صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: hitech wireless=linksys

نام حقيقي: ali karimi

عضو غیر فعال شناسه تصویری linkdevs
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    دیدن و تستش مجانیه

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    یکی از دوستان زحمت این کار رو بکشه چون من وقتی این اطلاعات دقیق رو دارم آب توی هاون نمی کوبم
    http://www.linksysinfo.org/modules.p...pid=6#wrt54gs2
    فکر نمی کنم 23 کیلومتر راه رفتن خیلی راحت باشه
    وقتی با رادیوBMC2050kmlتوی همین بردها بکار رفته چه بصورت ترکیبی و چه بصورت جداگانه و صد البته در بردهای دیگه ای مثل ایسوس و صچندین برد معرف دیگه توی فاصله 100متری 79mwبیشتر گزارش نشده کسی باور می کنه 23 کیلومتر جواب بده که بیاد وقتش رو هدر بده

ویرایش توسط almas455 : 2006-04-09 در ساعت 01:28 AM

نام حقيقي: محمد جواد خردمند

عضو عادی شناسه تصویری javadkh
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    56
    بابا شما چرا به هم مي پريد؟
    اينجا فروم مباحثه وتبادل اطلاعته نه جايي كه آقايون بازار همديگه رو خراب كنند .
    هميشه يادتون باشه كه شما تعيين مي كنيد مشتري چي بخره وخودتون بايد جواب پس بدين
    پس دليلي نداره كه من بگم الماس دروغ مي گه يا كيميا يا آكا يا ....حتي خودم ممكنه راست نگم .
    بياييد بشينيم با هم اطلاعاتمونو بروز كنيم وايرلس تو كشور ما صنعت جديديه ومشتري مثل كامپيوتر ازش سر در نمي ياره .
    چه اشكالي داره ما بتونيم به هم آي دي هاي همو بديم ودوستانه جلسه بذاريم وحتي به همديگه دستگاه بفروشيم .
    بعنوان مثال من يكي رو سراغ دارم توي يزد كه داره يك مسافت 2 كيلومتري با پلانت ايندور 4000 برقرار مي كنه وخودش اونارو باكس مي كنه خيلي شيك وبعنوان آوتدور مي فروشه 400 تومن .
    خوب ما بايد بگيم طرف كلاه برداره ؟
    نه عزيزان اينجا ايرانه وما بايد به هم كمك كنيم تا بتونيم از اين كار سود ببريم .
    بقول دوستمون آمريكا نيست كه حساب داشته باشه كه بخوان پوستمونو بكنن .
    آقااااااااااااااااااااااا اااااااا بي سيم قيمت نداره !!!!!
    اينو قبول كنيد هركسي به فراخور محيطش ومشتريش مي تونه مزد كارشو بگيره
    اگرم شكايتي هست مطمئنا زيرآب زني يكي از خود ماها در حق همكارمونه . ببخشيد سر همتونو درد آوردم
    مخلص همتونم هستم دوست دارم جلسه بذاريم
    خيلي خوب مي شه

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    اینjavadkhهم که اصلاً آب پاکی رو ریخت رو دست همه
    خوب چون مشتری ازش سر در نمیاره ما تا حد امکان تو پاچه ملت بکنیم این هم عجب حرفیه سود شما رو قطعه باید در حد معقول باشه روی کار کردنت هر چقدر می خوای با مشتری کنار بیا شما داری حرف یکی از همکارهای آقای کریمی رو می زنی که اینجا ایرانه و هر کاری دوست داریم برای سود باید انجام بدیم.
    همکاری هم که سر همکارش رو که فکر می کنه هیچ چیزی نمی فهمه و مثل یک مشتری عادی می خواد شیره رو رو سرش خالی کنه فکر نمی کنم وجدان کسی قبول کنه که بهش بگه همکار.
    از همون اول هم من گفتم باید حرف فنی زد من یک مسئله ای رو مطرح کردم که اگر درسته که دوستان متوجه می شن که چی بخرن یا نخرن اگر هم اشتباه می گم که باید با دلایل محکم نگذارید من حرف بزنم.
    دوست عزیز اینجا ایران است باید کمک کنیم اینجا رو برای خودمون بسازیم نه اینکه کمک کنیم سر هم کلاه بگذاریم

نام حقيقي: ali karimi

عضو غیر فعال شناسه تصویری linkdevs
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon3

نقل قول نوشته اصلی توسط almas455
    اینjavadkhهم که اصلاً آب پاکی رو ریخت رو دست همه
    خوب چون مشتری ازش سر در نمیاره ما تا حد امکان تو پاچه ملت بکنیم این هم عجب حرفیه سود شما رو قطعه باید در حد معقول باشه روی کار کردنت هر چقدر می خوای با مشتری کنار بیا شما داری حرف یکی از همکارهای آقای کریمی رو می زنی که اینجا ایرانه و هر کاری دوست داریم برای سود باید انجام بدیم.
    همکاری هم که سر همکارش رو که فکر می کنه هیچ چیزی نمی فهمه و مثل یک مشتری عادی می خواد شیره رو رو سرش خالی کنه فکر نمی کنم وجدان کسی قبول کنه که بهش بگه همکار.
    از همون اول هم من گفتم باید حرف فنی زد من یک مسئله ای رو مطرح کردم که اگر درسته که دوستان متوجه می شن که چی بخرن یا نخرن اگر هم اشتباه می گم که باید با دلایل محکم نگذارید من حرف بزنم.
    دوست عزیز اینجا ایران است باید کمک کنیم اینجا رو برای خودمون بسازیم نه اینکه کمک کنیم سر هم کلاه بگذاریم
    دوست عزیز جناب آقای جنیدی
    فکر کنم حرف اون روز من برای شما خیلی سنگین اومده که به شما گفتم آول دانش فنی خودتان را بالا ببرید و بعد ادعای ....
    دوست عزیز مشکل همیشه سر افرادی مثل شما است که فکر می کنند که خیلی می دانند اما در واقع هیچ نمی دانند . فکر کنم دوستان مختلف جوابهای خوبی به شما دادند اما باز شما نمی خواهید قبول کنید .
    وفکر کنم کلاه بردار کسی مثل شما باشد که 400000 تومان پول بردارد و بعد از گلویش پایین نرود و حالا هی زور بزند .
    ما این هزینه رو متقبل می شویم تا وضعیت به اصطلاح همکار هایی مثل شما برای همه مشخص بشود
    دوست عزیز فکر کنم از این بردها به اندازه کافی زیر دستت موجود باشد تا فرقشان را با لینک سیس بفهمی و فکر کنم هم فهمیدی اما .....
    باز من از همه دوستان از صمیم قلب عذرخواهی می کنم من خیلی سعی کردم بعضی حرفها رو نزنم اما چکنم
    شرمنده

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    دوستان لطفا در حد بحث علمی و فنی باشه و به حساب های شخصی کشیده نشه !
    منم mac آدرس ها رو میزارم

نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30

Icon1 linksys====hitech

از اون روز اول من اصلاً حرفی نشنیدم همش یکسری توجیهات بسیار با سطح علمی بالا بود که من هیچی نفهمیدم!!!!!!
    بله فرق این بوردها رو با لینکسیس هم فهمیدم:
    اول:بعضی از چیپ ها رو شما زحمت کشیدید روش رو پاک کردید تا کسی نفهمه اینها همون لینک سیس هست.
    دوم:بعضی امکانات توی اکسس و بقیه چیزها توسط آقای گوآلتی اسپارک انجام شده.
    سوماً اینکه این بردها برای شما سود بسیار سرشاری داشته که لینک سیس نمی تونسته به شما بده.
    لطفاً فنی باشه آقای کریمی چرا از اون ابتدا شما یه پست نزدید که اثبات کنه این بردها هایتچ هست ولی من با چند دلیل آمدم حرف زدم.
    آقای کریمی لطفاً دانش فنی خودتون رو بالا ببرید
    به این چهار تا چیز که بلدم اصلاً نمی شه گفت دانش فنی!!!!
    راستی دوستان هم بدونند که فقط ما با این مسئله بر نخوردیم دوستان دیگه ای هم بودند که فهمیدند چه کلاهی سرشون می ره ولی اونها زرنگ بودن قبل از استفاده کالبد شکافی کردند و ضرری از بابت نصب و تضمین مشتری ندیدند و همون ابتدا بردهای linksysرومرجوع کردند

ویرایش توسط almas455 : 2006-04-10 در ساعت 09:06 PM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تجهیزات wireless hitech

linksys مشکل در QOS

linksys wrt54g نصب و راه اندازی مودم وایرلس

برچسب برای این موضوع