نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط hadeeee
  • 1 توسط aryaei2000
  • 1 توسط paripa

موضوع: کار شبکه

نام حقيقي: hadi

خواننده شناسه تصویری hadeeee
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    4

کار شبکه

دوستان با تجربه برای انتخاب شغل در زمینه شبکه دچار نگرانی ها و سردرگمی هایی هستم ممنون میشم در زمینه کار شبکه بنده حقیر رو راهنمایی کنید دوستان خیلی مهم و حیاتیه خواهش میکنم کسایی که تجربه دارن بنده رو راهنمایی کنن:
    1- حقیقتی که وجود داره کسانی که وارد حیطه شبکه و کامپیوتر میشن همیشه برای این که از کار عقب نمونن باید مطالعه داشته باشن و خودشونو به روز نگه دارن حالا سوال من این که این مسئله تا چه اندازه ای ادمو درگیر میکنه و جوری هست که باعث بشه ما از زندگی و تفریح و امور دیگه باز بمونیم منظورم اینه که چقدر از وقت زندگی ما رو اشغال میکنه ؟ چون هر چقدر از سن ادم بگذره درگیری های زندگی ادم بیشتر میشه و این مسئله چقدر شغل ایتی من ها زندگی شخصی اون ها رو تحت تاثیر قرار میده ؟

2-برای این که بشه تو زمینه شبکه شرکت پیمانکاری زد چه مراحلی رو باید طی کرد و چه کارهایی باید انجام داد - چه توانایی ها و تجربه هایی باید کسب کرد؟

3- درامد یه ای تی من چقدر میتونه باشه ؟

4-به نظر شما بالا رفتن سن روی قدرت کار و یادگیری تو زمینه شبکه تا چه اندازه ای میتونه تاثیر داشته باشه ؟

5- راه های تثبیت شغل و درامد و بازنشستگی در زمینه شبکه چیه؟

6-چه طور میشه تو زمینه شبکه مستقل کار کرد ؟

7-شما اگه لیسانس عمران داشته باشید اما شبکه کار هم باشید ترجیح میدین تو کدوم حوزه ادامه بدید ؟

8-برای این که تو شبکه موفق باشیم باید چی کار کنیم ؟

ممنون از پاسخ شما

vahidjabz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی م.

عضو عادی
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام

در پاسخ به پرسش های شما:

1- حقیقتی که وجود داره کسانی که وارد حیطه شبکه و کامپیوتر میشن همیشه برای این که از کار عقب نمونن باید مطالعه داشته باشن و خودشونو به روز نگه دارن حالا سوال من این که این مسئله تا چه اندازه ای ادمو درگیر میکنه و جوری هست که باعث بشه ما از زندگی و تفریح و امور دیگه باز بمونیم منظورم اینه که چقدر از وقت زندگی ما رو اشغال میکنه ؟ چون هر چقدر از سن ادم بگذره درگیری های زندگی ادم بیشتر میشه و این مسئله چقدر شغل ایتی من ها زندگی شخصی اون ها رو تحت تاثیر قرار میده ؟
    بستگی به کاری داره که میخواین انجام بدین. اگر تعبیر شما از کار شبکه فقط کارهای یدی باشه خیلی نیازی به مطالعه ندارین. اما اگر بخواین کارهای اصلی شبکه رو انجام بدین و اصولی کار کنید چرا. اما در این حالت هم نیاز نیست اندازه دانشمندا کتاب بخونید!

2-برای این که بشه تو زمینه شبکه شرکت پیمانکاری زد چه مراحلی رو باید طی کرد و چه کارهایی باید انجام داد - چه توانایی ها و تجربه هایی باید کسب کرد؟
    توصیه شدید می کنم یه مدت کوتاه (اقلا یک سال) در یک شرکت که خدمات شبکه ارائه میده کار کنید. خیلی چشم و گوشتون رو باز میکنه و تو تصمیم گیری کمک میکنه. مشکل جوان های ما اینه که یهو دوست دارن شرکت بزنن و یک شبه ره صد ساله برن!

3- درامد یه ای تی من چقدر میتونه باشه ؟
    کاملا بستگی به اون فرد داره.

4-به نظر شما بالا رفتن سن روی قدرت کار و یادگیری تو زمینه شبکه تا چه اندازه ای میتونه تاثیر داشته باشه ؟
    به نظر من این یه باور کاملا غلطه و تو هر سنی انسان قدرت یادگاری داره. چیزی که شاید با بالا رفتن سن کم بشه حوصله است و امید به آینده.

5- راه های تثبیت شغل و درامد و بازنشستگی در زمینه شبکه چیه؟
    بهترین راه ها از نظر من اصولی کار کردن و انتخاب بازار هدف مناسبه. برای بازنشستگی هم باید حق بیمه بپردازین! البته حواستون باشه که میتونید از سختی کار هم استفاده کنید بنابر این سمت خودتون رو یه سمت بزرگ مثل مدیر عامل نزنید.

6-چه طور میشه تو زمینه شبکه مستقل کار کرد ؟
    داشتن تجربه و دانش علمی، قدری سرمایه اولیه و یک شبکه از افرادی که شما رو بعنوان شبکه کار بشناسن.

7-شما اگه لیسانس عمران داشته باشید اما شبکه کار هم باشید ترجیح میدین تو کدوم حوزه ادامه بدید ؟
    تو هر دو زمینه کار میکنم. با لیسانس عمران شما میتونین به عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان در بیاین که این خودش یه منبع درآمد فرعی خیلی خوبه. البته اگر میخواین تو زمینه کامپیوتر و شبکه کار کنید باید کاملا اطلاعات علمی خوبی داشته باشین. وگرنه خیلی از کارهای یدی شبکه رو افراد معمولی هم میتونن انجام بدن.

8-برای این که تو شبکه موفق باشیم باید چی کار کنیم ؟
    دانش علمی، تجربه کاری و بروز بودن عوامل مهمی هستن. البته داشتن اعصاب قوی پیش از هر چیز لازمه!

موفق باشید

نام حقيقي: پری پانی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظر من ببین علاقت کدومه هر دو پولساز هستند اگه کاربردی کار کرده باشی