نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط tsotodeh
  • 2 توسط PatoMat

موضوع: نرم افزار مدیریت کافی نت وایرلس؟؟؟؟

عضو غیر فعال شناسه تصویری hamidch
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10 نرم افزار مدیریت کافی نت وایرلس؟؟؟؟

با سلام و عرض احترام

ما با همکاری یکی از ای اس پی شهرمون داخل سالن فرودگاهی که در ان مشغول به کار هستیم یک کافی نت وایرلس رو دایر کردیم.البته خوب بیشتر مشتری های ما مسافرانی هستند که خودشون نوت بوک دارند و فقط با یک ای پی که ما بهشون می دیم به اینترنت وصل میشیند و دو سه کامپیوتر هم در غرفه داریم که دیگران می یاند و استفاده می کنند.
    حالا سوال من اینه که از چه نرم افزاری می شه واسه مدیریت این کافی نت استفاده کرد؟ با توجه به اینکه ما یه ای پی به مراجعه کننده می دیم تا از اون واسه وصل شدن استفاد ه کنه چجوری می شه مطمئن بود که از این ای پی در دفعات بعدی استفاده نکنه و کلی از این جور سوالات که فک رکنم دیگه نیاز به پرسیدنشون نباشه و شما اساتید متوجه منظور من شدید.

با تشکر منتظر راهنمایی شما هستم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    با توجه به اینکه ما یه ای پی به مراجعه کننده می دیم تا از اون واسه وصل شدن استفاد ه کنه چجوری می شه مطمئن بود که از این ای پی در دفعات بعدی استفاده نکنه و کلی از این جور سوالات که فک رکنم دیگه نیاز به پرسیدنشون نباشه و شما اساتید متوجه منظور من شدی
    این سوالاتون بیشتر به تنظیمات DHCP ربط داره تا نرم افزار مدیریت!

ali123ali سپاسگزاری کرده است.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    تشریف ببرید قسمت مقالات . راه اندازی سرویس VPN /

نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط PatoMat
    تشریف ببرید قسمت مقالات . راه اندازی سرویس VPN /
    با تشکر از راهنماییتون
    من متوجه منظور شما نشدم .تمام مقاله و تنظیمات رو خوندم ولی ربط اون رو پیدا نکردم.البته من واقعا مبتدی هستم.ممنون میشم که بیشتر توضیح بدید

نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    این چه ربطی به VPN داره.

با تشکر از راهنماییتون
    من متوجه منظور شما نشدم .تمام مقاله و تنظیمات رو خوندم ولی ربط اون رو پیدا نکردم.البته من واقعا مبتدی هستم.ممنون میشم که بیشتر توضیح بدید
    شما الان چه مشگلی دارید؟

نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    شاید منظورشون این باشه که یه اکانتینگ نصب بشه و با VPN کارها کنترل بشه؟!
    درسته؟

نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما الان چه مشگلی دارید؟
    موضوع اینه که من اصلا ربط این موضوع رو با vpnمتوجه نشدم. اگه یه راه حل ساده تر واسه این کار هست ممنون میشم توضیح بدید.
    در ضمن ایا از نرم افزارهایی که در کافی نت های معمولی استفاده میشه می شه برای اینکار استفاده کرد؟

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزیز فرمودند که میخوان کنترل بهتر و دقیقتری روی سیستم هایی داشته باشند که وارد شبکه میشوند و کنترلشون بصورتی باشه که جلوی سوء اسفاده رو بگیرند . اگرچه DHCP میتونه آدرس آی پی ها رو مرتبا تعویض کنه اما باز هم نمیتونه جلوی سوء استفاده رو بگیره .
    اما با راه اندازی VPN میشه جلوی این سوء استفاده رو گرفت و برای هر کاربر یک حساب در نظر گرفت .
    امیدوارم ربطش رو تونسته باشم برسونم.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    شما تمام ip هاتو block کن و فقط در صورت وصل شدن با vpn اجازه بده. یعنی اینترنتتو فقط برای vpn connectin هات nat کن.
    برای اکانتینگ هم از تمام نرم افزارای lan میتونی استفاده کنی. هیچ فرقی نداره.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    البته . . .
    با راه اندازی سرویس RRAS اینکار به خودی خود انجام میشه . منظورم NTA هست و نیازی به برنامه یا ابزار اضافه ای نیست . (مگر به سلیقه و نیاز خودتون . . . )

نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط PatoMat
    البته . . .
    با راه اندازی سرویس RRAS اینکار به خودی خود انجام میشه . منظورم NTA هست و نیازی به برنامه یا ابزار اضافه ای نیست . (مگر به سلیقه و نیاز خودتون . . . )
    با تشکر از راهنماییتون می شه لطف کنید و بیشتر در این مورد توضیح بدید؟ ببخشید من واقعا مبتدی هستم و نیاز به راهنمایی بیشتر شما دارم. از اینکه وقت می زارید و جواب می دید ممنونم.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidch
    با تشکر از راهنماییتون می شه لطف کنید و بیشتر در این مورد توضیح بدید؟ ببخشید من واقعا مبتدی هستم و نیاز به راهنمایی بیشتر شما دارم. از اینکه وقت می زارید و جواب می دید ممنونم.
    خواهش ميكنم دوست عزيز قابل شما رو نداره . اما بابت توضيحات فكر ميكنم اگه بگم كه بايد چيكار كنين بهتر باشه . شما طبق اين توضيح ژيش برين اگه بازم به مشكل برخوردين بفرمايين .

شما سرویس RRAS رو طبق مقاله VPN راه اندازی کنید . حالا روی قسمت Local کلیک کرده و باکس مربوط به Router را فعال کرده و RadioButtion مربوطه را بر روی حالت دوم یعنی LAN and demand-dial routing قرار دهید . حال این قسمت را Apply و OK کنید . سپس سرویس RRAS را راه اندازی مجد نمایید . حال از زیر مجموعه قسمت Local قسمت IP Routing را باز کرده بر روی قسمت General کلیک راست کرده و NewInterface را کلیک کنید . از پنجره باز شده گزینه NAT/Basic Firewall را انتخاب نمایید .
    حال اگر دقت کنید در همین قسمتی که قرار داریم یک گزینه به انتها اضافه شده است . (NAT/Basic Firewall) . آن را انتخاب کرده و در سمت راست صفحه کلیک راست کنید . حال گزینه NewInterface را انتخاب کنید . هر دو Interface با نام های Internal و Internet را یکی یکی انتخاب کنید . دقت داشته باشید اول Internal را انتخاب کنید و پس از اضافه شدن به سراغ Internet بروید . تا بداینجای کار سیستم شما هر درخواستی که به کارت شبکه های آن ارسال شود را نت کرده و به اصطلاح اینترنت را به آن ارائه میکند .
    برای شخصی کردن و محدود کردن اینترنت بر روی اینترفیس Internet کلیک راست کرده و Properties را باز کنید . برگه ی دوم یعنی Adress Pool را باز کرده و دکمه ی Add را بزنید .
    اگر به خاطر داشته باشید در سرویس RRAS در مقاله VPN توضیح داده شد که باید یک رنج آدرس آی پی برای کاربران تعریف کنیم که بعد از اتصال VPN به آنها اختصاص داده میشود .
    حال آن رنج آی پی را دقیقا در این قسمت وارد کنید .
    این پنجره را تایید و پنجره های بعدی را نیز ابتدا Apply و سپس Ok کنید و برای جلوگیری از وجود مشکل احتمالی سرویس RRAS را یکبار مجددا راه اندازی نمایید .

موفق باشيد .

emran_no و elaheee سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار کنترل وایرلس

نرم افزار کافی نت وایرلس

کافی نت وایرلس

http://forum.persiannetworks.com/f77/t11618.html

مدیریت کافی نت

نرم افزار مدیریت وایرلس

مدیریت وایرلس در کافی نت

برنامه مدیریت کافی نت وایرلس

مدیریت وایرلس کافی نت

نرم افزار مدیریت کافی نت با وایرلس

برنامه مدیریت وایرلس

نرم افزار کنترل rras

نرم افزار مدیریت کافی نت

نرم افزار مدیریت اینترنت وایرلس

نرم افزار مدیریت شبکه وایرلس

نرم افزار مدیریت شبکه وایرلس برای کافی نتمديريت وايلسکنترل کافی نت وایرلسنرم افزارمدیریت کافی نت با وایرلسمدیریت وایلسبرنامه کافی نت وایرلسنرم افزار مديريت كافي نت وايرلسبرنامه مدیریت اینترنت وایرلس کنترل وایرلس در کافی نتمدیریت کافی نت با وایرلس

برچسب برای این موضوع