صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: سوال درمورد اکسز پوئینت senao 2511cb

مسدود شده شناسه تصویری freeuser
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

اره اشتباه از من بود

اره اشتباه از من بود که یه جا الگوریتمی حساب می کردم و یه جا جبری و در حقیقت این افت سیگنال منو به این اشتباه وادار می کرد ولی این جا میلی وات از روی معادلات الگوریتمی خیلی با تست سیگنال با تجهیزات تفاوت داره که ناشی از افت می تونه باشه الان که این پست رو می زنم رو 4 تا اسپلیتر امتحان کردم معادله یه چیزی بالانر از 7.5 dB و یه چیزی پایین تر از 24 dB رو می ده هر اسپلیتر بسته به مرغوبیت dB به 24 نزدیک می شه و به بد کیفیت بودن تجهیزات به 7.5

شاید دلیل اصلی اشتباه من تجهیزات بوده

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب freeuser،
    متن بند 5 از قوانین انجمن را برایتان می نویسم:
    http://forum.persiannetworks.com/sho...d.php?p=103082

5) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن که هزاران نفر حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.

در مورد نحوه برخوردتان و لحن بیانتان دیگر دوستان حاضر در انجمن تذکر دادند که متاسفانه با پاسخی ناشایست از طرف شما مواجه شد: "منم اگه این جور تاپیک می زنم به خودم بر می گرده ."

دوست گرامی،
    شما می توانید در منزل خودتان و در اطاق خودتان با خودتان صحبت کنید و به دیگران هم ارتباطی نداشته باشد! ولی وقتی در یک گروه وارد می شوید، موظفید که تابع قوانین آن گروه باشید. این وظیفه نه تنها یک وظیفه اخلاقی است، بلکه در Persian Networks یک قانون است. شما با عضویت در انجمن التزام و پایبندی خود به رعایت قوانین انجمن را اعلام نموده اید.
    نحوه نگارش شما و لحن بیان شما بیش از آن که متوجه یک فرد خاص باشد، به تمام انجمن باز می گردد. توهین به هریک از اعضای انجمن مشابه توهین به همه انجمن است. مطمئن باشید این یک تعارف نیست.

امیدوارم همانطور که متوجه اشتباهتان از نظر فنی شدید، اشتباه بودن نحوه برخوردتان با یکی از اعضای محترم و ارزشمند انجمن را هم بپذیرید.

من از همه اعضای محترم به خاطر نوع نگارشی که در این مطلب به کار گرفته شد و برخورد ناشایستی که صورت گرفت عذر خواهی می کنم. امیدوارم کمتر شاهد این گونه رفتار نادر باشیم.

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من نمی دونم اقا کوروش شما چقدر متوجه بحث من با این آقا شدید البته همچین مبحث بزرگی هم نبود چون فقط این مبحث رو که من تو شرکت عنوان کردم با خنده دوستان مواجه شدم در ضمن من متوجه اشتباه خودم از نظر فنی نشدم بلکه اگر شما هم این معادلات الگوریتمی و جبری را بدانید در یک جا اشتباه می کنید بخصوص وقتی وات پایین باشد من فقط در 4 جهت اسپلیتر برای محاسبه db بجای رفتن سراغ الگوریتم که ساده تریم روش برای حل مسئله بود به سراغ جبر رفتم و با تقسیم مسئله رو حل کردم که البته کمک این دوستون هم خیلی مهم بود و در ضمن وایرلس یه کار فنی و عملی هست و تجربیات عملی رو نمشه با مباحث تئوری اشتباه گرفت ولی این در انجام کار هیچ تاثیری نداره من هم اگه اینو عرض می کنم چون توی ایران به اندازه انگشت های دستم هنوز افرادی رو ندیدم که وایرلس رو بدونن . من به شما احترام خاصی قائل هستم و رسته کاری شما در شبکه با من 180 درجه فرق می کنه و به دلیل پا گذاشتن بی سیم در زمینه نتورک بوده در ضمن اگه بنده در زمینه معادلات ریاضی دچار فراموشی شدم چون ورودی دانشگاه سال 1374 بودم و زیاد به صورت تئوری کار نمیکنم و کارم الان شده . پشت میز نشستن و پشتیبانی تلفنی از سازمانهای طرف قراردادم که همشون هم مشکلات تکراری دارن اگه هم میام اینجا نه بدلیل کل کل با آقایون هست که نمی دونن سنائو چیه ولی تو هر تاپیکشون خودشون رو عامل فروش سنائو معرفی می کن و نمی دونن وایرلس چی هست و وایرلس رو فقط در کانال عوض کردن می دونن بلکه از روی تفریح هست و چون می بینم اینجا هم مثل یوزرهام همین مشکلات رو دارن و میام بهشون می گم اینجا کسی از من سئوال نمی کنه بلکه هر کسی سئوال داره از همین بچه های اینجا روی موبایل من زنگ می زنه و مشکلش حل می شه چون اونها یا تو بیابونن یا بالای دکل وقت اینکه بیان تو سایت تاپیک بزنن رو ندارن گواه صحبت من همین دوستمون بود که مشکل روتر داشتم سعی می کرد حل کونه چون مشکل وایرلسش حل شده بود در صورتی که سئوالش رو اینجا پرسیده بود و یه هفته الاف بود و جواب های بی خود می شنید یا این دوستون که تایمر گذاشته بود AKA , باقی دوستان .. من هیچ توهینی به کسی نکردم و به شما هم می گم پست زدن من به خودم ربط داره شما می تونی به عنوان ادمین سایت یا جملات من رو حذف کنی و یا اینکه یوزر من رو لاک کنی ولی حق نداری به من پست زدن یاد بدی موردی هم نیست .. برای من جایی برای رفع مشکلات زیاد هست و خیلی از سایتها ادمین هاشون دوست دارن که اونجا واقعا بحث علمی بشه راجب به توضیح هست که من مدتی به دلیل کج سلیقگی شما به خاطر اینکه من عکس آقای احمدی نژاد رو عکس خودم انتخاب کرده بودم رفتم و 3 ماه بعد دوباره یعنی دو هفته پیش به سایت مراجعه کردم ...... تو این مدت 3 ماه در قسمت وایرلس شما هنوز تاپیک 3 ماه پیش من شماره 4 بود ولی در این مدتی که من تو این قسمت دوباره اومدم این قسمت هر روز یه تاپیک می خوره من مطمئن هستم برم 3 ماه دیگه بیام باز همین قرار هست . شما به نظر من 2 تا مشکل دارید یه گروه با هم هستید که چشماتون رو رو بقیه بستید فک می کنید چند درصد از کسانی که برای رفع مشکلاتشون از روی سایت گووگل به سایت مراجعه می کنن به من زنگ می زنن ؟ فک می کنی اونها وقت رجیستر شدن رو دارن ..اینو ادعا نمی کنم قسم می خورم من باز از این جا می رم و باز می گم این روش پست زدن اصلا به ادمین ربطی نداره .. مثل اون بنده خدا که به جای اینکه بگه این الگوریتم محاسبه رو اینجا بنویس ببینم به بنده می گه شما تو کدو م دانشگاه درس خوندی ( فک می کنه دانشگاه قبول شدن و رفتن یه خبریه )یه جور پست زدن هست . حرف درستی نبود ولی من ناراحت نشدم چون تو بحث این مسائل پیش میات و دلیل ناراحتی شما اینه چون همیشه معلم بودید با کسی بحث نکردی ولی ما اینجا هر روز در حال بحثیم و طریقه حرف زدنمون حرف فرق می کنه .. من کسی رو عوت نمی کنم به سایت دیگه واسه حل مشکلات وایرلس ولی می دونم که اینجا جاش نیست

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط garshasb
    بجای رفتن سراغ الگوریتم که ساده تریم روش برای حل مسئله بود به سراغ جبر رفتم و با تقسیم مسئله رو حل کردم

