نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: bandwidth controller

عضو عادی شناسه تصویری neynef
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0

bandwidth controller

سلام عرض می کنم خدمت همه شما عزیزان

خوب من یه مشکلی داشتم که هرچی گشتم و خوندم نتونستم راه حل اون رو گیر بیارم . اونم در مورده bandwidth controller است . از اول براتون بگم : من میخوام وایرلس راه بیاندازم (بیخیال مجوز و ... ، اگه گفتی چرا ؟ چون توی شهرستان این کارو می کنم) سرعتی هم که میگیرم 128 ریسیو و نمی دونم چقدر سند است . میخوام اون را با بندویت بین چند نفر تقسیم کنم که با مشکلات زیر برخورد کردم
    1)اول اینکه همون اول موقع نصب دو رنج پهنای باند می خواد که نمی دونم چیه
    2)موقع فیلتر کردن یه گزینه داره که باید مشخص کنی vpn یا internet connction که باز نمی دونم روی کدوم باید بزارم
    3)مرحله بعدی نمیدونم منظور از source و destination به ترتیب کدوم به دستگاه سرور و کدوم به دستگاه کلاینت میگن
    4)آیا باید یه بار سند رو بست یک بار رسیو را یا اینکه یدونه رو ببندیم کافیه؟
    5)اگه باید هر دو را ببندیم . توی هر کدوم جای مک آدرس برای سرس و دستییشن عوض میشه؟
    6 ماکزیمم و مینیمم سرعت رو کجا باید تعیین کرد
    7)آیا میشه سرعت دانلود رو هم با این برنامه بست
    از دست من ناراحت نشید !!!! اگه یه کمی زیاده و خوندنش حال و حوصله می خواد
    ولی در عوض فکر می کنم که اگه یه نفر از شما عزیزان جواب سوالات من رو بده هم کمک خیلی بزرگی به من کرده و هم یه تاپبک تقریبا کاملی در مورد این برنامه ایجاد میشه
    اگه موضوع دیگه ای هم دیدید که جا مونده و من نمی دونستم که نمی دونم لطفا به من بگید
    امید وارم یه روزی بتونم به جای اینکه سرتون رو درد بیارم . مثل شما به اعضای جدید کمک کنم
    با تشکر از همتون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0

عضو عادی شناسه تصویری neynef
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب موضوعی که برام پیش اومده اینه که هم سرور سندوریسیو داره و هم کلاینت . حالا منظور از source و destination در هر کدوم از send و recive سرور است یا کلاینت امید وارم که متوجه شده باشید چی میخوام بگم
    در ضمن poriority level چیه همچنین bandwith wighting factor رو چند باید بزاریم
    ممنون

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    این درسته که هم سرور سند و ریسیو داره و هم کلاینت, ولی سند سرور میشه ریسیو کلانت و ریسیو سرور میشه سند کلاینت.
    برای سند از سرور به کلاینت (( که همان ریسیو کلاینت می باشد )) , Source سرور است و Destination کلاینت و برای ریسیو از سرور به کلاینت (( که مهمان سند کلاینت مب یاشد )) , Source کلاینت است و Destination سرور است.
    درسته که هم سرور سند و ریسیو داره و هم کلاینت و اینجا 4 عمل انجام میگرید ولی در اصل برای کنترل هر کلاینت شما به 2 رول نیاز دارید, یکی سند و دیگری ریسیو.
    با Weighting Factors شما میتوانید اولویت بندی کنی برای هر رول که کدام رول ارجعیت دارد برای استفاده از پهنای باند آزاد.
    و اما در مورد Filter Priority باید بگم که این خاصیت در یکسری از رول ها بکار گرفته میشود که اهمیت ویژه ای نسبت به دیگر رول ها دارد. با قرار دادن Priority levels بالا برای یک رول, شما این اجازه را به آن رول میدهید که در شرایط خاص و با در نظر گرفتن Weighting Factors قادر باشد به پهنای باندی که توسط کلاینت درخواست شده است را جواب دهد.
    برای مثال این خاصیت برای کنترل ترافیک VOIP بسیار مفید است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

آیا bandwidth controller رو باید روی کلاینت ها هم نصب کرد؟

برچسب برای این موضوع