نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط cy6er
  • 1 توسط M-r-r
  • 1 توسط cy6er

موضوع: Ubuntu

نام حقيقي: shahin

عضو عادی شناسه تصویری shahin69
    نوشته
    106
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    27

Ubuntu

سلام
    دوستان کدام نسخه لینوکس الان بیشتر استفاده میشه و بهتر
    نظرتون در مورد ubuntu چیه؟؟
    میشه برام توضیح بدید ubuntu خوبه یادگیریشو شروع کنم؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: cy6er

خواننده شناسه تصویری cy6er
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    9
    نسخه CentOS که برای وب سرورها بیشتر استفاده می شود. نسخه های مختلف لینوکس چون کرنل شان یکی است اگر یک نسخه اش را خوب یاد بگیری در توزیع های دیگرش مشکلب نداری

ویرایش توسط cy6er : 2013-08-21 در ساعت 11:52 PM
    RezaN0 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: shahin

عضو عادی شناسه تصویری shahin69
    نوشته
    106
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    27
    دوستان از ubuntu به صورت گرافیکی به عنوان سرور استفاده کنم یا متنی اونو یاد بگیرم

نام حقيقي: مهدی نادری

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوستان کدام نسخه لینوکس الان بیشتر استفاده میشه و بهتر
    نظرتون در مورد ubuntu چیه؟؟
    برای کاربران دسکتاپ اوبونتو چون سی دی لایو داره و حجم کمتر (780 مگابایت در حالیکه نسخه های دیگه بالای 3 گیگابایت حجم دارن) اما در زمینه سرور حرف زیادی برای گفتن نداره در حال حاضر و آپشن های بهتری مانند CentOS و دبیان وجود داره
    دوستان از ubuntu به صورت گرافیکی به عنوان سرور استفاده کنم یا متنی اونو یاد بگیرم
    برای مدیریت راه دور سرور لازمه با دستورات لینوکس در ترمینال آشنا باشین اما به نظر من با پیشرفت توزیع های لینوکس و محیط User Friendly آنها نیاز چندانی به مهارت متنی احساس نمیشه ولی در محیط وب و هاست خیلی لازمه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط MNaderi نمایش پست ها
    برای کاربران دسکتاپ اوبونتو چون سی دی لایو داره و حجم کمتر (780 مگابایت در حالیکه نسخه های دیگه بالای 3 گیگابایت حجم دارن) اما در زمینه سرور حرف زیادی برای گفتن نداره در حال حاضر و آپشن های بهتری مانند CentOS و دبیان وجود داره برای مدیریت راه دور سرور لازمه با دستورات لینوکس در ترمینال آشنا باشین اما به نظر من با پیشرفت توزیع های لینوکس و محیط User Friendly آنها نیاز چندانی به مهارت متنی احساس نمیشه ولی در محیط وب و هاست خیلی لازمه
    معذرت میخوام جناب نادری؛ میشه مدارک یا مستنداتی در این خصوص عنوان کنید ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    برای کاربران دسکتاپ اوبونتو چون سی دی لایو داره و حجم کمتر (780 مگابایت در حالیکه نسخه های دیگه بالای 3 گیگابایت حجم دارن) اما در زمینه سرور حرف زیادی برای گفتن نداره در حال حاضر و آپشن های بهتری مانند CentOS و دبیان وجود داره برای مدیریت راه دور سرور لازمه با دستورات لینوکس در ترمینال آشنا باشین اما به نظر من با پیشرفت توزیع های لینوکس و محیط User Friendly آنها نیاز چندانی به مهارت متنی احساس نمیشه ولی در محیط وب و هاست خیلی لازمه
    در اینکه در وب هاستینگ بیشتر از CentOS استفاده میشه که شکی نیست اما تا جایی که من میدونم هر لینوکس centos چندین سال از طرف شرکت سازنده پشتیبانی میشه ارتقاء اون راحتره در dvd این سیستم عامل نرم افزارهای بیشتری وجود داره که نیاز به اینترنت برای نصب نداره یک سری من یادمه با آپدیت کردن ابوبنتو تنظیمات کارت گرافیکی من پید و سیستمم لود نشد دیگه

