نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مستند برای مهاجرت به لینوکس

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14

مستند برای مهاجرت به لینوکس

سلام دوستان
    توی سازمانی که تازگی اونجا رفتم قرار سیستم های سرور رو به سمت لینوکس مهاجرت بدیم. اما مدیران شرکت برای این کار از من مستند مهاجرت خواستن و من نمی دونم دقیقا توی این مستند چه چیزهایی باید آورده بشه. دوستان بهم راهنمایی کنین و بگین چه چیزهایی باید در این مستند آورده بشه.
    اگر از دوستان کسی هست که سازمانی رو به لینوکس مهاجرت داده بهم پ خ همراه با رزومه رو بفرسته بتونیم در این پروژه ازش استفاده کنیم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی رضا رمضانی

عضو عادی شناسه تصویری aramezany
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    2

نام حقيقي: بهراد اسلامی فر

عضو عادی شناسه تصویری tolstoy
    نوشته
    250
    سپاسگزاری شده
    255
    سپاسگزاری کرده
    32
    نوشته های وبلاگ
    6
    طرح ملی لینوکس فارسی که هفت هشت سال پیش فعال بود یک سری اسناد مهاجرت دارند شاید بتونی ازشون بگیری من دارم ولی نمی دونم اجازه دارم به کسی بدم یا نه.
    ولی فکر نمی کنم مشکلی باشه و می تونی خودت ازشون بگیری. فکر کنم بتونی با مرکز تحقیقات مخابرات تماس بگیری
    تارنمای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات | زیرساخت، امنیت و سیاستگذاری فاوا
    الان مدیر مرکز آقای خوانساری همان طراح و مدیر طرح ملی لینوکس فارسی (طرح ملی نرم افزار آزاد متن باز) است. فکر کنم تنها جایی هست که چیزی به اسم مستندات کوچ داره
    این مال زمانی هست که شما بخوای خودت عمل کوچ را انجام بدی. اما اگه قراره به صورت پروژه انجام بدی باید با یکی از شرکت‌هایی که در این زمینه فعال هستند مشترک شروع به تحلیل وضعیت خودتون بکنید تا بتونید مناسب محیط خودتون تصمیم بگیرید. خلاصه تبلیغات نمی دونم حساب می شه یا نه ولی می تونم در این زمینه کمک کنم

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14
    ممنون آقا بهراد داریم باهاشون مذاکره میکنیم در صورتی که تونستیم ازشون پروژه رو بگیریم خوشحال میشم بتونیم باهم همکاری کنیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع