صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: شبكه كردن دو ساختمان با فاصله 500 متر

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon11 شبكه كردن دو ساختمان با فاصله 500 متر

سلام

بهترين راه براي اتصال دو ساختمان با فاصله كمتر از 500 متر كه همديگر را ازروي پشت بام مي بينند چيست ؟ با توجه به اين موضوع كه در هر ساختمان 4 كامپيوتر وجود داره و مجموع اين كامپيوترها قرار است از برنامه موجود روي سرور داخل يكي از اين ساختمانها استفاده كنند . اين برنامه تحت داس است و تبادل اطلاعات زيادي ندارد . ديگه اينكه چون ساختماها در يك جاي دور افتاده است و كسي براي سركشي دايمي به امكانات وجود نداره مي خوام تجهيزاتش حداقل لرغوبيت را داشته باشه در حال اينكه خوش قيمت هم باشه .

از دوستان عزيز خواهشمندم تجهيزات پيشنهاديشون را به من معرفي منند .
    در آخر اينكه كن تابحال شبكه wireless نصب نكردم اما lan چرا . آيا نصب اين تجهيزات از خود من بر مياد و اگر آري بايد به چه نكات اصلي دقت كنم و از كجا مي تونم مطلبي در اين باره بدست بيارم ؟؟؟

با تشكر فراوان

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    وایرلس انتخاب خوبی هست . . . اما چون فرمودین شبکه مبتنی بر داس . . . یه خورده برای من هضمش راحت نیست که بشه از وایر لس تو داس استفاده کرد . . .

اما راه حلی که بهتون پیشنهاد میکنم :
    استفاده از دستگاه های تحت نام GRT-102 - Grt-401 Grt-402 میباشد . این قطعات بر روی یک زوج سیم (سیم تلفنی که روش هیچی نباشه - به این معنی که یه سیم دو سرش رو Rj11 میزنی و وصل میکنی به این قطعات) کل شبکه ات رو جابجا میکنند .
    من خودم از GRT-402 تو مسافت 4 کیلومتر دارم استفاده میکنم 256KByte/S برام ترانسفر داره . یخورده قیمت بالاس (چهارصد و یک یه جفتش 440 تومن) امام از نظر کیفیت کار واقعا چیز توپیه . . .

بابت راه اندازی هم چون نقطه به نقطه هست (چه باسیم چه بیسیم) خودتون به تنهایی میتونین کار رو انجام بدین .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام مجدد

با تشكر فراوان از راهنمايي شما . منظور از برنامه تحت داس يك برنامهاي كه با بانك اطلاعاتي فاكس پرو نوشته شده و امكان شبكه شدن تحت ويندوز را هم داره بوده و منظور اينه كه پهناي باند خيلي بالا براي من نياز نيست . اما از پيشنهادتون خيلي متشكرم .

با درود فراوان .

نام حقيقي: HAMID ATAEI

عضو غیر فعال شناسه تصویری ataei
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    اگر فاصله دو ساختمان از مرکز مخابرات چقدر است شاید بتوانی از مودمهای ارزونتر هم استفاده کنی

راستی M-r-r این grt ها مدلش چیست planet اگه پلانت است این قیمت برای یکی از آنها فکر می کنم گران باشد

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    مارک Planet هست . . . اما بابت قیمت من هر کدومشون رو حدود 210-220 خرید کردم . طرف کارش درسته . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    دوتا WAP54 Linksys پات دونه ای 75 در میاد
    با آنتن سرش هم میگیره !
    بزار کله پشتبوم توی یه آکواریوم
    حله

نام حقيقي: HAMID ATAEI

عضو غیر فعال شناسه تصویری ataei
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    linksys خوبه ؟
    این آنتنی که می گوئید چه زاویه ای را پوشش می دهد؟

البته این مودمهای grt زیاد هم خوب نیستند من از اینا برای 4 جا استفاده کردم و مستقیم از پلانت گرفتم نسبت به قیمتش خوبه
    در یکی از کارام بهم گیر داد خط از دو مرکز مخابراتی رد می شد و تقریبا نهایت 4 کیلو متر بود همش رو خط آلارم داشتم مخابرات میگه خط درسته ولی......

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    لینک سیس نه زیاد مالی نیست
    البته جواب کار شما را میده اما به درد نمی خوره زیاد و ممکنه که اذیتتون کنه
    وایرلس بهترین راه هست و مطمئن ترین چرا که از حداقل فاصله ممکنه استافده می کنه

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اگه فضولی نباشه . . . یخورده همچین مطمئن ترین نیست . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    محمد رسول جان در این بازه زمانی با اطمینان میگم که بهترینه
    چرا ؟
    عرض می کنم خدمتتون !!!
    اگر لینک وی پی ان مخابرات بسته شه که قیمتش میشه بالای 1 تومان با ماهی کلی شارژ و ژینگ تایم بالا و کلی دنگ و فنگ اداری
    اگر لینک فایبر بسته شه که جدا از اون که واسه 500 متر همه از آدم می خندن ان تومان هزینه فایبر اپتیک خواهید داد و ان تومان هم مبدل هاش و در کل هزینه خیلی خیلی بالا میره
    لینک کابلی هم که قابل کشیدن نیست
    نتیجه میشه چی ؟
    500 متر را به 300 تومان یک لینک وایرلس می کشن که 54 مگ در ثانیه جواب میده و ژینک تایمش هم حداکثر 1 میلی ثانیه خواهد بود
    اوکی هست عزیزم ؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    آقا تسلیم . . .
    قبول باباجان .
    اما من خودم دارم از یه لینک پوینت تو پوینت (البته اگه بشه اسمش رو پوینت تو پوینت گذاشت‌!؟) با همین تجهیزات GRT-402 به مسافت سه هزار و ششصد متر دارم کار میکنم . پهنای باند هم 239 کیلو بایت بر ثانیه اوووم جواب میده .
    اما کابل رو مخابرات کشیده که البته هفته ی پیش جاتون سبز بارون میبارید . . . آره دیگه . . . آب نشتی کرد و ارتباط قطع بید.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

vmf
    vmf آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    500 متر را به 300 تومان یک لینک وایرلس می کشن که 54 مگ در ثانیه جواب میده و ژینک تایمش هم حداکثر 1 میلی ثانیه خواهد بود
    ببخشید 54 مگ با چه تجهیزاتی !؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    54 مگ به نضر من بهترین تجهیزات Senao3054 می تونی بگیری.
    ولی به نظر من بهتره آنتن هم سرش بذاری تا مطمئن جواب بده. توان خروجی این دستگاه 100میلی وات می باشد. و به نظر من با آنتن پژوهش ارتباط مطمئن تری می تونی داشته باشی.هر کدوم 50 تومن.
    http://www.shirazonline.com/wireless/indoor.htm
    (امیدوارم تبلیغات حساب نشه)

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad22
    54 مگ به نضر من بهترین تجهیزات Senao3054 می تونی بگیری.
    ولی به نظر من بهتره آنتن هم سرش بذاری تا مطمئن جواب بده. توان خروجی این دستگاه 100میلی وات می باشد. و به نظر من با آنتن پژوهش ارتباط مطمئن تری می تونی داشته باشی.هر کدوم 50 تومن.
    http://www.shirazonline.com/wireless/indoor.htm
    (امیدوارم تبلیغات حساب نشه)
    دوست عزیز 3054 با قدرت 200 میلی وات هم تازگی رسیده برامون
    دقیقا مثل همون مدل 100 میلی وات هست فقط قدرتش 2 برابر هست و از نظر قیمت هم 7-8 تومان بالا تره

عضو غیر فعال شناسه تصویری hosaini
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoghnuse
    سلام

بهترين راه براي اتصال دو ساختمان با فاصله كمتر از 500 متر كه همديگر را ازروي پشت بام مي بينند چيست ؟ با توجه به اين موضوع كه در هر ساختمان 4 كامپيوتر وجود داره و مجموع اين كامپيوترها قرار است از برنامه موجود روي سرور داخل يكي از اين ساختمانها استفاده كنند . اين برنامه تحت داس است و تبادل اطلاعات زيادي ندارد . ديگه اينكه چون ساختماها در يك جاي دور افتاده است و كسي براي سركشي دايمي به امكانات وجود نداره مي خوام تجهيزاتش حداقل لرغوبيت را داشته باشه در حال اينكه خوش قيمت هم باشه .

از دوستان عزيز خواهشمندم تجهيزات پيشنهاديشون را به من معرفي منند .
    در آخر اينكه كن تابحال شبكه wireless نصب نكردم اما lan چرا . آيا نصب اين تجهيزات از خود من بر مياد و اگر آري بايد به چه نكات اصلي دقت كنم و از كجا مي تونم مطلبي در اين باره بدست بيارم ؟؟؟

با تشكر فراوان
    با سلام خدمت دوست عزیزم
    من شخصا این شبکه را راه اندازی کرده ام
    به این صورت که من دو ساختمان به مسافت 700 متر را با هم بی سیم کرده ام وسیستم عامل من هم ناول4.11 بوده است
    لوازم مورد نیاز برای این کار 2 عدد اکسس پوینت که البته من از جنس ارزان آن هم استفاده کردم یهنی پلانت ودوعدد آنتن اهمی که می گن احتیاج به مجوز اداره فرکانس داره که تو مملکت ما از این خبرها نیست راحت استفاده کن
    باید در این حالت دو کامپیوتر را در شبکه قرار داد برای شروع کار یکی راapویکی دیگرراap clint
    باید یه چیز را در نظر بگیری آن هم باید این دو کامپیوتر را از طریق mac addressبا هم نت کنی تا بتوانند همدیگر را ببینند
    از اطاق بغل پیج شدم باید برم بقیه مطالب برای یه وقت دیگه

aryanamm سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه کردن دو ساختمان

ارتباط دو شبكه با فاصله يك كيلومتر

شبکه کردن چند ساختمانشبکه کردن 50 کامپیوترhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t10715.htmlشبكه كردن دو ساختمانشبکه کردن ساختمان چند طبقه طریقه شبکه کردن دو ساختماناتصال دو کامپیوتر در دو ساختمانشبکه کردن در فاصله 500 متری شبکه کردن دو ساختمان با فاصله 100 مترآموزش اتصال دو کامپیوتر در فاصله 200 متری با استفاده از بیسیمشبکه کردن دو ساختمان جدا از همنحوه ارتباط 2 ساختمان از طریق شبکهنحوه شبکه کردم چند ساختمان به فاصله 300متریاموزش شبکه کردن چند کامپیوتر در چند ساختماننحوه شبکه کردن دو ساختمانشبکه هایی به فاصله ی 500 مترتجهيزات شبكه كامپيوتروايرلساتصال دو کام÷یوتر با فاصله زیاداموزش اتصال بیسیم دو کامپیوتر با فاصله زیادشبکه کردن دو ساختمان از طریق بی سیماتصال دو ساختمان شبكه كردنشبکه کردن دو ساختمان با فاصله 200متراتصال دو شبکه lan با فاصله زیاد

برچسب برای این موضوع