من دیگه هیچی بهت نمیگم
    ولی این جملتو یادگاری نگه میدارم به دوستام نشون میدم
    به نظر من شما کارت درسته واسه اینکه یه مطلب می نویسی و صدبار edit می کنی و اگه یه نفر یه مطلب 20 خطی رو نوشت و edit توش نبود به جای اینکه بگردی دنبال خیلی از نکانش که واست سودمنده دنبال انگ م یگردی اصلا شما می تونی هر چی مطلب من نوشتم رو سرچ کنی و قابش کنی چون واقعا به دردت می خوره هم اینجا هم تو PT هم تو اینترنت .. بعد راجب به توضیحات که من دادم راجب به وایرلس من دانسته این حرف رو زدم و شما هنوز داری کل می کنی . منم وقتی می بینم دارم با کسی حرف می زنم که دنبال اینه که ببینه یه نفر تو 20 خط که edit نکرده کجا یه جمله نوشته که بعد فقط بیات همون جمله رو بزرگ کنه و اون همه مطلب رو زیر سئوال ببره مثل اونجا که من راجب به محاسبه الگوریتم دسیبل نوشته بودم و شما به جای اضحار نظر مثبت می گی آخه PT هم شد جا !!!
    به نظر من به شما حرف نزدن بهتر باشه شما بشین اگه می تونی مشکلات وایرلس بچه های اینجا رو حل کن منم می بینم چی کار می کنی تا بهت بگم تجربه تو یه برند خاص چقدر می تونه سودمند باشه

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط garshasb
    من که نکته سودمندی تو شما ندیدم
    جز اینکه دارم غلط هاتو میگیرم که بچه ها به اشتباه نیفتند
    هنوزم نمیدونی من اون جمله رو واسه چی یادگاری نگه داشتم ،روش لگاریتمی هست نه الگوریتمی
    اینجا منم نباشم انقدر هستند که مشکلات بقیه رو بی منت حل کنند
    شما اضحار(منظور اظهار هست) نظر مثبت کن
    منم همینو میگم که شما ادم ملا نقطه ای هستی و کاری به مطلب نداریدو من تو پست هام 100 جا نوشتم روش لگاریتم (log) قانونش رو هم واست نوشتم حالا من یه جا نوشتم الگوریتمی مثل این دوستمون که می گفت 24 دی وی بی و می گفت از بس من اینجا دی وی بی می فروشم اشتب زدم حالا تو هم که بقول خودت تمام تاپیک های منو اینجا خوندی و چیز سودمندی ندیدی بهتره وقتی مطلب می نویسی edit نکنی تا ببینیم چند تا سوتی می دهی امثال اضحار رو چند تا داری در ضمن من نظر خودم رو راجب به شما نگفتم .. پس بزار بگم مثل این تازه به دوران رسیده ها که جدیدا چند تا صورت مسئله جولوشون گذاشتن می گن ما دریا دریا علم داریم و چون فروم هم زیاد بودید قلق فروم رو بلدی یعنی بجای اینکه جواب منطقی بدی وقتی کم میاری می گردی ببینی طرف غلط املایی داره یا نه .. ملا نقطه ای

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب Freeuser
    متاسفم که این گونه رفتار و برخورد را از شما می بینم.

فرمودید:
    "شما به نظر من 2 تا مشکل دارید یه گروه با هم هستید که چشماتون رو رو بقیه بستید"
    باید خدمت شما عرض کنم که گروهی که از آن اسم می برید، جمعی هستند که همه از طریق همین انجمن با هم آشنا شده اند و شاید خیلی از ما حتی یک بار هم همدیگر را از نزدیک ندیده باشیم.
    پیشتر ذکر کردم: توهین به هریک از اعضای انجمن مشابه توهین به همه انجمن است. شاید تصور کرده اید منظورم گروه خاصی از اعضاء است. بلکه این طور نیست. تمامی افرادی که به عضویت انجمن در می آیند و قوانین انجمن را می پذیرند و خود را ملزم به حرکت در چهارچوب تعیین شده می دانند در این گروه قرار می گیرند. خود شما هم عضوی از اعضای انجمن هستید و برای همه ما احترامتان واجب.

