گوشی‌های شرکت نوکیا از سال‌های دور در بین مردمان ایران مورد استفاده بوده و هنوز هم که هنوز است خیلی‌ها از گوشی‌های نوکیا 15 سال قبل استفاده می‌کنند و همه ما ایرانی‌ها خاطرات خوبی با این برند داریم کمتر کسی است که یک گوشی نوکیا تا به حال نداشته باشد، مشخصه بارز گوشی‌های نوکیا، جان‌سخت بودنشان بوده است. هرچند گوشی‌های جدید نوکیا به خوبی گوشی‌های قدیمی نیست اماباز هم کماکان طرفداران خاص خود را دارد.

فایل فلش برای گوشی‌های نوکیا چه کاربردی دارد:
فایل فلش یا رام، شبیه به سیستم عامل برای گوشی عمل می‌کند، به عنوان مثال وقتی سیستم مشکل پیدا می‌کند و می‌خواهید ویندوز عوض کنید تا مشکلات حل شود فلش کردن هم همان کار ویندوز را برای گوشی می‌کند، اما چه زمان نیاز است گوشی نوکیا را فلش کنیم:
زمانی که رمز گوشی فراموش شده
زمانی که گوشی نوکیا کند کار می‌کند
گوشی نوکیا ویروسی شده
گوشی نوکیا هنگ می‌کند
گوشی نوکیا مشکل کانتکت سرویس دارد
و....
معرفی وب سایت برای دانلود رام و فایل فلش گوشی‌های نوکیا:
برای دانلود فایل فلش فارسی نوکیا،توصیه نمی‌شود از سایت‌های خارجی استفاده کنید به علت اینکه فایل فلش نوکیا برای کشورهای مختلف براساس زبان متفاوت است یعنی اگر شما فایل فلش عرب روی گوشی بزنید گوشی شما زبان فارسی ندارد و باید فایل فلش فارسی نوکیا را دانلود کرده و فلش کنید.
سایت فیم رام برای دانلود رام و فایل فلش فارسی نوکیا NOKIA :
در سایت فیم رام تمامی مدل فایل فلش فارسی برای گوشی‌های نوکیا موجود است. این مدل که تماما فارسی و تست شده است. با دانلود کردن فایل فلش فارسی نوکیا از سایت فیم رام می‌توانید از آموزش‌های سایت و پشتیبانی وب‌سایت استفاده کنید (فایل فلش و رام فارسی نوکیا در سایت فیم رام با قیمت بسیار کم و حتی رایگان عرضه می‌شود).

روش فلش کردن گوشی‌های نوکیا:
برای فلش کردن گوشی‌های نوکیا نیاز به 2 باکس و دانگل دارید که باید آنها را تهیه کنید برای تعمیرکاران موبایل تاکید می‌شود این کار انجام شده و این 2 باکس تهیه شود.
باکس ATF: باکس ATF قوی‌ترین باکس برای فلش کردن گوشی‌های نوکیا محسوب می‌شود که به وسیله این باکس می‌توانید گوشی‌های نوکیا ساده قدیمی تا نوکیاهای لمسی جدید را فلش کنید (دقت کنید برای نصب باکس ATF جدیدترین نسخه باکس ATF را دانلود کنید)

دانگل بست :دانگل بست قویترین دانگل برای فلش کردن گوشی‌های جدید نوکیا خصوصا مدل‌های 2017 و 2018 است. (دانگل بست مکمل باکس ای تی اف است: هنگام نصب دانگل بست جدیدترین نسخه دانگل بست را دانلود کنید).موضوعات مشابه: