نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط jozef
  • 1 توسط jozef
  • 1 توسط aligoli

موضوع: مناسب ترین ویندوز برای من ؟؟؟

نام حقيقي: امیر

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

مناسب ترین ویندوز برای من ؟؟؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    بنده یک سیستم با سخت افزار نسبتا قوی دارم (i7 , 16GB Ram , SSD , ...)
    این سیستم قرار نیست داخل شبکه قرار بگیره و هیچگونه کار گرافیکی هم با آن انجام نمیشود
    دنبال یک سیستم عامل ویندوزی با سرعت خوب و پایداری بالا هستم چون باید نرم افزار حسابداری روی آن نصب کنم
    برخی از دوستان ویندوز های معمولی مانند ویندوز 10 و برخی دیگر ویندوز سرور را به من پیشنهاد دادن
    میخواستم ببینم نظر کارشناسی اساتید محترم در این باره چیه مخصوصا که استیبل بودن برام خیلی مهمه
    در کل اگه ممکنه یکی از اساتید از نظر سرعت و پایداری یک مقایسه بین ویندوز معمولی و سرور برای بنده انجام بدن ممنون میشم
    (ناگفته نمونه که تا الان ویندوز 7 و 8 و 10 نصب بوده و تنها مشکلی که با هر سه داشتم فقط استیبل بودن ویندوز بوده و علاوه بر نرم افزار حسابداری از نرم افزارهای آفیس و گهگاهی وب گردی هم استفاده میکنم)
    با تشکر

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    از اساتید محترم کسی پاسخگو نیست؟؟؟

نام حقيقي: saeid

خواننده شناسه تصویری jozef
    نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی

در مرحله اول مطمئن شوید نرم افزار حسابداری شما روی انواع ویندوز قابل نصب باشد ...
    در مرحله بعد یقین داشته باشید انواع نگارشهای مختلف ویندوز سرور از نظر پایداری از ویندوزهای عادی ( یا با کاربرد شخصی ) پایدارتر میباشد ولی معمولا از نظر سخت افرار یا با درایورهای ویندوز عادی عرضه میشود یا سرور و به ندرت میتوان سیستمی را یافت که با هر دو نوع درایور عرضه شده باشد ... البته قطعاتی مثل SSD و گرافیک ممکن است از این قاعده مستثنی باشند ولی مهمترین بخش که چیپ ست درایور میباشد ، که معمولا به همین شکل ارائه میگردد ...
    بنابراین اول اطمینان حاصل کنید که درایور همه قطعات سخت افزار شما برای ویندوز سرور موجود میباشد ...
    برای نصب مجموعه آفیس بر روی ویندوزهای سرور مشکلی نخواهید داشت و انواع مرورگر نیز به خوبی بر روی ویندوزهای سرور قابل نصب میباشند ولی بر روی سرورهای واقعی به دلایل امنیتی معمولا از هیچ نوع مرورگری استفاده نمیشود زیرا اکثر مرورگرها دارای آسب پذیری های امنیتی میباشند ... علاوه بر اینکه بر روی ویندوزهای سرور در اکثر موارد لاجرم از به کاربردن نسخه سرور نرم افزار های امنیتی نظیر آنتی ویروس و .... میباشید که در بسیار موارد نیازمند تهیه لایسنس اصلی میباشند
    حال با یک ارزیابی کلی اگر برایتان ارزش دارد از ویندوز سرور استفاده بفرمایید

amir3681 سپاسگزاری کرده است.
    https://defense.blogsky.com/

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط jozef نمایش پست ها
    دوست گرامی

در مرحله اول مطمئن شوید نرم افزار حسابداری شما روی انواع ویندوز قابل نصب باشد ...
    در مرحله بعد یقین داشته باشید انواع نگارشهای مختلف ویندوز سرور از نظر پایداری از ویندوزهای عادی ( یا با کاربرد شخصی ) پایدارتر میباشد ولی معمولا از نظر سخت افرار یا با درایورهای ویندوز عادی عرضه میشود یا سرور و به ندرت میتوان سیستمی را یافت که با هر دو نوع درایور عرضه شده باشد ... البته قطعاتی مثل SSD و گرافیک ممکن است از این قاعده مستثنی باشند ولی مهمترین بخش که چیپ ست درایور میباشد ، که معمولا به همین شکل ارائه میگردد ...
    بنابراین اول اطمینان حاصل کنید که درایور همه قطعات سخت افزار شما برای ویندوز سرور موجود میباشد ...
    برای نصب مجموعه آفیس بر روی ویندوزهای سرور مشکلی نخواهید داشت و انواع مرورگر نیز به خوبی بر روی ویندوزهای سرور قابل نصب میباشند ولی بر روی سرورهای واقعی به دلایل امنیتی معمولا از هیچ نوع مرورگری استفاده نمیشود زیرا اکثر مرورگرها دارای آسب پذیری های امنیتی میباشند ... علاوه بر اینکه بر روی ویندوزهای سرور در اکثر موارد لاجرم از به کاربردن نسخه سرور نرم افزار های امنیتی نظیر آنتی ویروس و .... میباشید که در بسیار موارد نیازمند تهیه لایسنس اصلی میباشند
    حال با یک ارزیابی کلی اگر برایتان ارزش دارد از ویندوز سرور استفاده بفرمایید
    ممنون از راهنماییتون
    نرم افزار حسابداری روی تمامی ورژنهای ویندوز سرور قابل نصبه مشکلی نداره
    از بابت نصب سخت افزار و درایور هم مشکلی وجود نداره
    ولی من هنوز جواب چندتا از سوالهام را نگرفتم :
    1. پایداری کدام ویندوز بیشتره سرور یا ویندوزهای خانگی؟
    2. سرعت کدام ویندوز بالاتره سرور یا ویندوزهای خانگی؟
    3. اگر ویندوز سرور را به من پیشنهاد میدید از چه نوع ویندوز سروری استفاده کنم 2008 , 2012 یا ... ؟
    ممنون میشم اگر یکنفر جواب منو بده چون برای این کار کمی عجله دارم

نام حقيقي: saeid

خواننده شناسه تصویری jozef
    نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی

پایداری ویندوزهای سرور از ویندوز خانگی بسیار بیشتر میباشد زیرا برای کار مداوم و سرویسهای شبانه روزی طراحی گردیده اند ...در ارائه بعضی سرویسها حتی توقف چند دقیقه ای ( Down شدن سرور ) میتواند سبب خسارات بسیار گردد
    در مورد سرعت نیز ویندوزهای سرور از ویندوز خانگی همزمان با خود سریعتر میباشند ... در این مورد 2003 با XP یا 2008 با ویندوز 7 و 2012 با ویندوز 8 قابل مقایسه میباشد ... علت سریعتر بودن ویندوز سرور ، حذف بسیاری از سرویسهایی میباشد که تنها در مصارف خانگی دارای کاربرد میباشند ... علاوه بر اینکه در حالت سرور نیز به دلایل امنیتی سرویسهایی که مورد استفاده نمیباشد معمولا غیر فعال میگردد
    در نهایت از نظر ثبات و سرعت ویندوزهای سرور از همتای خانگی در وضعیت بهتری قرار دارند ولی به خاطر داشته باشید در استفاده از این سرورها علاوه بر اینکه قادر به استفاده از همه نرم افزارها نیستید برخی ریزه کاری های خاص را نیز باید رعایت بفرمایید
    پیشنهاد میشود اگر فرصت داشتید قبل از کار اصلی یک بار به صورت آزمایشی تجربیاتی را با این نوع ویندوزها کسب نمایید

https://defense.blogsky.com/

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط jozef نمایش پست ها
    دوست گرامی

پایداری ویندوزهای سرور از ویندوز خانگی بسیار بیشتر میباشد زیرا برای کار مداوم و سرویسهای شبانه روزی طراحی گردیده اند ...در ارائه بعضی سرویسها حتی توقف چند دقیقه ای ( Down شدن سرور ) میتواند سبب خسارات بسیار گردد
    در مورد سرعت نیز ویندوزهای سرور از ویندوز خانگی همزمان با خود سریعتر میباشند ... در این مورد 2003 با XP یا 2008 با ویندوز 7 و 2012 با ویندوز 8 قابل مقایسه میباشد ... علت سریعتر بودن ویندوز سرور ، حذف بسیاری از سرویسهایی میباشد که تنها در مصارف خانگی دارای کاربرد میباشند ... علاوه بر اینکه در حالت سرور نیز به دلایل امنیتی سرویسهایی که مورد استفاده نمیباشد معمولا غیر فعال میگردد
    در نهایت از نظر ثبات و سرعت ویندوزهای سرور از همتای خانگی در وضعیت بهتری قرار دارند ولی به خاطر داشته باشید در استفاده از این سرورها علاوه بر اینکه قادر به استفاده از همه نرم افزارها نیستید برخی ریزه کاری های خاص را نیز باید رعایت بفرمایید
    پیشنهاد میشود اگر فرصت داشتید قبل از کار اصلی یک بار به صورت آزمایشی تجربیاتی را با این نوع ویندوزها کسب نمایید
    با توجه به راهنمایی ها و فرمایشات جنابعالی امروز یک ویندوز سرور نصب کردم
    باید بگم که همه چیزش عالی بود
    وظیفه خودم دونستم که ازتون تشکر کنم
    باز هم ممنون و موفق باشید

نام حقيقي: علیرضا علیگلی

خواننده
    نوشته
    29
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir3681 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    بنده یک سیستم با سخت افزار نسبتا قوی دارم (i7 , 16GB Ram , SSD , ...)
    این سیستم قرار نیست داخل شبکه قرار بگیره و هیچگونه کار گرافیکی هم با آن انجام نمیشود
    دنبال یک سیستم عامل ویندوزی با سرعت خوب و پایداری بالا هستم چون باید نرم افزار حسابداری روی آن نصب کنم
    برخی از دوستان ویندوز های معمولی مانند ویندوز 10 و برخی دیگر ویندوز سرور را به من پیشنهاد دادن
    میخواستم ببینم نظر کارشناسی اساتید محترم در این باره چیه مخصوصا که استیبل بودن برام خیلی مهمه
    در کل اگه ممکنه یکی از اساتید از نظر سرعت و پایداری یک مقایسه بین ویندوز معمولی و سرور برای بنده انجام بدن ممنون میشم
    (ناگفته نمونه که تا الان ویندوز 7 و 8 و 10 نصب بوده و تنها مشکلی که با هر سه داشتم فقط استیبل بودن ویندوز بوده و علاوه بر نرم افزار حسابداری از نرم افزارهای آفیس و گهگاهی وب گردی هم استفاده میکنم)
    با تشکر
    نظر شخصی من 7 هست.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    نظر شخصی من 7 هست.
    دوست عزیز ویندوز 7 قبلا نصب کردم مشکل استیبل نبودن باهاش داشتم
    فعلا که ویندوز سرور خوب بوده هم خیلی سبکه هم خیلی پرسرعت امیدوارم که استیبل تر هم باشه
    به هرحال ممنون از بابت راهنماییتون

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع