نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: سوالی کاملا مبتدیانه در مورد اینترنت وایرلس

عضو غیر فعال شناسه تصویری hamidch
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

سوالی کاملا مبتدیانه در مورد اینترنت وایرلس

ب سلام و عرض احترام
    چند سوال در مورد اینترنت وایرلس داشتم که ممنون می شم که دوستان راهنمایی کنند.( البته سوالات من فقط جهت کاربر می باشد و در زمینه ارائه دهنده خدمات نیست)
    تجهیزات برای دریافت اینترنت وایرلس توسط یک کاربر چه چیزهایی است؟ ایا علاوه بر اکسس پوینت و مودم وایرلس تجهیزات دیگری نیز نیاز است؟
    ایا اکسس پوینت فقط یک انتن دریافتی است یا اینکه نه در کنارش تجهیزات دیگری مانند یک سرور نیز نیاز است؟
    معنی دسی بل در اینترنت وایرلس در چه زمینه ای است و مربوط به کدام دستگاه می باشد؟
    ایا مقاله ای اموزشی در این زمینه وجود دارد؟
    چه مارکهایی در این زمینه معتبر تر می باشند ؟
    تعرفه های 128 و 64 کیلو بایت چه قیمتهایی است؟
    با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام/.....
    یک آنتن وایرلس با اکسس پوینت.....یک اشتراک وایرلس که از همه مهمتره
    به نظر من از پارس آنلاین بگیر....من 6 ماهه دارم از 64-128 بصورت ددیکیت استفاده میکنم...
    هزینه ماهیانه این سرویس در حدود ماهیانه 415 هزار تومانه که تقریبا برای یک کافی نت با 12 کلاینت مناسبه
    امیدوارم کمکی کرده باشم
    موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

تحقیق در مورد اینترنت وایرلس

اینترنت ددیکیت

درباره اینترنت وایرلس

درباره سیستم وایرلس

درمورد سیستم وایر لس

درباره سیستم وایلسمقاله اینترنت وایر لسمقاله و تحقیق در مورد مودم وایرلسدر خصوص سیتم وایر لستحقیق در مورد wirelessعکس درمورد اینترنت وایرلسمقاله کامل در مورد اینترنت وایرلسدرمورد اينترنت وايلسمفهوم ددیکیتکمک در زمینه اینترنتتحقیق درموردسیستم وایر لسمعنی وایرلس ددیکیتاینترنت وایرلس ددیکیتمقاله در مورد اينترنت وايرلسمفهوم دسی بل در وایرلستحقیق در مورد اینترنت وایرلس در خانهتحقیق در مورد بستر اینترنت وایرلسپروژه درمورد اینترنت بیسیمتحقیق در مورد وایرلسمقاله در مورد اینترنت وایرلس

برچسب برای این موضوع