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در اینکه در وب هاستینگ بیشتر از CentOS استفاده میشه که شکی نیست اما تا جایی که من میدونم هر لینوکس centos چندین سال از طرف شرکت سازنده پشتیبانی میشه ارتقاء اون راحتره در dvd این سیستم عامل نرم افزارهای بیشتری وجود داره که نیاز به اینترنت برای نصب نداره یک سری من یادمه با آپدیت کردن ابوبنتو تنظیمات کارت گرافیکی من پید و سیستمم لود نشد دیگه
    و اینها میشن دلایل مستند بر اینکه یک توزیع (اونهم ubuntu) حرفی برای گفتن نداره !؟

لطفا خواهش میکنم؛ در خصوص اطلاعاتی که به دوستان ارائه میکنید، با دقت بیشتری تامل بفرمایید. در حال حاضر بیش از 100 سرور اوبونتو در سرتاسر ایران و بیش از 20 سرور اوبونتو در خارج از ایران کانفیگ کردیم که سرویس دهی مختلف میکنند. وب سرور، کش و پروکسی، VPN Server و اکانتینگ و دسکتاپ. همگی با قابلیت بروز رسانی مستمر و سریع و تاکنون هیچ Fail ای روی هیچکدام گزارش نشده. Uptime ها هم نمیتونم ادعای 99.99% داشته باشم اما بهتون تضمین 80%+ میدم.

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    و اینها میشن دلایل مستند بر اینکه یک توزیع (اونهم ubuntu) حرفی برای گفتن نداره !؟

لطفا خواهش میکنم؛ در خصوص اطلاعاتی که به دوستان ارائه میکنید، با دقت بیشتری تامل بفرمایید. در حال حاضر بیش از 100 سرور اوبونتو در سرتاسر ایران و بیش از 20 سرور اوبونتو در خارج از ایران کانفیگ کردیم که سرویس دهی مختلف میکنند. وب سرور، کش و پروکسی، VPN Server و اکانتینگ و دسکتاپ. همگی با قابلیت بروز رسانی مستمر و سریع و تاکنون هیچ Fail ای روی هیچکدام گزارش نشده. Uptime ها هم نمیتونم ادعای 99.99% داشته باشم اما بهتون تضمین 80%+ میدم.
    و حتما اینها میشن دلایل مستند از طرف شما !!!! هر دو جزء بهترین توزیع های لینوکسه بنده تجربیات خودمو از فروم های فارسی و انگلیسی بدست آوردم حالا اگر آپشن های بهتری به جزء ردهت و سنت اواس اومده سعی میکنم اونها رو هم امتحان کنم موفق باشید

نام حقيقي: cy6er

خواننده شناسه تصویری cy6er
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    9
    ویرایش توسط cy6er : 2013-08-24 در ساعت 08:20 PM
    M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    و حتما اینها میشن دلایل مستند از طرف شما !!!! هر دو جزء بهترین توزیع های لینوکسه بنده تجربیات خودمو از فروم های فارسی و انگلیسی بدست آوردم حالا اگر آپشن های بهتری به جزء ردهت و سنت اواس اومده سعی میکنم اونها رو هم امتحان کنم موفق باشید
    دوست عزیزم، جناب نادری، برای رد یک قانون، یک مثال نقض هم کفایت میکنه. فرمایش داده بودید حرفی برای گفتن نداره، عرض کردم این 100 مورد؛ اوبونتو و ردهت و ... نه به من حقوق پرداخت میکنند نه به شما؛ هدف صحت اطلاعاتی هست که به بقیه داده میشه نه کل کل یا منم منم؛ که مگر نادان خیال بد نکند.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    شاید اینجا هم بتونید برای سوالها و جوابهاتون دلایل و چیزای بدرد بخور پیدا کنید

TECHNOTUX - مرجع فارسی لینوکس • صفحه فهرست

- - - ادامه - - -

http://ubuntu.ir/

کلمات کلیدی در جستجوها:

كانفيگ شبكه در ترمينال لينوكس نسخه ابونتو

در خصوص نسخه ubuntu

اکانتینگ اوبونتو

برچسب برای این موضوع