نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط s_p_h1369
  • 1 توسط hashem_wol

موضوع: تقاضای فضای وب و پهنای باند برای پارسیکس

نام حقيقي: wolF

عضو عادی شناسه تصویری hashem_wol
    نوشته
    265
    سپاسگزاری شده
    102
    سپاسگزاری کرده
    59

تقاضای فضای وب و پهنای باند برای پارسیکس

به نام خدا و با درود
    پروژه پارسیکس گنو/لینوکسی از دانشگاهها و ارائه دهندگان خدمات هاستینگ در داخل کشور که امکان در اختیار قرار دادن فضا و پهنای باند کافی برای پارسیکس گنو/لینوکس ( به نحوی که دست کم بتواند جوابگوی نیاز کاربران داخلی باشد) را در اختیار دارند دعوت به همکاری می*نماید.تقاضا می*شود تا در صورت دارابودن شرایط زیر ،مراتب ، مشخصات و شرایط سرویس**دهنده خود را با ایمیل parsix-donate AT parsix DOT org درمیان بگذارند.شرایط همکاری با پروژه پارسی گنو/لینوکس :
    ۱-پروژه پارسیکس هم اکنون قادر به پرداخت هیچ هزینه*ای بابت نصب سیتم*عامل یا یک برنامه، راه*اندازی سرور،کرایه فضا و پهنای باند نیست.بدیهی است که پروژه پارسیکس نام و آدرس پایگاه دانشگاه،سازمان یا شرکت کمک کننده را در وب سایت رسمی خود درج و از ایشان به عنوان یک حامی پروژه تقدیر خواهد کرد.
    ۲-مقدار فضای موردنیاز برای برپاسازی یک آیینه دریافت دیسک*های ایزوی پارسیکس حداقل ۶۰ گیگابایت است(این مقدار فضا برای میزبانی دیسک*های رسمی پارسیکس و همچنین دیسک*های تکمیلی و مشارکتی کاربران خواهد بود).میزان فضای لازم برای برپاسازی مخازن نرم*افزاری پارسیکس ،حداقل ۱۰۰ گیگابایت است.پهنای باند ماهیانه برای آیینه دریافت دیسک*های پارسیکس متغیر و به طور میانگین ۷۰۰ گیگابایت ماهیانه است.میزان پهنای باند لازم برای مخازن نرم*افزاری پارسیکس چیزی در حدود ۱۰۰ گیگابایت در ماه خواهد بود.
    ۳-باتوجه به رشد نعداد کاربران و در دسترس قرارگرفتن اینتر پرسرعت برای تعداد بیشتری از هموطنان*مان،انتظار می*رود فضاها و پهنای باند اختصاص داده شده به پارسیکس قابلیت افزایش (مثلاً در هنگام انتشار یک نسخه) را داشته باشند.
    ۴-فضاها و پهنای باند صرفاً به منظور استفاده علمی،فرهنگی ،آموزشی و صنعتی پارسیکس گنو/لینوکس است و از این فضا و پهنای باند هیچ*گونه استفاده شخصی یا تجاری نخواهد شد.
    ۵-سرویس*دهنده*های داخلی کشور (در صورت دریافت تقاضای مشارکت)در اولویت خواهند بود.
    ۶-صرفاً به منظور یادآوری متذکر می*شود که سیستم*عامل(های) نصب شده بر روی این سرویس*دهنده*ها حتماً باید از خانواده گنو/لینوکس و یا سایر سیتم*عامل*های آزاد مبتنی بر یونیکس و خانوادهBSD باشند.
    ۷-در این سرویس*دهنده(ها)دسترسی به کاربر ریشه موردنیاز نیست.همچنین کلیه فعالیت*ها و نگهداری*های (راه*دور) نرم*افزاری از این سرویس*دهنده(ها) برعهده پروژه پارسیکس گنو/لینوکس خواهد بود.

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    کلا هدف چیه ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: porya

مسدود شده
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    کلا هدف چیه ؟

پروژه پارسیکس گنو/لینوکس یک توزیع مبتنی بر دبیان است که با ظاهری بسیار زیبا و قابلیت بارگزاری سریع و امکانات جالب و متنوع هم اکنون در رده بندی توزیع ها با استناد به رتبه بندی سایت معروف ومعتبر http://distrowatch.com
    توانسته است در رده 85 قرار گیرد که در رتبه های بالاتر از توزیع های معروفی چون سولاریس قرار گرفته است و این نشان دهنده آن است که این توزیع طرفداران زیادی از سایر کشور ها نیز دارد بنابراین این توزیع میتواند به عنوان نماد کشورمان میتواند ایران را در دنیای باز متن مطرح نماید .

ویرایش توسط s_p_h1369 : 2009-07-17 در ساعت 03:33 PM
    hashem_wol سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    265
    سپاسگزاری شده
    102
    سپاسگزاری کرده
    59

Icon11

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    کلا هدف چیه ؟

نمی دونم چقدر با لینوکس آشنایی دارید!!!؟

ولی پارسیکس یک پروژه متن باز هست با سرعت و شناخت سخت افزاری بی نظیر مطابق با نیاز های یک کاربر میز کار

لینوکس بیشتر از یک سیستم عامل هست لینوکس یک فرهنگ هست.

به همه دوستان توصیه میکنم برای امتحان هم شده یک بار بوت کنند این لینوکس رو تا پی به قدرت اون ببرند!

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب راستی وقت کردی یه سر بریم رشت کلاس لینوکس.

ویرایش توسط wazet : 2009-07-17 در ساعت 06:39 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    متوجه منظور من نشدید !
    هدف مشخصه؛ بله الحمدلله گوگل خیلی عالی هر سوالی رو جواب میده؛
    منتها این وسط، بعد از این کارا چی گیر من یا شما میاد ؟ فقط توسعه لینوکس ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    265
    سپاسگزاری شده
    102
    سپاسگزاری کرده
    59

Icon11

ّبله 1 توسعه لینوکس و فرهنگ متن باز

گیر ما یک سیستم عامل خوب مجانی با وجود کد منبع و پشتیبانی کاربران حرفه ای که به طور رایگان از ما پشتیبانی میکنند!

فکر نمکینم کسی در مزیت های لینوکس و متن باز شکی داشته باشه! اینجا خدار شکر همه دوستان کاربران حرفه ای هستند و در این زمینه صاحب نظر که جای شکر داره.

انجمن های مثل تکنو تاکس و اشخاصی مثل آلن باغومیان به نظر من حق بزرگی در اشاعه فرهنگ لینوکس و پشتبانی این کاربران دارند! من به شخصه برای جبران زحمات همچنین دوستانی همینقدر از دستم بر میومد که خبری درج کنم. که اگر بیشتر امکانات داشتم دریغ نمی کردم.

مسلما هرچه لینوکس بیشتر باشه در نتیجه کاربران حرفهای تر میشند و کار با کاربران حرفه ای برای همه لذت بخش هست.

جناب راستی منظور ما فقط گسترش متن باز هست
    باز هم به دوستانی که تا حالا پارسیکس رو تست نکردن توصیه موکد میکنم حتی شده یک بار در حد بوت لایو سی دی هم شده نگاهی به این توزیع خوب ایرانی بیندازند

با تشکر

s_p_h1369 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: porya

مسدود شده
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_wol نمایش پست ها
    ّبله 1 توسعه لینوکس و فرهنگ متن باز

گیر ما یک سیستم عامل خوب مجانی با وجود کد منبع و پشتیبانی کاربران حرفه ای که به طور رایگان از ما پشتیبانی میکنند!

فکر نمکینم کسی در مزیت های لینوکس و متن باز شکی داشته باشه! اینجا خدار شکر همه دوستان کاربران حرفه ای هستند و در این زمینه صاحب نظر که جای شکر داره.

انجمن های مثل تکنو تاکس و اشخاصی مثل آلن باغومیان به نظر من حق بزرگی در اشاعه فرهنگ لینوکس و پشتبانی این کاربران دارند! من به شخصه برای جبران زحمات همچنین دوستانی همینقدر از دستم بر میومد که خبری درج کنم. که اگر بیشتر امکانات داشتم دریغ نمی کردم.

مسلما هرچه لینوکس بیشتر باشه در نتیجه کاربران حرفهای تر میشند و کار با کاربران حرفه ای برای همه لذت بخش هست.

جناب راستی منظور ما فقط گسترش متن باز هست
    باز هم به دوستانی که تا حالا پارسیکس رو تست نکردن توصیه موکد میکنم حتی شده یک بار در حد بوت لایو سی دی هم شده نگاهی به این توزیع خوب ایرانی بیندازند

با تشکر
    شما اگه میتونید و دسترسی دارید بادانشگاه های بزرگ کشور مثل شریف که ادعای ..................... دارند هم صحبت کنید آخه اونا همشون حرفه ایند دیگه حتما کمکتون میکنن.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارائه دهندگان خدمات هاستینگ

برچسب برای این موضوع