صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 22

موضوع: hitech wireless=linksys

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30

Icon13 hitech wireless=linksys

مدتی هست که یکی از دوستان داره روی برند hitech مانور میده و آمریکایی بودنش رو تضمین میده ولی اصلاً هیچ محصولی در رابطه با شبکه های بی سیم از این hitech wireless وجود نداره و هیچ تولید کننده ای با این نام و نشونی در هیچ کجا ثبت نشده است و این محصولات به اصطلاح hitech محصولاتlinksys هست که فقط firmware اونها تغییر کرده
    مراقب برندهای بی نام و نشون دیگه هم باشین

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط almas455 : 2006-04-04 در ساعت 04:37 PM

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    لطفا منابع اطلاعاتی خودتون رو ذکر کنید

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    چون صابون این برند به تنم خورده و با بچه های ساخت سیستم در ارتباط بودم و اونها هم تایید کردند عرض می کنم
    بهترین روش این هست که یک بورد از برو بچه ها تهیه کنید و با wrt54gsمقایسه کنید لینکهای زیر رو هم می تونید ببینید
    http://www.version6.net/gallery/WRT54GL?page=1

اگر هم می خواهید تا از دستگاهتون مطمئن بشد فقط کافیه تا مک آدرس اون رو اینجا تست کنید تا بتون بگه ماله کدوم کمپانی هست:
    http://www.coffer.com/mac_find/
    البته مدلهای دیگه ای از همین هایتچ هست که کالبد شکافی نشده ولی کافیه سایت www.hitechwireless.comرو ببینید تا بفهمید فقط یک فروشنده تجهیزات هست نه یک تولید کننده و همین طور هم که گفتم تولید کننده ای به این نام نیست.
    برندهای دیگه هم هست که باز هم جای سوال داره چون همیشه وقتی کاری توش پنهان کاری هست یه جاش داره می لنگه اگر کسی از برندش مطمئن باشه که بوردها و زchipها رو پاک نمی کنه

ویرایش توسط almas455 : 2006-04-05 در ساعت 04:41 PM

نام حقيقي: ali karimi

عضو غیر فعال شناسه تصویری linkdevs
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    چه خوب است که مکانی است که هر کس تاکید می کنم که هرکسی که هر چه می داند و نمی داند می نویسد ( مثلا ً مثل خود ما !!!!!!!! )
    بذارین ماجرا رو از اینجا شروع کنم که شرکت ما مدتی بردهای وایرلسی با نام تجاری Hitech Wireless رو به بازار عرضه کرد با تاکید بر این مشخصات که 250 میلی وات توان خروجی دارد 14 کاناله است و 54Mbps است و امکاناتی نظیر Qos,Bandwith Controler و ... دارد .
    و انصافا هر کس از این بردها استفاده کرد راضی بود و مشتری دائم ما شد . این بردها توسط یکی از همکاران در یکی از دانشگاهای اصفهان با توجه به امکاناتی که دانشگاه داشت تست شدند و پس از تست توان بردها 236 میلی وات اعلام شد .
    شرکت ما نه تنها این برد بلکه کلیه محصولات شزکت رو با تضمین به مشتری می دهد بدین صورت که مشتری تجهیزات را می برد نصب می کند و اگر از کارایی تجهیزات راضی بود پول تجهیزات را می دهد و گرنه تجهیزات را مرجوع می کند که این موضوع را را بارها و بارها انجام داده ایم با مدت تست هایی که خود مشتری اعلام می کرد ( یک هفته ، یک ماه و ...)
    و آقای جنیدی عزیز یکی از این مشتری ها بود البته همانطور که می دانید آقای جنیدی روی محصولات Senao کار می کنند و ایشان دو تا از این برد ها را بردند و نصب کردند و راضی بودند. ( البته قیمت این برد ها کمی گرانتر از Senao است!!!)
    اما ماجرا از اینجا شروع شد که یک روز ایشان از این بردها و چند عدد DVB و کارت شبکه بی سیم سفارش دادند و پولش را ندادند و مدتی از ایشان خبربی نبود تا بعد از پیگیری مکرر ما ایشان گفتند که ظاهر بردهای شما مثل بردهای Linksys می باشد و ما پول شما را نمی دهیم و ما به ایشان گفتیم اگر با بردها مشکلی دارید بردها را مرجوع کنید و هزینه تان را بگیرید و ایشان تجهیزات را مرجوع نمی کردند و خواستار تفاوت قیمت بردها با Linksys و همچنین هزینه نصب راه اندازی لینکشان از ما بودند !!! یعنی ما قبول کنیم بردهاکارایی Linksys رو دارند ( 66 میلی وات) و تازه پول زور هم بهشان بدهیم .
    ما همین جا اعلام می کنیم کسانی که از این بردها استفاده کرده اند و ناراضی هستند می توانند بردها را مرجوع کنند و هزینه شان را دریافت کنند .
    اما در مورد برندهای دیگر Hitech ، آقایان جراحان کلاهبردار ، آقایان کالبد شکاف اگر فکر می کنید برندهایی مثل Linksys و امثال آن که شما با آنها کار کرده اید می توانند فواصل بالای 60 کیلومتر را با پهنای باند بالا و قیمت مناسب ساپورت کند یا علی ، ما اولین مشتری هستیم .
    دوستان عزیز عذر خواهی می کنم که این مکان برای بحث و جدل بین مشتری و فروشنده شد دوستان اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و نمونه های نصب شده دارند با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایند .
    88314783-021 88320578-021
    و از دوستان خواهش می کنم نسبت به اعتبار کاربران سایتها اطمینان حاصل کنند و مثل ما ... .

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30

Icon1

نقل قول نوشته اصلی توسط linkdevs
    با سلام
    چه خوب است که مکانی است که هر کس تاکید می کنم که هرکسی که هر چه می داند و نمی داند می نویسد ( مثلا ً مثل خود ما !!!!!!!! )
    بذارین ماجرا رو از اینجا شروع کنم که شرکت ما مدتی بردهای وایرلسی با نام تجاری Hitech Wireless رو به بازار عرضه کرد با تاکید بر این مشخصات که 250 میلی وات توان خروجی دارد 14 کاناله است و 54Mbps است و امکاناتی نظیر Qos,Bandwith Controler و ... دارد .
    و انصافا هر کس از این بردها استفاده کرد راضی بود و مشتری دائم ما شد . این بردها توسط یکی از همکاران در یکی از دانشگاهای اصفهان با توجه به امکاناتی که دانشگاه داشت تست شدند و پس از تست توان بردها 236 میلی وات اعلام شد .
    شرکت ما نه تنها این برد بلکه کلیه محصولات شزکت رو با تضمین به مشتری می دهد بدین صورت که مشتری تجهیزات را می برد نصب می کند و اگر از کارایی تجهیزات راضی بود پول تجهیزات را می دهد و گرنه تجهیزات را مرجوع می کند که این موضوع را را بارها و بارها انجام داده ایم با مدت تست هایی که خود مشتری اعلام می کرد ( یک هفته ، یک ماه و ...)
    و آقای جنیدی عزیز یکی از این مشتری ها بود البته همانطور که می دانید آقای جنیدی روی محصولات Senao کار می کنند و ایشان دو تا از این برد ها را بردند و نصب کردند و راضی بودند. ( البته قیمت این برد ها کمی گرانتر از Senao است!!!)
    اما ماجرا از اینجا شروع شد که یک روز ایشان از این بردها و چند عدد DVB و کارت شبکه بی سیم سفارش دادند و پولش را ندادند و مدتی از ایشان خبربی نبود تا بعد از پیگیری مکرر ما ایشان گفتند که ظاهر بردهای شما مثل بردهای Linksys می باشد و ما پول شما را نمی دهیم و ما به ایشان گفتیم اگر با بردها مشکلی دارید بردها را مرجوع کنید و هزینه تان را بگیرید و ایشان تجهیزات را مرجوع نمی کردند و خواستار تفاوت قیمت بردها با Linksys و همچنین هزینه نصب راه اندازی لینکشان از ما بودند !!! یعنی ما قبول کنیم بردهاکارایی Linksys رو دارند ( 66 میلی وات) و تازه پول زور هم بهشان بدهیم .
    ********ما همین جا اعلام می کنیم کسانی که از این بردها استفاده کرده اند و ناراضی هستند می توانند بردها را مرجوع کنند و هزینه شان را دریافت کنند .*******
    اما در مورد برندهای دیگر Hitech ، آقایان جراحان کلاهبردار ، آقایان کالبد شکاف اگر فکر می کنید برندهایی مثل Linksys و امثال آن که شما با آنها کار کرده اید می توانند فواصل بالای 60 کیلومتر را با پهنای باند بالا و قیمت مناسب ساپورت کند یا علی ، ما اولین مشتری هستیم .
    دوستان عزیز عذر خواهی می کنم که این مکان برای بحث و جدل بین مشتری و فروشنده شد دوستان اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و نمونه های نصب شده دارند با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایند .
    88314783-021 88320578-021
    و از دوستان خواهش می کنم نسبت به اعتبار کاربران سایتها اطمینان حاصل کنند و مثل ما ... .

