نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: تنظیم برای اتصال و استفاده از شبکه Wireless

عضو غیر فعال شناسه تصویری tornado2800
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیم برای اتصال و استفاده از شبکه Wireless

بچه ها سلام ببخشید من مزاحم شدم من از تهران نییستم تازه عضو شدم من یه مشکلی داشتم من به تازگی وایرلس خریدم لن کارتم هم اسمش د لینک airl plus g2400802.11g هستش در منطقه ای که من زندگی می کنم متاسفانه یک isp بیشتر نیست و به تازگی سرویس وایرلس اراعه می ده در سرویس دیال آپ وقتی که یوسر تموم می شد دیگه دیسکانکت می شدیم ولی با امدن وایرلس و با کمی تنظیمات این لن کارت تونستم کاری کنم که دیسکانکت نشم که هیچ! اگه یوزربدم بدون پسورد وارد می شم و تا هر وقت بخوام می تونم برم و استفاده زیاد من باعث شده که این ها شک کنند که نرم افزار اکانتیگ ایراد داره نرم افزار اکانتینگ این ای اس پی isputil هستش من همه چیزش می دونم بچه ها می خواستم بدونم آیا می تونند کاری کنند که دیگه مثل دیال آپ باشیم و فورا دیسکانکت بشیم اصلا آیا راهیییییییی داره که ما بتونیم راحت بشیم از شر این دیسکانکت بچه ها تورو خدا هر کی دوست دارین بگین اگه بلدین به خدا این ور اینترنت گرونه منتظرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    هر چه چقدر خواستم به این سوال جواب ندم نتونستم.این کار اصلا با دزدی فرقی نداره.منم مثل آقای رسولی اگه اینطرف رو پیدا می کردم.کاملا مجانی بهش توضیح می دادم که چی کار کنه.در ضمن بچه های اینجا تقریبا همشون سرویس دهنده هستن و اگه این ترد رو ببینن حتما از همشون یه توصیه اخلاقی دریافت می کنید.بنابراین بهتره این ترد رو پاکش کنید.

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    متاسفم.
    هم برای شما و هم برای اون سرویس دهنده.

عضو غیر فعال شناسه تصویری tornado2800
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    baba chera mizanid age saati 1000 midadi ba sorate 64 kb badan midunestid man chi migam

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    به نظر من تاسف برای یوزر نیست
    برای سرویس دهنده هست

اونه که باید ژهنای باندش رو محافظت کنه

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    فاصله شما تا ISP چقدر هست که می تونید یا کارت PCI اینترنت بیسیم بگیرید.

برای اتصال از PPTP استفاده می کنید (همون VPN خودمون) یا از طریق Session کنترل می شید.

یه جای این سوال می لنگه. همچی مشکوکه.

خلاصه اون طرف تو ISP فکر نکنم تا این اندازه هم هالو باشه.

اگر VPN ست شده یاشه پس 100% مطمئن باش که نیاز یه نرم افزار کمکی برای Disconnect کردن داره.

اگه از طریق Hotspot gateway کنترل بشی که برو برگرد نداره قطع می کنه.

خلاصه راه حل: رسیدن به IP ادرس های اصلی شبکه. با set کردن اون روی دستگاه نیازی به authentication نداری.
    راه حل هم خیلی ساده است.استفاده از دستور Tracert البته اگه ICMP Protocol رو block نکرد باشن. من یکی همیشه روی فایروال ICMP رو می بندم. 100% stealth. راه حل خوبی برای ایمن کردن شبکه هست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات wireless

http://forum.persiannetworks.com/f77/t10117.html

wireless تنظیم

دزدی Wireless

شبکه wireless

تنظيمات wireless

wireless تنظیم شبکهتنظیمات شبکه وایرلستنظیمات شبکه در wirelessتنظیم WIRELESS تنظیمات بهینه wirelessاستفاده از براي wireless vpn تنظیمات شبکهتنظیم wireless hspotتنظیمات لازم برای wirelessتنظیم meegovpn wifiتنظیماتwirelesتنظیمات wireless در لینوکستنظیمات شبکه wirlessWireless تنظیمات داخلیشكل تنظيمات wirelessتنظیمات wirwless منجمنت ويرلستنظیم آیفون wirlessتنظیمات برای WIRELESS

برچسب برای این موضوع