نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط herus_deus
  • 1 توسط hexman

موضوع: بهترین صندلی ارگونومیک مدیریتی برای کار با کامپیوتر

نام حقيقي: محمد رضا

عضو عادی شناسه تصویری Cyberlife
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92

Lightbulb بهترین صندلی ارگونومیک مدیریتی برای کار با کامپیوتر

سلام

دنبال یک صندلی ارگونومیک مدیریتی میگردم و توی نت خیلی جستجو کردم

شرکت ها و مدلهای زیادی وجود داره که از بین اونها چند مدل رو انتخاب کردم

ولی تمام این مدلها فقط از طریق مطالعه مشخصات محصول انتخاب شده و به

خاطر در دسترس نبودن اونها امکان تست عملی رو نداشتم. حالا میخواستم

ببینم نظرتون در مورد این مدلها چیه و اگه قبلاً اونها رو تست کردید یا فروشگاه

مبل و صندلی دارید ممنون میشم در مورد این مدلها نظر بدید و اگه مدل بهتری

رو در نظر دارید، معرفی کنید.

برند راحتیران:

مدل T-1125

مدل T-5511

مدل T6000

مدل T-1151

---------------------------------------------------

از برند داتیس

مدل MF860

مدل MP747

از برند نیلپر

مدل M812V

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    سلام
    من چند ماه پیش برای خرید صندلی ارگونومیک مخصوص کامپیوتر بیشتر مدل های تولید داخل و وارداتی شرکت های مختلف رو بررسی کردم.
    متاسفانه تو مدل های تولید داخل صندلی ارگونومیک نتونستم پیدا کنم.
    مدل هایی که شما بالا اشاره کردید هم جزء محصولات وارداتی هستند(برای مطمئن شدن از این موضوع می تونید تصویر صندلی رو با گوگل جستجو کنید تا سایت شرکت اصلی رو پیدا کنید.مقایسه قیمت دلاری و ریالی هم می تونه در انتخاب بهتر موثر باشه.)
    مدل T-1125 صندلی مناسبیه و به نظر من طرحش از روی صندلی های Aeron Chairs از برند Herman Miller که معروفترین برند صندلی تو دنیا هست الگوبرداری شده.مدل مناسب تر می تونه T-1121 از همین برند باشه که تنها تفاوتش با T-1125 توی نشیمن گاه توری هست که تاثیرش توی زمان های نشستن طولانی مدت و هوای گرم مشخص میشه.مدل T-5511 هم مدل مناسبیه؛این مدل رو در نمایندگی راحتیران تست کردم و به نظرم مدل خوبی هست.با توجه به اختلاف قیمت 4 برابری T-1121،می تونه انتخاب مناسبی باشه.
    به نظر من اگر کار با کامپیوتر اولویت اولتون هست(با توبه به اینکه تو این سایت در مورد صندلی سوال کردید) مدل هایی که دسته های با قابلیت تنظیم ارتفاع رو ندارند کلا از لیست انتخابتون خارج کنید.
    مدل آخری که از برند نیلپر معرفی کردید رو هم برادرم تو فروشگاهش داره اتفاقا همین چند روز پیش تستش کردم و صندلیه مناسبی به نظرم رسید.البته زیاد روی ارگونومیک بودنش نمیشه حساب کرد.
    چند تا نکته:
    - صندلی مناسب هر کسی با دیگری بر اساس فاکتورهایی مثل قد،وزن،نوع استخوان بندی،عادت های نشستن و ... متفاوته.بنابراین حتما باید قبل از انتخاب و خرید قطعی بر اساس معیارهایی تست بشه.راهنماهای انتخاب صندلی مناسب بر اساس فیزیک بدنی رو می تونید با جستجو پیدا کنید.
    -ارگونومیک بودن میز،کیبورد،موس و مخصوصا پد موس هم به اندازه صندلی مهمه.
    - بحث ارگونومیک بودن ابزارها هم دائما در حال تغییر و پیشرفته.اگر سیر راهنماها و عکس های منتشر شده تو این زمینه رو بر اساس زمان بررسی کنید متوجه تفاوت ها تو طول زمان بر اساس قرار گرفتن مثلا جای مچ دست ها و پاها تو زمان های مختلف میشید.رفرنسهای جاهای معتبر هم با هم تفاوت هایی دارند.

دوست داشتم یه جواب کامل با عکس و لینک و رفرنس تمام جستجوهایی که داشتم می نوشتم که متاسفانه الان چشم هام به زور بازه و فردا که جمعه باشه هم باید سرکار باشم.اگر سوالی داشتید در خدمتم.

Cyberlife سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رضا

عضو عادی شناسه تصویری Cyberlife
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    92
    نقل قول نوشته اصلی توسط herus_deus نمایش پست ها
    سلام
    من چند ماه پیش برای خرید صندلی ارگونومیک مخصوص کامپیوتر بیشتر مدل های تولید داخل و وارداتی شرکت های مختلف رو بررسی کردم.
    متاسفانه تو مدل های تولید داخل صندلی ارگونومیک نتونستم پیدا کنم.
    مدل هایی که شما بالا اشاره کردید هم جزء محصولات وارداتی هستند(برای مطمئن شدن از این موضوع می تونید تصویر صندلی رو با گوگل جستجو کنید تا سایت شرکت اصلی رو پیدا کنید.مقایسه قیمت دلاری و ریالی هم می تونه در انتخاب بهتر موثر باشه.)
    مدل T-1125 صندلی مناسبیه و به نظر من طرحش از روی صندلی های Aeron Chairs از برند Herman Miller که معروفترین برند صندلی تو دنیا هست الگوبرداری شده.مدل مناسب تر می تونه T-1121 از همین برند باشه که تنها تفاوتش با T-1125 توی نشیمن گاه توری هست که تاثیرش توی زمان های نشستن طولانی مدت و هوای گرم مشخص میشه.مدل T-5511 هم مدل مناسبیه؛این مدل رو در نمایندگی راحتیران تست کردم و به نظرم مدل خوبی هست.با توجه به اختلاف قیمت 4 برابری T-1121،می تونه انتخاب مناسبی باشه.
    به نظر من اگر کار با کامپیوتر اولویت اولتون هست(با توبه به اینکه تو این سایت در مورد صندلی سوال کردید) مدل هایی که دسته های با قابلیت تنظیم ارتفاع رو ندارند کلا از لیست انتخابتون خارج کنید.
    مدل آخری که از برند نیلپر معرفی کردید رو هم برادرم تو فروشگاهش داره اتفاقا همین چند روز پیش تستش کردم و صندلیه مناسبی به نظرم رسید.البته زیاد روی ارگونومیک بودنش نمیشه حساب کرد.
    چند تا نکته:
    - صندلی مناسب هر کسی با دیگری بر اساس فاکتورهایی مثل قد،وزن،نوع استخوان بندی،عادت های نشستن و ... متفاوته.بنابراین حتما باید قبل از انتخاب و خرید قطعی بر اساس معیارهایی تست بشه.راهنماهای انتخاب صندلی مناسب بر اساس فیزیک بدنی رو می تونید با جستجو پیدا کنید.
    -ارگونومیک بودن میز،کیبورد،موس و مخصوصا پد موس هم به اندازه صندلی مهمه.
    - بحث ارگونومیک بودن ابزارها هم دائما در حال تغییر و پیشرفته.اگر سیر راهنماها و عکس های منتشر شده تو این زمینه رو بر اساس زمان بررسی کنید متوجه تفاوت ها تو طول زمان بر اساس قرار گرفتن مثلا جای مچ دست ها و پاها تو زمان های مختلف میشید.رفرنسهای جاهای معتبر هم با هم تفاوت هایی دارند.

دوست داشتم یه جواب کامل با عکس و لینک و رفرنس تمام جستجوهایی که داشتم می نوشتم که متاسفانه الان چشم هام به زور بازه و فردا که جمعه باشه هم باید سرکار باشم.اگر سوالی داشتید در خدمتم.
    خیلی متشکرم، حقیقتش از خرید T-1125 به خاطر قیمت بالای اون

منصرف شدم و الان بین این 3 تا مدل موندم که کدوم رو انتخاب کنم.

فرمودید که دو تا از مدلها رو امتحان کردید، اگه بخواهید انتخاب کنید

کدام مدل رو بر می دارید.

اگه به ترتیب الویت شماره گذاری کنید ممنون میشم.

در صورتی که مدلهای دیگه ای مد نظر دارید و جسجوهایی که انجام

دادید رو به اشتراک بگذارید ممنون میشم.

مدل T-5511

مدل MP747

مدل M812V

ویرایش توسط Cyberlife : 2016-08-15 در ساعت 10:50 PM

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    سلام من مدل مدل 1125 راحتیران رو توی فروشگاه خیابون بهشتی تست کردم خیلی خوب بود به خصوص برای راحتی گردن و کسانی که درد گردن دارن فک کنم مناسب باشه

Cyberlife سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین صندلی ارگونومیک

قیمت صندلی t1125

برچسب برای این موضوع