صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: لینک 19 کیلومتری وایرلس

نام حقيقي: ali karimi

عضو غیر فعال شناسه تصویری linkdevs
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه توهینی سر زده معذرت می خوام
    اما اگر دروغ گفتن و تهمت زدن و خراب کاری کردن و گمراه کردن .....................
    اما این اولین بار نیست شما کار ناقصی انجام می دید ولی جای شکرش باقیه که این دفعه قبول کردید البته اونم بخاطر اینه که این دفعه خیلی تابلو بوده !!!!
    من به عنوان پیشنهاد به دوست عزیزمان یک برند معرفی کردم که چندین نمونه نصب شده داریم که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ پایداری مناسب است که حتی حاضریم مهلت تست هم بدهیم نه اینکه شما چند تا برند بخرید تا ببنید کدومشان جواب می ده و هر کدوم که جواب نداد رو دستتون باد کنه یا دوباره زیر قیمت ازتون به خاطر باز شده نایلون و پیچ شدن ازتون بردارند( بلایی که سر یکی از دوستان اومد)
    اما من تک تک کلماتی که نوشتم عین واقعیت است( منظورم راجع به جنیدی ها و لینک های نصب شده است )

ویرایش توسط linkdevs : 2006-05-04 در ساعت 10:37 PM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوستان من نه می خوام این لینک رو بردارم و نه خواستم اینجا برای خودم گورم رو تنگ تر کنم ولی اعتقادی دارم که اگر جایی ضربه ای دیده باشم سعی می کنم کسان دیگراز اونجا متضرر نشند.
    کسی که برای شعور بقیه احترامی قایل نیست به هیچ وجه قابل اطمینان نیست که توی حرف های امامانمون چندین بار شنیدید.من اگر اشتباهی کردم فرقی نداره کجا و در حضور چه کسی از اعترافش هیچ واهمه ای ندارم اگر تهمتی هم زدید یا حرفی خودتون می دونید و من البته خیلی بعدها من اگر چیزی به شما نسبت دادم(رنگ کردن لینک سیس و فروختن به نام هایتچی که ...)با مدرک و شواهد کامل بوده و اونهایی که باید ،دیدند.
    بدرستی که اگر راستی رستی

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

آقا بيا بگو بالاخره اين لينک شما راه افتاد يا نه .

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    نه دوست عزیز.
    هنوز اقدامی در این مورد صورت نگرفته.

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام به تمامی دوستان ، همکاران و مدیران سایت
    سعی کنید که جو و محیط دوستانه سایت رو به اغتشاش نکشید ، اگر هم که احساس می کنید که هنوز این بحث قابل جدل بیشتر هست خواهشا بیرون forum این موضوع رو با هم پی گیری کنید. این فروم برای خیلی از مبتدی های و مهمانان جذابه وجود چنین صحبت هایی ممکنه اثر منفی روی طرز تفکر اونه بگذاره. به نظر من که دیگه جای بحث نداره و خوب نیست که دو تا عضو به خاطر یه موضوعی که اصلن مهم نیست با هم بحث کنند. من از جفت طرفین خواهش میکنم که کدورت رو کنار بگذارند. رفاقت و business رو ار هم جدا کنید ما اینجا اول همه دوستیم بعد خریدار یا فروشنده.

با تشکر از هم شما

نام حقيقي: Hamid S

عضو عادی شناسه تصویری Samen
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    11
    با سلام
    همون جوری که یکی از دوستان گفتند 19 کیلومتر ، فاصله خیلی زیادی هم نیست
    اگر از 2.4 به خوای بدون بوستر استفاده کنی از سری های WI-LAN 110-24 یا Alvarion DS-11 رو تا 40 کیلو متر هم تست شدست
    اگر با بوستر به خوای این کار رو انجام بدی هر چی ببندی کار میکنه
    با 5.8 هم Teletronics tt5800

