید دیده می شود.

سلام دوست گرامی ،

شما حتی قبول زحمت نفرمودید که چک بفرمائید ببینید در آدرسی که تقدیم شد کل کتاب وجود داره یا نه !!! شما کافی بود صفحه به صفحه جلو می رفتید و این مورد را بررسی می فرمودید.
    بهتر است همیشه سعی نمائیم حرفهایی که می زنیم خصوصا در این سایت و یا انجمنهای تخصصی دیگر ، معتبر و مستند باشه و تا حد ممکن از اظهارنظرهای شخصی در قالب مطالب علمی پرهیز کنیم . از اینرو لطف بفرمائید و در اینجا لیست کلیه تغییرات بین چاپهای دوم و سوم را مشروح اعلام بفرمائید و در نهایت ذکر بفرمائید که این تغییرات که به قول شما زیاد است نهایتا چند درصد کتاب خواهد بود!
    دوستان گرامی ما خودشون نیز می توانند با مراجعه به لینکی که قبلا تقدیم شد و مقایسه با چاپ دوم در مورد بیانات شما قضاوت کنند.
    شما اگر به عرائض ما در متنهای قبلی دقت کنید ملاحظه خواهید فرمود که ما CBT را در کنار کتاب توصیه کرده ایم و اصلا با توصیه ما به خواندن کتاب و اعلام نام آن بود که شما عجولانه ، فرمودید که کتاب آخرین چاپش 2003 است و بعد با دیدن لینکی که تقدیم شد و به طور مستند اعلام شد که کتاب آخرین چاپش 2005 ، نظر دیگری بیان داشتید و بحث به سمت دیگری کشیده شد. پس ما CBT را همراه با کتاب توصیه کرده ایم و در این سایت که اساتید بزرگواری حضور دارند خود قاضیان خوبی برای تهمتی هستند که شما به راحتی به دیگران می زنید!! آیا کوچکترین اسائه ادبی از ما در متنهای قبلی وجود داشت که اینچنین و به راحتی توهین می فرمائید! شما در متن گذشتتون هم به سبکی که انتظار نمی رفت و شاید خارج از شئن محیطهای علمی و انجمنهای تخصصی چون اینجا باشد و با لحنی پرخاشگرایانه آنچنان جواب دادید که خودتون به فاصله زمانی کوتاهی متوجه گشتید و متنتون را عوض کردید که متن قبلی شما و قضاوت در مورد آن در پاسخ قبلی ما موجود است.
    دوست گرامی ، ما در اینجا این بحث را به پایان می بریم و پاسخی در این تاپیک عرض نخواهیم کرد چراکه شاید بحث از حالت علمی و منطقی خارج گشته و صرفا محدود به الزام به پاسخگوئی گشته است و از موضوع اصلی تاپیک کمی فاصله گرفته شده است. ولی دوست گرامی ما به یاد داشته باشید که همواره انتظار می رود انسانی که دانش می اندوزد همچون درختی که پربار می گردد با گذشت ایام فروتن گردد و در بحث و جدلهای تخصصی و علمی صبور باشد و خدای ناکرده به الفاظی خارج از شئن آن فضا متوسل نگردد. ما از دوست گرامی چون شما انتظار ی بیش از این داریم .
    در نهایت اگر جایی صحبتی به میان آمده که خاطر شما و یا دیگری را آزرده نموده است ، از همگان پوزش می طلبیم.

نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    دوستان ، متاسافنه یک موضوع ساده کمی به بحث کشیده شد و یک سوال ساده را به چالش کشید . من لینک رو دیدم ، شما تنها پس از دیدن چند صفحه ائلیه فصل یک به بخش index منتقل می شود . پس در این مورد کم لطفی فرمودید .دوست عزیز من از اول هم در مورد نسخه الکترونیکی گفتم که تا 2003 یعنی چاپ دوم اون بیشتر در دسترس نیست .بعد هم تهمت کجا بود . شما هنوز ادعای خود را اثبات نکرده اید مبنی وجود کتاب به شکل نسخه الکترونیکی. بعد هم شما کمی در اینترنت بگردید و نقطه نظرات کاربران از سراسر دنیا را ببینید . من ترجیح می دهم همانند شما بحث این چنینی را ادامه ندهم . تمامی اداعا های من شما هست . هر کسی به نوبه خود ببیند و قضاوت کند .
    زحمات و تلاش تمام دوستان در فروم قابل تحسین و تقدیر است و این به نوبه خود پوایایی و تعهد در کاربران رو می رساند . من از زحمات دوست عزیز Nashre Elm کاملا متشکرم و از کمک ایشان در پاسخ ها کاملا قدردانی می کنم . پاسخ های ایشان به نوبه خود ارزشمند است و خدمات و راهنمایی های ایشان قابل تحسی ن. لازم بذکر است هی چگونه کدورت و کینه توزی فی ما بین ما وجود دارد و من شخصا در صورت هر گونه برداشت توهین آمیز از ایشان عذر خواهی می کنم. هدف کمک به سایر دوستان است آنهم با تمام قوا و نیرو !!

ویرایش توسط shabake_karan : 2006-06-05 در ساعت 06:38 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

کلاس CWNA

کتاب CWNA

بهزاد نظرداد

مهندس بهزاد نظرداد

دانلود cwna

دانلود بهزاد نظرداد

دانلود جزوات pdf محصولات itttc

دانلود محصولات itttc

بهزاد نظر داد

مدارک مهندس بهزاد نظرداد

itttc دانلود محصولات

دانلود نظرداد

دانلود جزوه itttc

محصولات itttc

itttc

نظر داد itttc

cwna آموزشگاه

نظرات در مورد کیفیت محصولات itttc بهزاد نظرداددانلود جزوه آموزشی ccna مهندس بهزاد نظردادمهندس بهزاد نظرداد CCNAک‍پی محصولات آموزشی نظردادccna دانلود itttcخرید فیلم های اموزشی مهندس بهزاد نظر داددانلود درس دوم بهزاد نظردادdownload itttc network

برچسب برای این موضوع