نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ریموت دسکتاپ از طریق اینترنت

خواننده شناسه تصویری mehdi0016
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

ریموت دسکتاپ از طریق اینترنت

سلام
    من می خوام با لپ تاپ به pc از طریق اینترنت ریموت دسکتاپ کنم(البته اگه ssh هم بشه کافیه).
    در حال حاضر توی LAN مشکلی ندارم و همینطور ping برای ip اینترنتی سیستم pc هم جواب میده.
    اما مشکلات:
    من پورت پیشفرض ssh رو به ۲۲۲۲ عوض کردم. این دستور که خطا میده(connenction refused):
    کد:
    ssh -p 2222 mehdi@xxx.xxx.xxx.xxx
    و این یکی هم لاگین نمیکنه(login failed) با اینکه از user/pass مطمئنم:
    کد:
    ssh mehdi@xxx.xxx.xxx.xxx
    ریموت هم نمیشه و پیغام connection closed میده(با برنامه vinagre که پیشفرض فدورا است).
    توی فایروال هم تمامی پورت هایی که حدس میزدم باز کردم(22, 2222, 5900-5909) و حتی فایروال رو هم غیر فعال کردم ولی بازم نشد.
    من از وایمکس مبین نت استفاده می کنم و مودم مستقیما به سیستم وصله. نمیدونم آیا لازم port forwarding توی مودم انجام بشه؟ اگه آره دقیقا چطوری میشه انجامش داد؟
    نکته جالب اینه که وقتی تو browser لپ تاپم آی پی pc رو میزنم صفحه لاگین کانفیگ مودم باز میشه(یعنی همون صفحه ای که در حالت لوکال با آی پی 192.168.1.1 باز میشه).
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی ابوالحلاج

عضو عادی شناسه تصویری Abulhallaj
    نوشته
    215
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    22
    تنظیم پیش فرض مودم هایی که هم LAN و هم WAN دارن NAT هستش. شما باید port مورد نظر رو توی مودمتون dNat کنید

mehdi0016 سپاسگزاری کرده است.

خواننده شناسه تصویری mehdi0016
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    ببنینید من ip public رو دارم و پینگ این ip هم از یه سیستم دیگه جواب میده. اما وقتی من کل شبکه سیستمم رو با برنامه wireshark لاگ میکنم و وقتی پینگ میگیرم هیچ اثری از اون توی لاگ نیست! همینطور ssh و سایر پروتکل ها.
    این یعنی چی دقیقا؟ آیا مودم پینگ رو جواب میده و نمیزاره به ip internal (مثلا 192.168.1.2) برسه؟
    من توی کانفیگ مودم یه قسمت forwarding دارم که فیلدهای زیر رو برای ست کردن داره:
    WAN Port LAN Port Server IP
    که البته Port ها به صورت یه range از begin تا end باید تعریف بشن.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریموت شدن از طریق اینترنت

ریموت دسکتاپ از طریق اینترنت

ریموت دسکتاپ در اینترنت

ریموت از طریق اینترنت

ریموت دسکتاپ از اینترنت

ریموت دسکتاپ اینترنتیپورت ریموت دسکتاپریموت کردن از طریق اینترنتریموت اینترنتریموت دسکتاپ اینترنتريموت دسكتاپ از طريق اينترنت192.168.1.1مبین نتمودم مبین نت port forwardingریموت دسکتاپ از طریق وایمکسریموت شدن کامپیوتر در اینترنتریموت توسط شبکهانجام ریموت دسکتاپریموت دستاپ کامپیوتر از انترنت192.168.1.1مبين نتريموت از طريق اينترنت192.168.1.1 مبین نتفعال كردن پورت ريموت مودم ریموت کامپیوتر از طریق اینترنتپورت فوروارد ریموت دسکتاپport forwarding مبین نت

برچسب برای این موضوع