صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: كسي نتواند در درايو سی و دی (copy or past or delet) چیزی کپی کند

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    برای بستن ویندوزها بهتره با security administrator کار کنید من که خیلی قبولش دارم چون مستقیما تو رجیستری تغییرات را اعمال می کنه وقابلیت importو export تنظیمات را برای سیستمهای دیگر را هم داره

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    ببخشید من به تازگی این مطلب رو دیدم و سوالی داشتم اونم اینکه بهتر نیست به جای این همه کار با یه Deep Freez و nLite کل کار کلاینت ها رو انجام داد ؟

nikwell سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

سریال نرم افزار winlock remote administrator

whatthehell.exeبالا نیامدن سی د رامWhatTheHell ویروسwinlockنرم افزار whatthehell.exe ویروسhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t8792.htmlچگونه درایو سی دی را مخفی کنیم winlockنرم افزارچرا كپي وpast سيستم عمل نمي كندکاری کنیم کسی نتواند کامپیوتر را روشن کنددلیل بالا نیامدن بعضی سی دیچگونه pastکامپیوتر را فعال کنیمویروس whatthehell.exe محدود كردن سي دي رام در شبكهساخت فولدر کسی نتواند پاکش کندwinlock remote administrator نرم افزاراگه درایو سی پر بشه چه کنیم ؟چطوری نتونیم روی دسکتاب چیزی کپی کنیم؟زززدرصورت بالانیومدن ویندوز چطوردستی restoreکنیمويندوز را طوري تنظيم کنيد که کسي نتواند دانلود کند پالیسی کپی در درایو ccopy و past خیلی کند انجام میشهwinlock remote administration

برچسب برای این موضوع