فرمودید:
    "چون تو بحث این مسائل پیش میات و دلیل ناراحتی شما اینه چون همیشه معلم بودید با کسی بحث نکردی ولی ما اینجا هر روز در حال بحثیم و طریقه حرف زدنمون حرف فرق می کنه"
    باید عرض کنم که بنده تنها کاری که کرده ام این بوده است که تجربیات و معلوماتم را که در حین کار به دست آورده ام و حاصل مطالعه و تحقیق بوده است را در اختیار دیگران گذاشته ام. اگر اهل بحث کردن نبودم هیچ گاه به سراغ Forum نمی آمدم، بلکه یک وب سایت آموزشی راه می انداختم و مطالب مورد نظرم را می نوشتم. ولی بدانید بین بحث علمی با رعایت احترام طرفین با کل کل کردن و بی احترامی و توهین تفاوت زیادی وجود دارد. با منم منم کردن به جایی نخواهیم رسید.
    اگر بحث ادعای سواد و معلومات است بگذارید خیالتان را راحت کنم: بی سواد تر از من در این انجمن نیست. مدرک تحصیلی هم ندارم! باز هم موردی هست که نیاز باشد شفاف سازی کنیم؟!

فراموش نکنیم: اگر ادعا می کنیم کارمان علمی و تخصصی است، باید بین بحث کردن ما و بحث کردن گروهی که مشغول خرید و فروش اتومبیل هستند تفاوت وجود داشته باشد.

فرمودید:
    "و به شما هم می گم پست زدن من به خودم ربط داره شما می تونی به عنوان ادمین سایت یا جملات من رو حذف کنی و یا اینکه یوزر من رو لاک کنی ولی حق نداری به من پست زدن یاد بدی"
    "راجب به توضیح هست که من مدتی به دلیل کج سلیقگی شما به خاطر اینکه من عکس آقای احمدی نژاد رو عکس خودم انتخاب کرده بودم رفتم و 3 ماه بعد دوباره یعنی دو هفته پیش به سایت مراجعه کردم"

دوست گرامی،
    باز هم تکرار می کنم که فعالیت شما در این انجمن مستلزم پایبند بودن شما به قوانین انجمن است.
    قانونی که در مورد نوع تصاویر انتخابی توسط کاربران تدوین شده است، حاصل سلیقه شخصی یک فرد نیست که آن را کج سلیقه گی بنامید، بلکه نتیجه تحقیق و بررسی و همفکری با دیگر اعضای انجمن است تا شرایطی مناسب برای فعالیت علمی فراهم آورد.
    در قانون وب سایت که شما در هنگام ثبت نام آن را پذیرفته اید، ذکر شده است که احترام متقابل از اصول اولیه هر ارتباطی است و در انجمنی که هزاران نفر حضور دارند، ضرورت توجه به این نکته بیشتر احساس می شود.

باز هم توجه شما را به این نکته جلب می کنم که هنگام ثبت نام، قوانین انجمن به رویت شما رسیده است و در صورتیکه آن را قبول نداشته اید می توانستید پنجره Browser خود را ببندید و به سایت های دیگر مراجعه کنید، ولی با عضویت در انجمن، التزام و پایبندی خود به قوانین انجمن را اعلام نموده اید.

اگر نگاهی دوباره به متن قوانین انجمن بیندازید متوجه این نکته می شوید:
    به افرادی که از قواعد و قوانین انجمن تخطی کنند، سه بار اخطار داده خواهد شد و در صورت اصرار بر خطای خويش، دسترسی ايشان به انجمن محدود خواهد شد.

امیدوارم متوجه نکاتی که عرض کردم شده باشید و از این پس با رعایت قوانین انجمن در جوی دوستانه و محترمانه به تبادل نظر و شرکت در مباحثات بپردازید.
    در غیر این صورت علی رغم میل باطنی، برای حفظ وضعیت انجمن مجبور خواهیم بود دسترسی شما را به انجمن محدود نماییم.
    امیدوارم چنین وضعی پیش نیاید.

با سپاس
    مدیریت انجمن

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

آقای حکیمی بازم می گم

نحوه پست زدن من به خودم بر می گرده نه به فروم و نه به شخص خاصی راجب به قوانین فروم هم باید بگم یکی از دلایل انتخاب کردن freeuser همین بود و بدلیل اینکه قرار نبود در چهارچوب خاصی باشم........ در ضمن امضا من نشان دهنده روزی رفتن من از اینجا بود . شاید بعد از همان برخورد اول دیگر پایم رو به این محیط مافیایی نمی گذاشتم که رعایت قوانین یه طرفه و برای افرادی خاص است .لطفا اگر برای من می خواهید اینجا ننویسید چون حالم از فضای اینجا به هم می خورد ....

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بالاخره بعد این همه منت گذاشتن و دم از بار علمی زدن و این همه کلاس بیجا گذاشتن /

جواب این بنده خدا که سوال پرسیده بود چی شد ؟
    و جواب من که پرسیدم اسپلیتر دارای پاور هست یا نه چی شد ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r
    بالاخره بعد این همه منت گذاشتن و دم از بار علمی زدن و این همه کلاس بیجا گذاشتن /

جواب این بنده خدا که سوال پرسیده بود چی شد ؟
    و جواب من که پرسیدم اسپلیتر دارای پاور هست یا نه چی شد ؟

همون نه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    حیف شد . . .
    نوشته شما رو ندیدم . . .
    دلم نمیخواست وارد بحث بشم اما :
    شمایی که حالت از اینجا بهم میخوره دیگه پات رو اینجا نذار فراموش کن چنین سایتی وجود داره و میتونی تمام نوشته هات رو هم ویاریش کنی . . .
    من اینجا کاره ای نیستم ولی بهم بر میخوره وقتی میبینم یکی مثه شما با کمال بی شرمی و بی ادبی در مکانی عمومی شروع به نوشتن کرده و قعالیت زشت خود را ضمن توجیه ادامه میدهد . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    با اجازه بزرگتر ها...
    من به این دوستمون (freeuser) پیشنهاد می دم اگه می خوان تو این انجمن به فعالیتشون ادامه بدن ID شون رو عوض کنن و با شمایل (آواتار) دیگه ای وارد انجمن بشن و همچنین با رفتار دیگه ای.
    چون حرفهای ایشون خاطره تلخی رو برای انجمن به جا گذاشت.
    من چیزی بلد نیستم. برای همین هم دوست دارم از شما (freeuser) که استادید چیزی یاد بگیرم.
    پس در جمع دوستانه انجمن باقی بمانید.
    برای شما آرزوی موفقیت دارم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    تصمیم داشتم پاسخی دیگر برای این بنده خدا بنویسم ولی پشیمان شدم. احتمالا دیگر شاهد حضور ایشان در انجمن نخواهیم بود.
    نحوه رفتار هر شخص نشان دهنده شخصیت اجتماعی اوست.

صرفا می توانم اظهار تاسف کنم و امیدوار باشیم که کمتر شاهد بروز چنین رفتارهایی باشیم.

البته پیشنهاد میلاد خیلی تمیز و عاقلانه بود. حضوری تازه با نامی تازه و شکل و شمایلی تازه و رفتاری تازه. تولدی دیگر!

از همه دوستان گرامی بابت نوشته های این مطلب پوزش می خواهم و امیدوارم کمتر شاهد بروز چنین رفتارهایی باشیم. (هرچند که خوشبختانه این چنین رفتار و برخورد هایی نادر است.)

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    حیف شد !

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    اما دو کلام هم از مادر عروس......
    فکر میکنم همراه با به رخ کشیدن مدارک تحصیلی و یا اطلاعات علمی بعد از نوشتن متنها یک ویرایش کلی روی کل متن لازم باشه تا اطلاعات پر ارزش یا لیسانس ویا فوق لیسانس خودمون را با جملات توهین آمیز و یا غلط های املائی بیشمار زیر سوال نبریم

بر عکس بقیه تاپیکها که سوالات فنی با حرف من بیجواب میمونه امیدوارم این پست ختم این کلام باشه

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

درمورد اکسز

اسپلیتر

اسپليتر

اسپلیتر 2 خروجی

اسپیلیتر

senao

لگاریتم 4

لگاریتم4

اکتیو ویندوز 7

کتاب الکترونیکی