نام حقيقي: محمد جواد خردمند

عضو عادی شناسه تصویری javadkh
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    56
    سلام دوست عزیز باید بگم تلترونیکس 2400 هنوز وارد بازار ایران نشده در ضمن کسایی که می خوان بوستر 500میلی وات بذارن فکر بروبچه های ارتباطات رادیویی رو کردن در کل من بهترین برند در این زمینه رو airaya می دونم چون جواب داده در ضمن خواهش می کنم از حالا به بعد از دوستان کسی در مورد SENAO 2611CB5 حرفی نزنه مگه نه خودم دادگاهشو می گیرم وبه اتهام توهین به دوستان وایرلس کار تحت تعقیب کیفری قرارش می دم بنده خدا سناو 2611 دید مستقیمش چیه که غیر مستقیمش چی باشه اول فکر کنیدبعدش بنویسیدمخلص همه شما -کرمان -خردمند -09133432706

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما میتوانید تا بیش از 50 کیلومتر با هر عرض باندی از سیستم wireless استفاده کنید - جه در شهر و جه خارج از شهر - البته در باند 5.8 GHz , البته در خارج از شهر میتوانید از سیستم 2.4GHZ هم استفاده کنید.
    جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از www.pg-co.com دیدن کنید.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام . وایر لس 30 کیلومتری است ؟

قیمتش چنده ؟ از کجا می تونم تهیه کنم ؟

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    شما برای این لینکتون میتونید از تجهیزات 5.8 تلترونیکس که ما خودمون داریم الان روش فعالیت وسیع می کنیم کار کنید
    54 مگا بیت خروجی دارن و از لحاظ مسافت خیلی خوب جواب میدن
    یک لینک حدود 1 تومان در میاد که برای 2 تا دستگاه 5.8 آوت دور و 2 تا تبدیل و 2 تا آنتن 5.8 پارابولیک 27 دی بی فکر کنم خیلی مناسب باشه
    در لحاظ کیفیت هم جوابش رو پس داده

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز
    يكي از بهترين سيستمها كه در اين فاصله جوابگوي شما باشد استفاده از سيستمهاي alvarion ميباشد. شما ميتوايد از يك لينك 14mbps در باند فركانسي 5.8 GHz استفاده كنيد . با توجه به اينكه اين سيستمها از تكنولوژي OFDM استفاده ميكنند لزوم باز بودن فضاي انتقال سيگنال Freznel Zone منتفي ميباشد. با بهره گيري از يك آنتن 27dBi و يك سيستم B14 ميتوانيد با كيفين بسيار بالائي سيگنال خود را ارسال نمائيد.
    جهت اطلاعات بيشتر ميتوانيد از سايت www.pg-co.com ديدن فرمائيد.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    الواریون از اینکه واسه این لینک حتی لینک های بالاتر جواب میده هیچ حرفی نیست
    اما مسئله اینه که مثلا یک لینک 5.8 با تروترونیکس با 1 تومان بسته میشه
    اما آلواریون هزینه یک سر لینک یعنی نه یک جفت آنتن و یک جفت رادیو بلکه فقط یک آنتن و یک رادیو کمتر از 1 تومان میشه ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد وایرلس یکی از مشکلات فعلی بخصوص در تهران عدم رعایت قوانین ارتباط جهانی regulation خاص و کاهش سطح نویز است. هرچند قوانین سفت وسخت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وجود دارد ولی کمتر شرکتی آنرا رعایت می کند و اجناس اکثراً بدون مجوز وارد و بفروش میرسند.
    ولی اگر سری به سایت www.PG-Co.com بزنيد و مشخصات سیستمهای آلواریون فقط و فقط مدلهای آمریکایی آنرا ببینید ، و اگر مثل من از کاربران چندین لینک یا شبکه آن در تهران شلوغ و شبکه های بانکی حرفه ای باشید ، تازه متوجه تفاوتهای یک سیستم حرفه ای با توان خروجی کم و بدون نیاز به بوستر که تا 60 کیلومتر تست آنرا شخصاً دارم با سیستمهای مغازه ای بدون کیفیت که به هر ضرب وزور و با توان بالا می خواهند کار کنند می شوید.
    بالاخره هم بنز و بی ام و در جاده راه می روند وهم پیکان ، ولی آیا مقایسه آنها بچه گانه نیست؟

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    صباح الخیر یا hase وقت کردی تاریخ تاپیک رو یه نگاه بنداز

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تروترونیکس