نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: کمک : برگزاری یک آزمون با 5000000 کاربر در مدت زمان 48 ساعت بر روی سرور لینوکس

نام حقيقي: m.akbari

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3

کمک : برگزاری یک آزمون با 5000000 کاربر در مدت زمان 48 ساعت بر روی سرور لینوکس

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سازمانی می خواد یک آزمون آنلاین در عرض 48 ساعت برای 5000000 کاربر برگزار کنه
    اگه از دوستان، کسی میتونه در زمینه های زیر مشاوره بده و راهنماییم کنه ممنون میشم.
    1- عملا آیا در این مدت زمان امکان برگزاری آزمون آنلاین برای این تعداد کاربر وجود دارد؟ اگه جواب نه هست، یه پیشنهاد امکان پذیر مطرح کنید.
    2- به نظر شما چه سخت افزاری نیاز هست؟ (منظورم تعداد و مشخصات سرور یا سرورهای اصلی و پشتیبانه)
    3- سیستم عامل مورد نیاز در صورتیکه بالاجبار لینوکس باشه، چه سرویس هایی نیاز هست که روی لینوکس اجرا بشه که هم از نظر سرعت و هم از نظر امنیت مشکلی پیش نیاد؟
    4- پهنای باند مورد نیاز این پروژه حدودا چقدر باید باشه؟
    5- نرم افزار آزمون آنلاین معتبر برای این پروژه سراغ دارید؟

من یه سری تحقیق در مورد کلیه موارد فوق انجام دادم و باز احساس میکنم کمه و از همه اساتید و دوستان اهل فن میخوام که کمکم کنن.

با تشکر!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    این پنج میلیون کاربر هر کدوم 256 کیلو هم پهنای باند بخوان می دونید سرور چقدر پهنای باند نیازه ؟ حالا از سخت افزار و نرم افزار و ... بگذریم ! بهتره مورد رو به موارد کوچکتر تقسیم کنید . مثلا گروه A و ... هر کدوم یه روز یا یه ساعت مشخص و ...

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    این پنج میلیون کاربر هر کدوم 256 کیلو هم پهنای باند بخوان می دونید سرور چقدر پهنای باند نیازه ؟ حالا از سخت افزار و نرم افزار و ... بگذریم ! بهتره مورد رو به موارد کوچکتر تقسیم کنید . مثلا گروه A و ... هر کدوم یه روز یا یه ساعت مشخص و ...
    <br><br><br><br>همین کارو کردیم و به 10 قسمت تقسیم شده، یعنی در هر بازه 4 ساعته حدودا 500000 نفر<br>ممکنه شما یه راه حلی پیشنهاد بدید که سخت افزار و پهنای باند و زمان در ارتباط مستقیم باشند یعنی با افزایش زمان به یک هفته میزان تغییر در پهنای باند و سخت افزار قابل محاسبه باشه؟؟؟!!!<br>ممنون

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    من پیشنهاد می کنم با یه دیتا سنتر مثل پارس آنلاین صحبت کنید که بهتون یه چند تا سرور با شرایط خاص برای مدت محدود بده . در هر صورت 500000 تا هم رقم کمی نیست .

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3
    خوب خودم کامند پارس آنلاینم و سازمان خودش میخواد یه چنین چیزی واسش راه اندازی بشه. اگه قرار بود به پارس بگن که به شرکت خصوصی پیشنهاد نمیدادن!!!؟؟؟؟

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اگه سرور ها و پهنای باند پارس آنلاین جواب نمی ده ، راه حلی نداری . البته فکر می کنم به دلایل دیگه ای نمیخوان از سرور هاشون استفاده کنند .
    به نظر من کارتون رو توزیع کنید ! پنج میلیون کاربر مطمئنا توی یه استان نیستند . بهتره توی هر استان یه چند تا سرور دست و پا کنید . اگر کارمند پارس آنلاین هستید این روش کاملا براتون مناسبه . چون پارس آنلاین توی تمام استانها نمایندگی داره و می تونه از امکاناتشون استفاده کنه .

عضو غیر فعال
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    3
    پارس آنلاین توی شهرستانا تجهیزات مخابراتی داره و همه سرورا تو مرکز پردیس تهران قرار داره که از اونجا کنترل میشه.
    گذشته از اینا هدف از طرح این سوالات این نیست که من به دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده دیتا سنتر باشم. بلکه قرار بر این است که چنین پروژه ای راه اندازی و اجرابشه.
    اگه ممکنه و اگه اطلاعات کافی در این زمینه دارید لطف کرده و به اون سوالات مطرح شده پاسخ بگید!

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرور آزمون آنلاین

برگزاری یک آزمون اینترنتی با نرم افزار

با5000000

بهترین سرور برای آزمون آنلاین

برچسب برای این موضوع