بالاخره نفهمیدیم چه می داند و نمی داند به کجا رسید!!!
    اگر شکی نسبت به پستهایی که زده شده دارید به لینکها مراجعه کنید تا ادعای مدعیان ثابت گردد مخصوصاً بحث مک آدرس ها.البته اونهایی که دستگاه رو قبلاً تهیه کردند.
    متاسفانه شما بند ******-----******رو باید دو باره بخونید ببینید چی گفتید و چه شده بود.
    کلاهبردار هم همه می دوند که کسانی هستند که در کارشون شفافیت کافی نداشته اند و هنوز زیر بار قناری رنگ کردن نمی رند!!!!
    اینجا رو هم به زور خونه تبدیل نکنیم و فقط حرف فنی بزنیم.
    اگر دوستان و مخصوصاً مدیر بخش صلاح بدونند بحث فنی تا روشن شدن کامل قضیه ادامه داشته باشه؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری net-man
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه حل

من فکر ميکنم بهترين راه حل اين باشه که مک آدرس يکي از اين دستگاه ها رو تو همون سايتي که الماس گفته چک کنيم.
    من اون سايت و چک کردم. همه اطلاعاتش درسته.
    با وارد کردن مک آدرس نام کمپاني توليد کننده رو ميده

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    سودء تفاهم نشه ، این بردها در خیلی از دستگاه ها استفاده میشه مثلا همین WRT54G چون به آقاییون حال داده روی خیلی از رادیو ها استفاده شده حتی به صورت CPE برای WISP ها و عوض کردن MAC هم فکر نمیکنم مشکلی باشه !
    من از دوستمون تا حالا برد نخریدم ولی تا بحال شخصاFirmWare های این بردها رو با هم عوض کردم مثلا ماله Linksys روی PowerNoc و با توجه به قابلیت سخت افزاری امکانات خوبی بهش اضافه شده و کار کرده !

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    این روزها دیگه دوره خودسازی گذشته
    گذشت اون زمانی که یک شرکت یک جنس تولید می کرد و همون رو با اسم خودش می فروخت
    این روزها اسم مهم هست فقط
    زیاد میبینیم که یک شرکت معروف 100 تا محصول کاملا متفاوت داره
    واسه مثال ایسوس
    از مادربورد گرفته تا لبتاب و سرور و مونیتور و سی دی و تلفن و موبایل و بیسیم و ان تا محصول دیگه
    شما فکر می کنید همه اینها رو کارخانه اسیوس میسازه ؟
    نه عزیزم
    همه اینها نتیجه قرارداد با شرکت های دیگه هست و همگی تولید شرکت های دیگه هستن و فقط با نام ایسوس به فروش می رسن
    حالا که سناو و فی نت و تکنو ترند همگی یک ضاهر و باطن دارن پس همگی تقلبی هستن ؟
    یا چون سناو 2611 رو میده 140 فی نت میده 170 تکنو ترند میده 220 اینها مشکل دارن و تکنو ترند هم باید بده 140
    البته در کنار این مسئله هم کم نیست تعداد کسانی که تجهیزات بی نام و نشون را واسه اینکه سورس اون پیدا نشه یا سازنده اون معلوم نشه و فقط و فقط واسه فروش بیشتر اون را با یک نام دیگه به فروش میرسونن که اون هم دیه یک نوع سیاست کاری هست

عضو غیر فعال شناسه تصویری net-man
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نه دوست عزيز
    درسته که في نت و سنائو در يک کمپاني توليد مي شوند اما براي هر کدام از آنها مک آدرس جداگانه اي اختصاص داده شده و به عنوان يک محصول جداگانه استفاده مي شوند.
    در اين شکي نيست که firmware باعث افزايش کارايي يک دستگاه تا حدود 30 % مي شود اما طبق گفته الماس تغيير اين firmware باعث توليد محصول جديد نخواهد شد.

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30

Icon6

دوستان بگذارید روشن تر صحبت کنیم:
    یک محصول وقتی با یک سخت افزار مشخص تولید می شه یکسری مشخصات فنی داره که بعضی از اونها می تونه با توجه به نرم افزاری که روی اون می خواد راهبری کنه تعیین بشه ولی مشخصات فیزیکی اون هیچ تغییری نمی کنه مثلاً نرم افزار هیچ تاثیری توی بازه دمایی که دستگاه کارکرد مفید داره ندارد اما میشه یکسری قابلیت نرم فزاری توی اون اضافه کرد.و یا پاور دستگاه به رادیو اون بستگی داره ونمی شه 70mwرو به 235mwرسوند اگر همچین کاری بشه کرد باید مدیر فنی شرکتهای مختلف رو آویزون کرد که از سخت افزاراون استفاده بهینه نمی کنن
    من این پست رو به این علت شروع کردم که بدونید اگر دستگاهی می خرید این حق شماست که بدنید از کدوم کارخونه آمده بیرون از چه کشوری وبا چه مشخصات فنی نه اینکه گنجشک رو رنگ کنن بدن دستتون .
    دوست گرامی آقای خسروی اگر لطف کنید و قوانین تجارت رو بخونید بد نیست حرف شما کاملاً صحیح است که دیگه یه کارخونه همه محصولاتش رو خودش تولید نمی کنه ولی همچین الکی و بی سرو صاحب هم نیست.
    الان 60% از رادیو های شرکتهای مختلف از سونی و توشیبا و سناو و دیگر شرکت ها رو یک شرکت آمریکایی می سازه اما با سفارش خودشون و فقط همون یک چیپ رو می سازه و نه دیگر قطعات بورد رو..
    فقط یادتون باشه hitech همونlink sys خودمونه!!!!!
    باور ندارید مک اون رو امتحان کنید!
    درضمن چینی هست نه آمریکایی

ویرایش توسط almas455 : 2006-04-06 در ساعت 12:45 PM

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    hitech - Linksys - Power noc - Link Star اینها اونهایی که من با برد WRT54G V1 2 3.1
    دیدم ! هر کدوم با یک MAC !
    در رابطه با فیرم ویر هم بنا به سیاست کاری مثلا من وقتی فیرو ویر Linksys رو روی Power Noc ریختم Qos - Bandwith Man - Nat و یه سری امکانات دیگه هم بهش اضافه شد ! و صد البته میشد دستی پاور رو تا 251 Mw بالا برد ! در صورتی که قبلا تا 200 بود !
    حالا اینکه این پاور واقعی هست یا نه نمیدونم ولی این داستان گنجشک و قناری به این شدت هم نیست !

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    اگر در مورد wrt54g تحقيق کرده باشيد خواهيد ديد که بلغ بر 70 نوع firmware براي اين سخت افزار وجود داره . اما هيچ کدام از اين firmware ها باعث نميشوند که ماهيت اصلي اين وسيله تغيير کنه.
    اگر اين طور باشه با يک کار بسيار ساده ميشه wrt54g رو با قيمت 99 تومان خريد و يکي از firmware ها رو انتخاب کرد و روش نصب کرد و با اين کار يک device جديد از خودمون در بياريم.
    يعني همون کاري که آقاي کريمي کردند.
    قبول است که باعث افزايش کارايي مي شوند اما تا چه حد؟
    آيا باعث افزايش مقاومت دستگاه در مقابل گرما هم ميشوند؟
    آيا تغيير Firmware باعث هزينهايي معادل 100% بهاي دستگاه رو شامل ميشه؟
    آيا ما اجازه داريم تا با دستکاري نرم افزاري روي يک دستگاه، دستگاه جديدي خلق کنيم و خود را نماينده توليد کننده اي معرفي کنيم که هيچگاه چنين محصولي را توليد نکرده است.
    جاي تامل و مطالعه براي دوستان باقي است!

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    از akaخواهش می کنم mac های هر چهار برندی رو که فرمودند تست بگیرند یا اینجا بگذارند تا ما هم ببینیم.
    دوستان هیچ تولید کننده ای به نام hitech wireless ثبت نشده این رو می تونید به راحتی بفهمید آمریکا مثل ایران بی حساب کتاب نیست که الکی شرکت برای خودش کار کنه اداره کار و یا بقیه وزارت خونه ها سرشون بی کلاه بمونه.
    حرف آکا هم درسته می شه پاور200 رو کمی 10-15% اون هم فقط به صورت نمایشی بالا برد نه اینکه 70 بشه 235

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Hitech

با سلام
    من دستگاه و تجهيزاتي ندارم كه بتونم تست كنم كه توان خروجي اين بردها چقدر است ولي من قبلا سنائو را با آمپلي500 ميلي گذاشته بودم تو فاصله 23كيلومتر كار ميكرد يكي از آمپلي ها سوخت الان 2 تا از اين بردها رو بجاش نصب كردهم داره كار ميكنه البته تازه 2 ماهه نصب كردم بعدش قطع بشه نمي دونم ولي تا حالا يك تايم اوت هم نداشتم . من بخاطر قيمتش گرفتم خوب جواب داده .اگه توانش همون Linksys بود فكر نمي كنم اين فاصله رو ميتونستم جواب بگيرم پس احتمالا توانش بالا باشه.

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    خوبه که پست هایی که زده می شه منطقی باشه همه کسانی که اینجا این حرفها رو می خونن حداقل یکبار با لینک وایرلس سر و کار داشتن و می دونن وایرلس توی مسافت بالا یعنی چی
    پس منطقی باش دوست عزیز

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تجهیزات wireless hitech

linksys مشکل در QOS

linksys wrt54g نصب و راه اندازی مودم وایرلس

برچسب برای این موضوع